УДОБНА ВЪЗГЛАВНИЦА

  • 54 532
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ами Сиренце, те децата ми спят още на онези, мъничките, бебешките...
Затова е добре, новата да бъде възможно най-меката.
А за 3-та възглавка, каква препоръчват? Че аз съм с 3 на брой  Laughing

# 61
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
От пашмина  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 117
Моми4етааа, само за бъзик, ама баба ми имаше и пълнени с царевична шума и ко4ани hahaha
Много е екологично, всяка година нов пълнеж, безплатен.

# 63
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Моми4етааа, само за бъзик, ама баба ми имаше и пълнени с царевична шума и ко4ани hahaha
Много е екологично, всяка година нов пълнеж, безплатен.

Ауу, кочани, това е за масаж сигурно  Mr. Green Мда, освен гъши пух са позлвали царевична шума, сено, жито(явно ексфолираща възглавка), парцали и овча вълна.

# 64
  • Мнения: 1 650
Имате ли представа дали мемори пяната мирише неприятно, щото си купих такава и май ще я хвърлям.

# 65
  • Мнения: 2 575
Имате ли представа дали мемори пяната мирише неприятно, щото си купих такава и май ще я хвърлям.

И аз си взех Вискомед - ортопедичната от мемори пяна, че нямаха налични Полирест и нещо ми мирише кофти и на мен.
Освен всичко в началото ми беше удобна, ноо.....на 3-тия ден вече ме боли вратът Cry Close

# 66
  • Мнения: 117
Асинка, нормално е да те заболи врата при смяна на възглавницата. Сложи за няколко дни пак старата и пробвай отново с новата. Докато се нагодиш към новия "режим"  Grinning
Аз бях така като сменихме пружината с матрака, схванах се първата вечер Joy

# 67
  • Мнения: 2 575
Ами аз уж защото досега не мога да намеря подходяща и затова купувам наред:)
Старата и от нея ме боли врата  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 1 402
Имате ли представа дали мемори пяната мирише неприятно, щото си купих такава и май ще я хвърлям.

нашият матрак на лайф го ползваме от началото на октомври миналата година и мирише страхотно, възглавниците вискомед също, от фирмата казаха, че миришело на алое, не знам какво е, но е свежо и миризмата не се е променила, нямам опит с други матраци от мемори пяна

използвам поводът да вмъкна - абсолютно противопоказно за мемори пяната е да се залива с вода - деформира се необратимо, освен това е запалим материал, затова внимавайте:)

# 69
  • Мнения: 1 650
Абе, мирише си на мухал направо да ви кажа, та не мисля да се тровя...

# 70
  • София
  • Мнения: 1 402
Абе, мирише си на мухал направо да ви кажа, та не мисля да се тровя...

че няма да се тровиш, няма, изхвърли я; а каква ти е възглавницата - марка, модел, материал?

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Моята Вискомед на нищо не мирише.  Simple Smile
Аз съм кат' граничарски пес   animal037 и веднага щях да я подуша... Но няма какво да подуша. Абсолютно на нищо не ми мирише.

Асинка, странно...  Thinking
Аз веднага свикнах с новата ми възглавка  smile3524. Дори редуцирах възглавниците ми на вискомед + още една. Поначало ползвам поне 3.
Но защо не я рекламираш твоята, щом ти мирише?

# 72
  • Мнения: 1 650
Вече я хвърлих, ужас, незная точно марката, но от метро я взех- точно сега е на промоция- беше намалена от 39 лв. на 27, а и купихме 2, та ужасно ме е яд. Трябваше да им направя рекламация, но ги прах да видя дали ще се отмиришат, ама не и така ги хвърлих...

# 73
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Вече я хвърлих, ужас, незная точно марката, но от метро я взех- точно сега е на промоция- беше намалена от 39 лв. на 27, а и купихме 2, та ужасно ме е яд. Трябваше да им направя рекламация, но ги прах да видя дали ще се отмиришат, ама не и така ги хвърлих...
Меморито не мирише, латекса обаче да. А и определено не е Лайф щом е от Метро.

# 74
  • Мнения: 2 759
А някой може ли да сподели мнение за възглавниците от гъши пух? Мислим да си взимаме, завивка, но за възглавниците не съм решила още. Кое би било по-удобно?
                      Ей, изядохте Ксения с парцалите и гъшия пух  hahaha. Имам възглавници и завивка от гъши пух и съм страшно доволна  Peace. С всички мнения на Ксения съм съгласна относно пуха, мога да дам качествен производител на възглавниците, но трябва да погледна довечера. Около 40 лв излиза едната, доколкото си спомням, 1500 гр пух. Завивката обаче си я взех от една втора употреба и честно казано мирише. Но не на перца, а на нещо друго - може би някакви химикали или не знам какво. Търся начин да я изпера, че от химическото ми искат 50 лв, пък аз няма да им дам  Crossing Arms. Хич не ми се разпаря, а цяла не влиза в пералнята  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт