Ще има ли парно в детските градини на децата ви?

  • 1 983
  • 25
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
След новините тази вечер се притесних какво ще е положението с отоплението в детската градина. Дали да предприемам вариант "Б" за гледане или да я водя на градина. Положението е доста сериозно. Топлото е намалено и в детските градини ще е май студено. А нашите учителки ел. уреди на ток не искат да пускат заради делегираните бюджети май newsm78

# 1
  • Мнения: 2 587
Нашата детска градина е с климатици,а училището е с парно на въглища.Провери в детската градина и ако наистина имаш план "Б" се възползвай.

# 2
  • Мнения: 148
И аз се притеснявам,днес ще попитам какво е положението с детската на моя син newsm78

# 3
  • Мнения: 7 821
В градината в която ходи Дани все още има парно. Слабо, но има, освен това ме увериха, че при нужда ще пуснат допълнителните радиатори, така, че съм спокойна.
Притеснявам се за големия, които е на училище, но сутринта се облече по-дебело, само това мога да направя за него.

При всяко положение смятам, че в училищата ще е по-студено, като нищо ще излязат в дървена ваканция.

# 4
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
В градината на сина ми вчера сутринта беше доста топло, а вечерта като го взех Т беше паднала, даже и учителката се оплака, че като поседи на едно място по-дълго време и и става хладно..Парно ще има вероятно, но няма да е пуснато на 6.. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 56
При нас във Варна яслата работи но детската градина и 2 училища в квартала от днес децата са в къщи

# 6
  • Мнения: 2 821
В Добрич само 4 у-ща и 3 детски градини ще работят. Яслите също нямат парно вече.

# 7
  • Мнения: 542
нашата градина ще има парно!тя е в една село до варна

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
При нас в градината парното е пуснато отдавна.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И в нашата градина има слабо парно.Госпожите са в готовност и за включване на радиатори. Говорих със старшата и тя каза ,че засега в Люлин в градините и училищата няма да бъде спирано парното. ТЕЦ-а минал на мазут, и ако се спира - първо ще спре в жилищата.Дано  Praynig!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
в Младост-1 в София тръбите на парното в ОДЗ са хладки. Топлофикация излъга вчера, че няма да намалява топлоподаването за детски градини!

# 11
  • Мнения: 71
В Овча купел - няма парно. Вчера ни предупредиха да облечем децата топло.

# 12
  • София
  • Мнения: 790
В градината на дъщеря ми имаше парно, слабо, но все пак бяха топли радиаторите. Но учителката ми каза, че не знае дали утре и в другиден ще има.

# 13
  • Мнения: 588
      Тази сутрин ни върнаха, защото парното вече беше спряно. Казаха да се обаждаме, за да разберем кога ще отвори ДГ, но кога ще е това никой не знае. ooooh!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 819
В тази, в която ходи Дани (в Хиподрума), засега има парно, дори са питали мъжа ми дали в събота ще го водим. Дано да има за по - дълъг период и да им е топло на дечицата Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт