Отговори
# 1 455
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252

...За ясленчетата, принципно аз бих казала 1 година да имат в ясла- никоя ясла не взима деца на 2 г 6 м, абсурд е. ...

Моето дете тръгна на ясла на навършени 2г6м, тъй като нямаше възраст за 1ва група ДГ. Родено е февруари 2006, тръгна на ясла септември 2008. Кое точно е абсурдно?

# 1 456
  • Мнения: 1 668
В сайта на столична община има виртуално деловодство.
Можеш да пишеш до Бойко Борисов, до предстедателя на общинския съвет и до който друг прецениш. Във сайта на Ес също... Незнам кое звено отговаря за този проблем, но Миглена Кунева би трябвало да свърши работа. Все пак ние сме потребители на социалните услуги и би трябвало тя да успее да помогне.
Не мисля да ставам защитник на каквото и да е. Нямам нищо против другите критерии, но ако причините да искате тази точка са били адаптация и завръщането на родителите на работа - това се отнася за моето дете и за мен самата. Тоест като се казва ясла трябва да се разбира ясла. Дали е държавна или частна е все тая. Това, че сме плащали като идиоти 1-2 години не ни прави идиотите, които трябва да плащат винаги, нали.

# 1 457
  • Мнения: 7 821
 Shocked Браво! Сега са ви виновни и родителите участващи в работната група  ooooh! . Грозно!
Ами защо вие не отидохте, защо не откликнахте на призивите за протест, защо нищо не направихте?
Най-лесно е да се седи пред компа на топло и да се отправят обвинения. Ами да бяхте свършили нещо и вие, пък да покажете как се прави.
Тази тема стигна своя край. Ако има още някакви неясноти споделете ги в "страстната". Като се уточни новия регламент ще и пуснем нова версия с разяснения, дотогава там си изказвайте недоволството.

Общи условия

Активация на акаунт