Рождените дни?!

  • 32 893
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 625
        Наближава рожденият ми ден.Този ден винаги съм тъжна, от малка, без видима причина.Застава ми една буца ....все ми се иска да прескоча този ден.Дали има някаква телепатия?!Дали се сеща някой за мен? Задавате ли си такива въпроси?!

# 1
  • Мнения: 1 227
Да, задавам си такива въпроси, и не само около рожденият си ден /но най-вече тогава/. Понякога си мисля, че някъде една жена си мисли за мен на този ден... но по-често си мисля за нея с леко озлобление, че ме е забравила... Все още са ми много объркани мислите и чувствата към тази жена. Веднъж изпитвам едва ли не копнеж да я открия, но по-често решавам, че не искам да знам нищо за нея... И моят рожден ден наближава и много добре разбирам за какво говориш. Диване, голямо гуш от мен Hug

# 2
  • Мнения: 957
Аз се чувствам, по същия начин. Родена съм през февруари и около нова годинна и на рожденният ми ден съм обзета от необяснима тъга. Плача без причина. Не зная какво е. Научих на 26 години, че съм осиновена. Преди да науча пак бях така.

# 3
здравейте аз изпитвах същите чувства като вас около рождения ден.Бях объркана малко тъжна още преди да разбера че съм осиновена.След като разбрах ги свързах с б.майка.И сега след като вече се запознах с жената която ме е родила тя ми каза че винаги на рождения ми ден е мислила за мен и се е надявала да съм добре.И така си обяних тази моя тъга почти винаги около рожденния ми ден

# 4
  • Мнения: 1 249
        Наближава рожденият ми ден.Този ден винаги съм тъжна, от малка, без видима причина.Застава ми една буца ....все ми се иска да прескоча този ден.Дали има някаква телепатия?!Дали се сеща някой за мен? Задавате ли си такива въпроси?!

За всичките дни, които са ни написани като  рождени,
за всичките дни, които бихме искали да подминем:

http://209.85.129.132/search?q=cache:qP-g3DE8v9UJ:www.esnips.com … mp;cd=7&gl=bg

# 5
# 6
  • Мнения: 998
Аз съм се замисляла.Но не вярвам да се сещат за мен след всичките тези години.

# 7
  • Мнения: 59
На рождения си ден изпитвам някаква необяснима тъга и се чувствам странно.Усещам напрежение, съмнение и не ми е ясно защо това е така.Надявам се поне на този ден жената,която ме е родила да си мисли за мен.

# 8
  • Мнения: 2 172
Сигурна съм, че няма да го забравят, рожденния ви ден.Не бива да се генерализира, но това е мое убеждение.Дори и да са забравили датата, нещо ще ги подсети на този ден, че това е по-различен ден.Независимо какви чувства изпитват или пък колко искат да го забравят.
Мисля, че вие сте обичани на този ден от тази , която ви е родила и не бива да се съмнявате в това. По-скоро й се иска да го забрави, защото е болка това напомняне. Hug

# 9
  • Мнения: 592
Сигурна съм, че няма да го забравят, рожденния ви ден.Не бива да се генерализира, но това е мое убеждение.Дори и да са забравили датата, нещо ще ги подсети на този ден, че това е по-различен ден.Независимо какви чувства изпитват или пък колко искат да го забравят.
Мисля, че вие сте обичани на този ден от тази , която ви е родила и не бива да се съмнявате в това. По-скоро й се иска да го забрави, защото е болка това напомняне. Hug

Съжалявам, че няма да се съглася с написаното. Разбирам, че във всеки се таи тайната надежда, че някои го обича, но за съжаление фактите говорят друго. ето един чудесен пример. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371119.0  - както се разбира от разказа, тази жена даже непомни датите, каму ли някакви чувства... Тово което искам да кажа, е че всеки случаи е различен. Някои може и да тъжи, но няко можи да НЕ. За това е ненужно да се дават напразни надежди на хора с такава болка.

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 14:40 от Sissa

# 10
  • Мнения: 2 172
Сиса, сигурно си по- близо до света на осиновените деца.
Аз излизам, за да не спамя темата повече,уверявайки ги още веднъж, че това е ЛИЧНОТО ми убеждение.

 tiptoe

# 11
  • Мнения: 998
Съжалявам, че няма да се съглася с написаното. Разбирам, че във всеки се таи тайната надежда, че някои го обича, но за съжаление фактите говорят друго. ето един чудесен пример. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371119.0  - както се разбира от разказа, тази жена даже непомни датите, каму ли някакви чувства... Тово което искам да кажа, е че всеки случаи е различен. Някои може и да тъжи, но няко можи да НЕ. За това е ненужно да се дават напразни надежди на хора с такава болка.
И аз съм на същото мнение ,даже исках същият пример да цитирам ,но виждам ,че Sissa
го  е направила преди мен.
Винаги са ме обземали такива настроения преди моя РД-много преди да науча ,че съм осиновена имам такива спомени.Може би за други не е така.Далеч съм от мисълта ,че аз и Дива-не сме еталон.
Но дълбоко ме съмнява ,че мислят за нас.
Ние сме им непознати ,както и те на нас.Вероятно имат деца ,които обичат и за които се грижат.
Каквото и да науча за онази жена-дори ,че е тежко болна или е починала не би ме разстроило.Не съм безучвствена ,просто ми е непозната.Както и аз не вярвам ,че се сеща за моят РД-все пак аз съм непознат за нея човек.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 12:19 от Бианка

# 12
  • Мнения: 2 172
Бианка Hug, и дъщеря ми е  необяснимо тъжна около рождения си ден, даже като по-малка си плачеше без видима причина.
Разбирам , че страдате.Може би, защото несъзнателно усещате и нечия друга тъга....Кой знае.

# 13
  • Мнения: 998
Едва ли Hug

# 14
  • Мнения: 625
        Възможно ли е все пак  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт