Спрете с това "Запис" моля ви!

  • 3 742
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кой каза тук за бързия влак, м...? Не съм бърз, Експресен съм...

"Запис" винаги е било, сега е, за бъдеще ЩЕ БЪДЕ третирано като СПАМ...
Който е в разрез с Правилата на форума и по-точно с т.6 от тях...
Цитирам по памет...
"Спамът, флуудът и чатът не се толерират... Спам - офф-топици, рекламни съобщения и др."
Като нещо нетолерирано, "запис" се трие, когато модераторите имат възможност...
За съжаление, ние не сме пъдари и не можем да вървим след всеки "провинил" се...
Понеже ежедневно във форумите се правя доста по-големи поразии...
И отстраняването им е наша първостепенна задача...
Времето, което можем да отделим за ораничаване на горното явление...
Е твърде ограничено, да не кажа свръхограничено...
Естествено, всеки един от модераторите, попадайки на подобно нещо...
Предприема необходимите мерки...
Но повярвайте, не могат да се "третират" хилядите такива постинги...
Физически невъзможно е...
Въпреки че се стараем...
Колкото и някои да ни мислят за гадни мутанти, чиято основна задача е да вгорчава форумния живот на други...
Ние сме най-обикновени хора със своята работа, семейство, необходимост от свободно време и други такива...
Във връзка с горното - разберете ни, когато не можем да обърнем "подобаващото" внимание на всеки един "дразнещ" ви постинг...
Благодаря...!

Смятам, че няма какво да се каже повече по темата... Всичко нататък ще е чесане на клавиатурата и нищо котструктивно...



П.С. Когато администраторите и собствениците на форума решат да бъде третиран "Запис"-ът по различен начин... Бъдете сигурни, че ще разберете...

П.П.С. Тази тема не й е мястото тук...!

# 46
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300

      LaughingИ мен ме заболява корем от това.Но пък е и емблемата на потребителката pamsi Mr. Green

имаш предвид с перфектните деца, която никога, ама никога не е имала проблеми се включва само за да ни извести за това ли?  hahaha
моля да ме извините, не мога да се въздържа
а сега някой ще даде ли линк къде да прочета за точкуването и да почвам с "пльос!"
или поне кажете за какво се събират точки...

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 19:47 от mishka_moja

# 47
  • Мнения: 2 015
Повечето потребители като няма какво да кажат така трупат мнения Rolling Eyes какво да се прави, винаги ще го има
Трупане на мнения е това, но и аз смятам, че темата не е за тук. Peace

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Повечето потребители като няма какво да кажат така трупат мнения Rolling Eyes какво да се прави, винаги ще го има
Трупане на мнения е това, но и аз смятам, че темата не е за тук. Peace
Чакайте, аз ли нещо не разбирам........
Какъв е смисъла от това трупане на мнения?  newsm78
Плащат ли ги някъде?  newsm78  Mr. Green
Защото ако е така, има смисъл, но ако не е- то какво значение има броя на мненията........

# 49
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Защото ако е така, има смисъл, но ако не е- то какво значение има броя на мненията........


  За мен нямат значение, но става въпрос за едно адско досаждане.

 През ред се срещат мненията на един и същи потребител:

 "Супер Peace"

  "И аз така Peace"

   " Peace"

   "запис"

   "съгласна"

   Познай сега кой ли потребител цитирам.И полезен ли е някому тук с постоянните си безсмислени отговори?!И това е нон-стоп, години го четем.Е, поне аз вече свикнах, пожелавам го и на останалите Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 558
И мен страшно ме дразни това.Адски досадно е,особено като се съберат десетина такива поста един след друг... :
Peace

# 51
  • Мнения: 302
И мен адски много ме дразни това.

# 52
  • Мнения: 1 080
И мен страшно ме дразни това.Адски досадно е,особено като се съберат десетина такива поста един след друг... :
Peace


Шегуваш се нали  Shocked Shocked Shocked
Моля те кажи че се шегуваш!!!

# 53
  • Мнения: 2 374
И мен страшно ме дразни това.Адски досадно е,особено като се съберат десетина такива поста един след друг... :
Peace


Шегуваш се нали  Shocked Shocked Shocked
Моля те кажи че се шегуваш!!!
JoyХаха е не на мене вече ми е смешно честно.
Така,другото нещо,което е адски дразнещо е когато някой напише нещо и отдолу друг потребител "Да съгласна съм с това мнение" и любимото Peace.Или ".......е казала всичко,няма какво да добавя."Защо тогава по дяволите пишеш?Нали няма какво да добавиш?,E тва не е ли трупане на мнения?А кажете ми и после за някой не било важно,лично аз смятам,че тук има хора,които няма какво да правят по цял ден и гледат само как да си натрупат мненийца.Ужасно е наистина.

# 54
  • Мнения: 9 814
Според мен това ''запис'' е пълна глупост

Те и изреченията съставени от две думи също са пълна глупост, но има потребители, които нямат по-дълги, за сметка на това пък вече са с над заветните 4500 мнения. Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 1 175
Аз никога не съм се "записвала",не го разбирам това...Все едно се прави списък за участие някъде,а "цоп","хоп","троп","пльос" не ги и коментирам ooooh! Също много дразнещо и безсмислено е слагането на огромни цитати и най-отдолу под ферманите една дума или емотиконка.
Като гледам във всяка тема ги има  Tired

# 56
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Модерното пък в готварския форум е да се влезне в тема и да се прави ох, ах, супер сте момичета, невероятни, ала бала.

Веднага се сещам за темата Да украсим храната с храна, последните страници са пълни с подобни записващи се възклицания  Stop
Да не говорим, че малко прочитат дори първия пост, но се чустват длъжни да пуснат своето  Peace или и аз така мисля.  Sick

Значи спокойно като видим прословутото записче може да се информира модератор.  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 634
Абсолютно подкрепям, ама тая тема не е ли за другаде?
Където и да я сложим тази темата ефекта ще е нулев.

Не и ако подпишем петиция!  Mr. Green Истината е, че е добре да се предприемат някакви мерки. Неможе ли модовете да ги триете?

# 58
  • София
  • Мнения: 23 079
Според мен това ''запис'' е пълна глупост
Те и изреченията съставени от две думи също са пълна глупост, но има потребители, които нямат по-дълги, за сметка на това пък вече са с над заветните 4500 мнения. Wink
Останала съм с впечатлението, че въпросната потребителка чете само последните 2-3 мнения, от които задължително си харесва едно. Иначе вместо умното, цитирам: "Според мен това ''запис'' е пълна глупост", ако беше попрочела малко по-предните мнения, може би щеше да види коментара на Биляна  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 374
Абсолютно подкрепям, ама тая тема не е ли за другаде?
Където и да я сложим тази темата ефекта ще е нулев.

Не и ако подпишем петиция!  Mr. Green Истината е, че е добре да се предприемат някакви мерки. Неможе ли модовете да ги триете?
Да бе нали?То само за това няма петиция.

Общи условия

Активация на акаунт