Забременяване с второ дете

  • 14 873
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 228
Първият път забременях на 7-мия месец, но се оказа кухо яйце. Пазихме се 4 месец и започнахме опитите отново. Резулатът беше налице още първия месец. Второто дете също се получи раз. Големият го родих на 33, а малкият на 35. Така че и за мен възрастта не е показател.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Първият път забременях на 3-я месец,а вторият път от раз

# 32
  • Мнения: 11 607
Моя позната 2години чака първото си дете, а след това 10 години - второто си. На 37г. е.

Аз нито първия, нито втория път забременях лесно. Помогнаха ми лекарства. Смятам,че е на психична основа. Не се пренавивай, а се отпусни и доколкото е възможно не мисли за процеса на бебеправене.....

# 33
  • Мнения: 941
Първият път забременях на вторият месец, а сега ми отне почти 2 години - противозачатъчните (макар и предписани от доктор) бяха разбъркали хормоните ми...Като мина лечението и след това стимулацията - на четвъртият месец стана...

# 34
  • Мнения: 7 723
Щом няма медицински показатели за това,
че бебето не се получава, то тогава е на психическа основа.
Просто не трябва да мислиш за това постоянно,
да ти е фиксидея...
Знам, че това няма как да се получи,
но...това според мен е главната причина за мъките ти...

# 35
  • Мнения: 654
Щом няма медицински показатели за това,
че бебето не се получава, то тогава е на психическа основа.
Просто не трябва да мислиш за това постоянно,
да ти е фиксидея...
Знам, че това няма как да се получи,
но...това според мен е главната причина за мъките ти...
И аз мисля точно така, така че по- добре се отпусни и се наслаждавай на секса.. Пък като стане ,ще се радвате още повече на изненадата..

# 36
  • Мнения: 2 242
и двете ми бременности бяха планирани, но първата закъсняваше и ходих на изследвания - оказа се че имам нетрадиоционно време на овулация. За вторият път си знаех- купих тестове за овулация и стана от раз Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6
При мен нещата с втората бременност също много се бяха проточили. Чаках 1.5 г. докато видя положителен резултат. А първата бременност мога да кажа, че беше приятна изненада за мен и съпруга ми.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз пък първият път забременях много трудно (2 год и половина опитвахме), а сега се получи за 2 - 3 месеца. Peace

# 39
  • Мнения: 4
Pri men stana taka....az systo imam sin na 8 godini i ot 3 godini se opitwam za wtoro....Stana sled kato pih dufaston po shema...i wednaga za4enah....Blagodarq na Boga sega sym w 3-tiq mesec....ne se pritesnqwaj,...prosto idi na lekar....Mejdu drugoto az i s sina mi zabremenqh s dufaston,...oste sled pyrwata opakowka. Pih go po 2 na den ot 17 den..... Uspeh

# 40
  • Мнения: 297
С първото дете забременях от първия път, а с второто - опитите ни бяха около три месеца. Но не се отчайвах, това не значи, че има проблем. Може би просто трябва да улучиш точните дни за забременяване. Горе главата, ще си имаш и второ. Аз установих втората си бременност преди 2-3 дни и сега съм супер щастлива! Пожелавам ти го и на теб!

# 41
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
При нас се получи от първия път и с двете деца.Благодаря на Господ!

# 42
  • Мнения: 39
първият път забременях на 4 месец а втория  се мъчехме 7 месеца

# 43
  • Мнения: 654
А тия тестове за овулация не можах да ги оправя. Излизаше ,че 4 дни съм в овулация ,което не е възможно...

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Първият път забременях от раз.
Сега, вторият път опитвахме 5-6 месеца, след като не успяхме си купих ову-тестове. Оказа се, че овулацията ми е след 20-ия ден, т.е. преди това през всичките месеци сме правили едно голямо нищо плюс много нерви и безпокойство. Сега, на втората улучена овулация забременях. На 32 г. съм.

Общи условия

Активация на акаунт