"Кухо яйце"

  • 9 203
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 365
Здравейте мамита и по-специално ти kama4e!Все едно чета за себе си!На 23.12.2008 ми поставиха диагноза-кухо яйце!Направо ми се скъса сърцето!Ами сега какво следва!??!Даде ми док да пия Оргаметрил по схема и да чакам да ми дойде?!!Представи си каква коледа изкарахме! CryНо за моя радост след изпиването на лекарството ми дойде не много силно но изпадна нещо и след два дни почти ми спря!Днес бях на лекар и той каза че съм се изчистила и няма нужда от кюртаж,така че защо не питаш първо с някакви лекрства и след това ако се наложи кюртаж!!И мен от това ме е много страх!!!Не се отчайвай горе главата мисли позитивно но се допитай до друг лекар!!Пожелавам ти успех!Пиши какво е станало!!! Hug Heart Eyes

# 16
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Тази вечер ходих на преглед и диагнозата се потвърди. Cry
Бебето отговаря на 5г.с. което значи, че е спряло да се развива преди 3 седмици.
Сака се е смъкнал надолу, формата му е сплескана, почти нищо не съм се изчистила.
Решихме да изчакам до понеделник, като ми изписа Доксициклин да пия.
Предложи ми кюретаж в частна клиника, като било с пълна упойка и понеже била не знам каква си нова съм щяла да се събудя след 15-20 мин. и да си ходя.
Другия вариант е вакуум, понеже сакчето си седя цяло.
Не знам. Вече каквото Господ каже, това ще стане.
До понеделник ще е още мъки и стрес. Много е гадно.

# 17
  • London
  • Мнения: 612
Kama4e, не се самообвинявай и страхувай. Случва се при доста жени. Както са ти казали и другите момичета, лекарствата само удължават агонията. Природата по някога прави грешки и колкото и тъжно да ти е сега, в един момент ще осъзнаеш че това бебче не се е развивало правилно и само се е отказало. По-добре така. Аз минах през същото преди доста години. Пак по празниците. Точно на 31 Дек получих силен кръвоизлив и от там в АГ. Всичко приключи много бързо. Само не се самообвинявай. Нищо не е зависело от теб. Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 802
"Бебето отговаря на 5г.с. което значи, че е спряло да се развива преди 3 седмици".
Камаче,бебе не е имало,само плодно сакче.След няколко месеца,ще може да подновите опитите за бебе.Важното е да си спокйна,знам,че е трудно,но времето и подкрепата на мъжа ти ще ти помогнат.И прегръдките на синчето ти HugПожелавам ти всичко да мине бързо и скоро да се възстановиш  Hug

# 19
  • Мнения: 203
Kama4е защо е този антибиотик?Освен това не е много добре след като са ти потвърдили диагнозата да стоиш така има опасност за тебе нали се сещаш...По-добрата манипулация е вакуума въпреки,че никой не може да бъде сигурен дали самата интервенция ще ти бъде направена с кюрета или с вакуум. HugПожелавам ти всичко да мине успешно и бързо възстановяване!

# 20
  • Мнения: 298
Kama4e,аз също като -silvana- мисля ,че не е нужно да чакаш.По добре е за физическото,а и за психическото ти здраве.Мъката и тъгата ще ги има още доста време,но поне няма да си в стрес от интервенцията.Дали с вакуум или с кюрета ?И в двата случая няма да усетиш нищо(под пълна упойка ще си).
Отърси се от чувството,че си виновна и от мислите и въпроса-Защо така стана,защо на мен?Неможеш да си отговориш,а и само ще се тормозиш,знам че е много трудно да се постигне това но трябва да се помъчиш. Hug те силно.

# 21
  • ГО
  • Мнения: 3 955
От вчера имам болки. Направо родилни, усещам как се смъква надолу, нищо все още не паднало или поне така си мисля.
Днес съм по-добре, боли ама търпимо.
Антибиотика ми го изписаха защото сега с това кръвотечение било много благоприятно за микроби и за инфекции. Та за това.

# 22
  • Мнения: 1 484
Не  се  притеснявай  и аз  бях  преди  2  години  и половина  със  същата  диагноза  на  мен  ми  направиха  кюртаж по  съвет  на  докторката  при  която  бях.Според  мен  не  чакай  да  падне  а  иди да  те  изчистят  защото  знам  че  е  много  опасно.Аз  бях  почнала  да  получавам  отравяне  на  кръвта.Не  си  мисли  че  искам  да  те  плаша  но си  обърни внимание  или  потърси  друг  доктор  както  аз  направих,щото  ако  бях  останала  при  предния можеше  и  да  не  сам  сред  вас  сега.

# 23
  • Мнения: 802
kama4e,това са контракции,ораганизма иска да го изхвърли,може да получиш спонтанен,не се къпи с мн.топла вода и не се натоварвай с нищо.Ще стискам палци до понеделник,всичко да ти е ок. HugНо ако почне да те боли повече,веднага иди на док.не чакай!!!

# 24
  • Мнения: 203
Kama4е какво става някакви новини  има  ли?!Ходи ли на преглед-как си?

# 25
  • ГО
  • Мнения: 3 955
След малко отивам пак на преглед, където ще стане ясно какво ще се прави. Дали кюретаж или вакуум или нищо. Стискайте палци да е последното. Praynig
Иначе в петък много ме боля и след това течението сякаш намаля, към днескашна дата е почти спряло.
13,30 часа ми е прегледа.
След това ще пиша пак.
Стискайте палци. Praynig

# 26
  • Мнения: 203
 Praynig Praynig PraynigДано всичко мине безпроблемно!

# 27
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Ами, повечето е паднало, но има още слуз, заради която ще ме кюретират в четвъртък.
Ще ходя в частна клиника в Севлиево, условията и всичко останало били много добри.
С някаква нова упойка дето след 30 мин. те вдигали на крака и те изпращали.
Ще видим.
Без направление 450 лв.
С направление около 10 лв.
Нещо ме метнаха или и при вас е било така?

# 28
  • Мнения: 1 484
И  аз  бях  със  същата  упойка  наистина  след  30  минути  даже  си  бях  тръгнала.На  мен  ми  го  направиха  в  Плевен   пак  в  частна  клиника  аз  направление  не сам  носила  щото  моето  беше по  спешност  и  нямаше  как  да  идвам  до  Ловеч  платих  200  лв   ама  беше  преди  3  години.

# 29
  • Мнения: 203
Хм...много пари ми де струват бе?!На мен ми взеха 250 и пак в частна клиника и пак с такава упойка хубава нито ми е било лошо нито нищо!Но за здравето нали знаеш не се пестят пари!!!Успех ти желая всичко да мине безпроблемно!

Общи условия

Активация на акаунт