Любители на котки - тема 17

  • 34 613
  • 366
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 116
Мераклия да пусне нова тема? Аз не съм го правила и не смея....
Шушулче, Игуанке, Ан мари.... кой ша пуска  Mr. Green

# 361
  • Мнения: 2 229
По БТВ новините казаха, че имало опасност от бум на бездомната котешка популация. Confused
Стори ми се смешна причината - като се вземели мерки за бездомните кучета, котките се увеличавали - е, аз не съм видяла да са намалели кучетата, ама айде. Tired

# 362
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз съм се замисляла по този въпрос - в нашия квартал има безброй бездомни кучета и нито една бездомна котка. Не ми се мисли какво им се случва още при раждането им.

# 363
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!
Колко пъти надминавах тази тема и сега съжалявам, толкова красиви и мили същества видях на куп.Аз също имам една котка,както ние й викаме от порода дунавска превъсходна, щото е улична от Дунавци Mr. Green.Но  тя при нас от много мъниче, и като съм алергична на котки, доста време не исках да имаме котка в къщи, но един ден, сина ми ми каза че е самотен Shocked,иска да има  живо същество в къщи като си прибере от училище, мисля че котка си е  добро решение, свикнах и сега тя ми е моята нежност и радост,най важното същество в къщи.

# 364
  • Мнения: 2 229
Аз съм се замисляла по този въпрос - в нашия квартал има безброй бездомни кучета и нито една бездомна котка. Не ми се мисли какво им се случва още при раждането им.

При нас не е съвсем така - имаше и кучета, и котки, и си живееха в разбирателство. Shocked Кучетата изобщо не ги гонеха, не знам защо. Rolling Eyes
"Имаше", защото преди бяха 2-3 котки, но 1 по 1 ги блъскаха коли Sad ...някъде четох, че специално котките изобщо не могат да се пазят от коли, затова в градовете не издържали дълго.
Ако трябва да избирам, предпочитам съотношението им да се смени и да са повече котките, обаче...

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз съм се замисляла по този въпрос - в нашия квартал има безброй бездомни кучета и нито една бездомна котка. Не ми се мисли какво им се случва още при раждането им.

Много е тъжно,но е истина.
Аз съм доволна,че в нашият квартал почти нямя кучета,а котките са доста.
Най-хубаво е като имат бебета и ги наблюдавам от терасата как се забавлюват.
Дори има една бабка,която ги храни вечер до кофите за смет и тогава е нй-забавно,защото се събират всички пухчовци.
А в студеното време са много интересни как прескачат от кола на кола,за да се стоплят.

# 366

Общи условия

Активация на акаунт