Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте! Бременна съм 13 г.с.още не  ми се е оформил корема, но се притеснявам, че кожата на цялото ми тяло е много суха и предполагам, че това са признаците да започна с мазилата. В аптеките има няколко предложения, но искам съвет от пробвали и доволни от резултата. Rolling Eyes

# 1
Ами аз вчера си купих маслото против стрии на Икаров, в аптеката ми го препоръчаха, а и тук имаше доволни мами от него до колкото си спомням.Но за резултати незнам защото и аз сега почвам - вчера се намазах за първи път.Иначе е мазничко и мирише малко особено, но ще го измажа пък ще видим:)

# 2
Когато бях бременна,се мазах със зехтин.Всичко ме сърбеше и си казах:"Ужас,когато родя ще съм цялата в стрии"
Момичета да ви се похваля-Н Я М А М   Н И Т О   Е Д Н А  С Р И Я !!! Нито на гърдите,нито на дупето,нито на корема newsm44

# 3
Има много теми, съответно и идеи за стриите.
Ето една тема, в нея има и други линкове:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32272.0

# 4
Аз се мазах с Chicco,много съм доволна,но е малко скъпо.Но преди да започна с него се мазах към една седмица с чиста свинска мас за да може хубаво да ми се омекоти кожата и да попива по добре.Така ми каза една позната козметичка,дори да продължавам така до края,но не издържах, много ми омазняваше дрехите.Чувала съм,че със зехтин също е много ефекасно.Но аз бях бременна зимата.

# 5
Никога не съм се мазала с каквото и да е против стрии-и нямам нито една smile3534

# 6
Страхотно,значи имаш еластична кожа.Късметлиика  smile3501

# 7
Аз се мажех с Масажен крем на Лавена. И нямам нито една стрия по корема. А иначе съм предразположена много към стрии, целите ми бедра са в такива. Rolling Eyes

# 8
С нищо Grinning
Виж за целуит се клепам здраво с какво ли не и си отиде цяло състояние:?
Иначе на шкембето само обикновено тоалетно мляко на Дав - след баня Wink

# 9

Малко OFF:
Luluto, като се мажеш против целулит какъв е резултата ( и с какво се мажеш).А разрешено ли е по време на бременност да се мажеш с такива антицелулитни кремчета?

# 10
Аз се мажа с един лосион на Ейвън -наблъскан с витамини,вътре съм сложила и масло от зародиш на икаров(препоръчва се по време на бременност).И като се намажа с това чудо цял ден ми държи влажност.Като бързам да излизам,се мажа с по бързо попиващи продукти-или на Dove или бебешки крем.А гърдите си мажа с на Chicco-гела за гърди..макар че пише,от 7 месец да се ползва ,аз го позлвам за всеки случаи от 4..от страх да не ми провиснат.
Относно антицелулитните гелове-не е хубаво да се ползват по време на бременност!
И другото е -много съм доволна от продукта на Vishy-Liposyne..против целулит-всичко изчезна миналата година..

# 11
А зехтинът какъв да е - от скъпите или от най-обикновенния newsm78
Има ли други марки гел за гърди?

# 12
  • Abu Dhabi

Биби ви даде сайтове, линкове и пак задавате едни и същи въпроси....

# 13

Биби ви даде сайтове, линкове и пак задавате едни и същи въпроси....

Мммм да.... май трябва да има една закована тема за стрии  Laughing Whistling

# 14
Привет и от мен ,
 Аз също засега не съм напълняла много, но от първата ми бременност (преди 10год.) имам стрии. Не са много, но имам отстрани на краката. Преди месец и нещо си купих на " CHICCO" два крема. Единият е за стрии и се казва-"Интензивен крем против стрии"-300мл. = 36 лв. Другият е "Крем за бюст"- 200мл.=21.00лв. Аз лично съм много доволна. Стриите ми от преди толкова години постепенно започнаха да се заличават т.е. вече не са толкова дълбоки.  Laughing Надявам се ефекта да продължава и да поизчезнат още. Но от всичко, което съм чела от мамите, виждам че на всяка от нас помага различен крем като че ли.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт