Професия "Майка"

  • 3 926
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 80
Много вярно Peace ,

# 61
  • Мнения: 789
Велико е да си мама,нали? Grinning Heart EyesСамо точка 29 нещо не ми допада... дори и да не мога да изляза вечер с приятелките,не мисля че съм прибързала.Иначе темата е супер Peace!Поздравления за автора Peace Hug!

# 62
  • Мнения: 290
всичко си е вярно.Но по-прекрасна  и удовлетворяваща професия от тази няма.Страхотно е да си Майка.

# 63
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Много точно Mr. Green

# 64
  • Мнения: 84
Най- трудната,най-сладката и най-непризнатата професия от мъжете.

Всичко е много точно.

Наистина когато излизам сама,все едно съм гола.И точно тогава слууууучайно минавайки покрай детски магазин харесвам нещо на принцесата и се чудя м/у два размера.Незнам кой ще е по-добре да взема.
Винаги ми липсва ,когато не е с мен

А за 4 точка се сетих за един дяядо,които чакаше пред кардиологичния кабинет.
Ама един приказливввв.Седна до една баба,а на нея видимо изписано на лицето колко й е лошо,а дядото говори ли говори.На жената й идваше да си тръгне.
Накрая той я попита колко деца има ,тя отвърна 3 и тойййй;
-Хаааа,ей затова си до това дередже.Ще чакаш не само пред този кабинет ,ами и пред още мн други.
Тогава се обърна към мен и ми каза;
-Момиииче,запомни от мен.
Да нямаш повече деца от 2,колкото повече деца толкова повече главоболия.

Мислиш за 1-то,за 2-рото,3-тотот пък съвсем друг проблем има,тъъъъкмо ги изгледаш и те се омъжат и те деца имат и ти ги тръшнат да ги гледаш и все деца гледаш и все се притесняваш за някой.

-Колкото повече деца имаш,толкова по-бързо ще умреш   Shocked

А на мен хем ми е смешно,хем се опулих с последното му изречение,а оная баба беше пред срив.

Та,така 4 точка си е много правилна  Joy

# 65
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Само едно излиза от устата ми - Ох!

# 66
  • Мнения: 209
Не е никак лесна за практикуване професия, мисля че трябва да се добави и че за много хора едва ли не като не ходиш на работа  значи нищо не правиш. Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 668
 Joy Joy JoyОт всичко най-много истина има в 10 минутното къпане(забравих какво е да източа водата)

Общи условия

Активация на акаунт