Споделете 91 - Юбилейна

  • 21 979
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25
Често ви чета, никога май не съм писала, ама днес ... да споделя и аз в този студен ден как не ми се работи то не че има какво де, само стоим и дремем вече цяла седмица.
Крепи ме мисълта, че все още не са ни спряли газта, и като се прибера ще съм на топло.
Да ви е сладко кафето и хубав деня
 http://sportsnutritionist.co.nz/images/cofee.jpg

# 46
  • Мнения: 2 070


Не ми се става сутрин. След празниците положението се влоши. Едва се отлюспвам на третата аларма. Днес щом вождът се развика от кошарата Ставай, мамо - значи положението е сериозно.



Детето ходи на градина само във вторник, вчера  и днес се успахме
Лимонено Деси, аз пък искам като се събудя и до мен да има плодова салата или хайде от мен да мине някой и друг обелен портокал
Както някои имат нужда от цигара с кафе или кафе с цигара

Трябва да спра да чета отчетната тема, първо на полвината им дойде, айде и на мен, след това бебетата почнаха да падат от леглата, тая нощ сънувах, че Елена пада, но от ниско и по гръбче и почна да се хили

# 47
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Добро утро!
Студ в Русе! И не само, ама аз този усещам.
И един колега ми е изхвърлил половин бутилка кола лайт, която снощи оставих в барчето ни. Казал бил, че била изветряла и я метнал в кошчето. Разбирам да е двулитрова, да си мисли, че е от общите. Ама 500 мл не навежда ли на мисълта, че е на някой  Crossing Arms И не можах да се разсъня, и ми е криво, и няма от къде да си купя.
А, и съм гладна  Joy

# 48
  • Мнения: 3 214
Добавям и мъгла към Дебиния студ, за да ви е пълна картинката.

И нашата елха още стои, но е крайно време да я "разгримирам" вече. Снощи се наканих поне да махна коледния венец от входната врата.

# 49
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, че вече втори ден не си доспивам. И днес ми е ужасно криво и раздразнително. Не искам да виждам хора в близките 2 дни.
Сутринта се заяждах нарочно с Миуто белким стане скандал да си го излея, ама той не се поддаде.

Искам да е лято. Божке, как я мразя тая зима.  Confused

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Ще се гътна за сън. Детето танцува от 2 до 4:30. Ай да му порастват тия зъби, че ще се зомбясам. morning

# 51
  • Мнения: 503
Нямам нишо за споделяне, но ми е хубаво тук.
И аз така.

# 52
  • Мнения: 4 371
Ех, Фам, а какво да каже Пъзел и ние с бебетата Laughing

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Ех, Фам, а какво да каже Пъзел и ние с бебетата Laughing
Дааа, как са зъбите на бебето? Моя човек има два напълно пораснали, два избили резеца отгоре и един избил кучешки. Кучешкия защо расте сега и само ме мъчи и мен.....

# 54
  • Мнения: 984
До края на третата си година детето произвежда 13 тона лиги. И аз не го вярвах, но в едно научно-популярно филмче показаха как става. Mr. Green

Пожелавам ви на всички по една екскурзийка до Куба. Simple Smile

На мен ми е студено, но успях да привърша главните книги и общо 185 студенти. Дано не съм пропуснала някой. Освен това отложиха редовната сесия и ще си почина поне 14 дни. Много съм доволна. После минала сесийката и оооооп пролетта дошла. Grinning

# 55
  • Мнения: 4 371
Бебето има 1 показал се кучешки от онзи ден, но е само точка. Защо първо кучешки се питам аз.

И аз искам пролет, наситих се на зимата вчера.

# 56
  • Мнения: 984
Само в учебниците по детско развитие пише, че първо се показват резците, а после всички други. Ако питаш мен, моите зъби са излезли всичките за десетина дни. Същото се случи и на Ния, като се почна от горен десен резец и кучешки след него. Laughing Бау - бау.

# 57
  • Мнения: 2 070
Споделям подскоци и размятани във въздуха крайници, обадиха се от бившата ми работа да ми кажат, че са ми превели коледен бонус
Там работих на трудов договор през 2006та-2007ма и на граждански за два месеца приз 2008ма
Баси яките!!!

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма да споделя, че Малкия трол е ужасно създание и няма да споделя как ми идва да му загрея памперса поне сто пъти на ден и още толкова на нощ.  Mr. Green
Ще споделя обаче, че вчера в парка Големия трол се запознал (докато аз се мъчех да убедя Малкия, че няма нищо страшно да те возят в шейна  Rolling Eyes) с "една майка, която не била българка, а говорела "сърбийски".  Joy Той пък приказвал с нея на английски, русийски и французки.  hahahaРоден полиглот (с огромна, никога не млъкваща уста!).  Laughing

# 59
  • Мнения: 4 585
На кого ли са се метнали троловете, що така фантазират? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт