Как си запълвате времето през студените дни?

  • 2 939
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Как прекарвате дните си,когато навън е ужасен студ?Станала съм голям мързел и се хващам да  си похапвам повече от необходимото.Вече съм в болничен,макар че съм едва в 15 семица от бременоста ми и си умирамот скука.Бих искала да си намерч някаква надомна работа та да сирапилвам дългите студени дни,а и за да помагам финансово вкъщи.Можете ли да ми помогнете да си намеря такава работа.

# 1
  • Мнения: 31
Какво правите по цял ден да не се побърквате?Хващам се ,че съм станала мързелива,лежа през пвечето време в леглото и си похапвам повече от необходимото.Излязох вече в болничен,макар че съм в началото на бременоста си (15гастр.седмица)работата ми не го позволява и сега умирам от скука.Какво правите вие?Как да изляза от това положние.Искам да започна надомна работа,но не знам как и каква.Бих искала по този начин и да си оплътнявам времето,а и да си помагаме финансово.Можете ли да ми помогнете да си намеря такава работа? Shocked Crossing Arms  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 070
Зле, у нас е доста студеничко, добре ,че съм бременна и ми е топло повечко от др. година...........гледам ТВ , чета и се ровя в нета.....какво друго?? Навън е трудно да се ходи, аз гледам да не излизам без мъжа ми,че с тоя голям корем, ай съм се търкулнала- няма ставане Grinning
За работа, незнам .... успех!!
Ама щом си в къщи не значи ли,че не тр да бачкаш, защо тогава търсиш работа?

# 3
  • Мнения: 9 973
де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим

# 4
  • Мнения: 165
О, много е гадно.Защо ти се е наложило да излезеш в болничен.Аз съм още на работа и се чувствам идеално на мястото си.Не искам да спирам да работя.Аз не бих издържала толкова време у дома.А за надомната работа и аз съм търсила из Интернет - има.Така че в търсачката ще се справиш и сама.

# 5
  • Мнения: 31
Спрях работа,защото на шефовете не им беше изгодно да намаля темпото.Виждате ли,моята работа е свързана с много движение и психично натоварване,а на мен ми става зле от време на време,а това на тях не им харесва.Та предпочетох вместо да ме тормозят всеки път когато се чувствам неразположена,да си пркарам бременността вкъщи.

# 6
  • Мнения: 1 763
Форум, телевизия, книжка, приятелки на гости- аз това правех миналата зима, докато чаках да  ми се роди бебчето.

# 7
  • Мнения: 209
Има два варианта или работиш или не работиш, щом си спряла настоящата работа значи е трябвало да си почиваш.Разбирам финансовата страна на нещата , но нали ще ти плащат болнични или се бъркам, защо настояваш да си намираш надомна работа, стой си в къщи и се наслаждавай на бременността си, можеш винаги да намериш какво да правиш, аз бих те посъветвала да се ровиш и да четеш как се отглежда детето, кърмене, захранване и тн. информация, която ще ти бъде от полза когато се появи бебето , а и ти няма да се чувстваш не подготвена, след време ще ти се иска да имаш поне малко свободно време ще видиш.

# 8
  • Мнения: 2 960
хммммммм   понеже не търпя в къщи и първият и вторият път ходих почти до последно на работа.След раждането на бебешоците/едното вече доста голяме/ мине не мине 5-6 месеца и съм се въръщала  на работа.Разбира се аз имам на разположение свободна мама,която сама иска да се занимава с внуците си.Така ,че при мен това е решението.А иначе  предполагам зимата е доста тежко да си повечето време в къщи...но само предполагам ,не ми се ще да го изпитвам на гърбината си Mr. Green

# 9
  • Мнения: 31
Така е прави сте.Аз ги правя тези неща,чета,гледам ТВ,ровя се из интернет(нали таки ви открих Simple Smile )Но приятелките ми са или в чужбина или а работа.Просто от време на време изпадам в меланхолия и затова искам да си запълвам времето полезно.

# 10
  • Мнения: 521
Напълно те разбирам.Вече полудявам,защото съм по цял ден сама.Имам куче дето и то вече не ме отразява и по цял ден съм на компютъра,ама и това омръзва или по скоро се схващам.А като излезна с някой на кафе все ме дрънкат да ходя в центъра,там пък проблема ми е с паркирането.Искам да е лято....  Tired

# 11
  • Мнения: 1 428
Ами то освен изброените вече ,май няма какво друго да правиш.

# 12
  • Мнения: 31
Искам да попитам още нещо!Как да си сложа в профила такава картинка,която да ми следи бременноста и оставащите дни до раждането Heart Eyes?

# 13
  • Мнения: 521
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4827.0

Виж тук.Макар че на мен ми беше по-лесно да цъкна върху някоя чужда лентичка и то ти отваря съответния сайт.И само си избираш и попълваш първия ден на последната менструация.Автоматично ти зарежда лентичката която си избрала с твоите данни и само копираш кода в профила си.Надявам се че го обясних добре Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 334
Форум, телевизия, книжка, приятелки на гости- аз това правех миналата зима, докато чаках да  ми се роди бебчето.

И аз  Grinning

# 15
  • Мнения: 4 017
Как прекарвате дните си,когато навън е ужасен студ?Станала съм голям мързел и се хващам да  си похапвам повече от необходимото.

ТОва с похапването и аз не го пропускам, нито преди раждането, нито сега  Sad

Бих те посъветвала да не ограничаваш контактите с близки и приятели, да се разхождаш доколкото е възможно

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Ходя на работа. Mr. Green
Като си остана вкъщи за болничния мисля ЖЗ да почивам, пазарувам и да обръщам повече внимание на бъдещия батко. Praynig

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не ходих на работа,но и двете бременности ми минаха страшно бързо

# 18
  • София
  • Мнения: 1 890
Честно да ти кажа, ти завиждам, и то не много благородно.  Blush  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 045
де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим
Ами това май правим ,но само да добавя, че се караме и така се разнообразяваме Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 090
Основното ми занимание се вижда долу в подписа ми Laughing.Нямам време да скучая или да се чудя какво да правя.
И първият път все си намирах нещо-никога не съм скучала.С похапване не съм компенсирала нищо по време на бременностите си Wink.
Работата не ми е липсвала-нито докато бях(и съм) бременна,нито докато гледах детето си почти две години Peace.

# 21
  • Мнения: 1 817
Аз нямам време да скучая с двете ми момчета Laughing
На теб благородно завиждам. Как копнея да имам достатъчно време за книги, за филм, за себе си, да се видя с приятелки,  да се наспя...
Понякога ми се иска да остана сама със себе си и да нямам какво да правя.   newsm78Наслаждавай се на това. После ще ти липсва.  Wink

# 22
  • Мнения: 3 376
И на мен ми беше скучно и се чудех какво да правя по цял ден,а сега ме наляга такава носталгия като се сетя за тези дни Mr. Green

Ако имаш някакво позабравено хоби сега можеш да му обърнеш подобаващо внимание.
Другото за което се сещам са книги,филми,повече приятелки да ти идват на гости.

Радвай се на спокойните си дни у дома,защото никога повече няма да се върнат Peace

# 23
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз изкарах цялата си бременност в къщи. Първите три месеца ми се увидяха, тъй като по цял ден бездействах и си подремвам по обяд. След това реших, че трябва да се прави нещо и си купих гоблен, та до края уших три.

# 24
  • Мнения: 641
И аз съм в болнични от самото начало защото работя в завод за парфюмерия и козметика и има отрови.
Ама не скучая много.
Сигурно имаш приятелки-можеш да се виждаш с тях.
На мен студеното време не ми пречи навличам се здраво и пак се разхождам.
Можеш да изкараш половината ден пред компютъра и после да полегнеш да си починеш докато дойде време за вечеря.
Не си търси работа сега.
Сега е момента в който трябва да си почиваме,да сме спокойни и да не се натоварваме с нищо,защото после като се родят бебетата ще имаме достатъчно задължения и безсънни нощи.

# 25
  • Мнения: 222
И на мен ми е трудно по цял ден вкъщи - полудявам. Бях си свикнала да си ходя на работа, но вече съм съм в 8 месец и съм малко огромна и от началото на годината не ходя на работа, а и по тия поледици си е направо страшничко. А иначе  книжка, филмче,нет, кафенца с приятелки, разходчица...Но въпреки това се побърквам и работата много ми липсва вече...

# 26
  • Мнения: 4 406
аз използвах времето от болничния за да се образовам- разучих фотошоп, после се задълбочих в word и excell. сега не мога много да седя пред компютъра, затова плета.

# 27
  • Мнения: 134
аз използвах времето от болничния за да се образовам- разучих фотошоп, после се задълбочих в word и excell. сега не мога много да седя пред компютъра, затова плета.
И аз използвах свободното си време да се науча разни неща. Даже се научих да плета Laughing Сега има доста възможности даже може да се запишеш на някакъв курс. А за помагането в семейния бюджет като се роди бебето първите месеци едва ли ще ти е до това просто няма да имаш време. След това може да си потърсиш нещо или както си прецениш.  Peace

# 28
  • Мнения: 42
Ами мен май ме е налегнал синдромът на бременните - непрекъснато чистя(много се пазя естествено) или все си намирам нещо да преподредя. ВЕЧЕ ВСИЧКИ ШКАФОВЕ И ГАРДЕРОБИ СЪМ ГИ прередила, а някои и по 2 пъти Simple Smile . Все пак е доста полезно да направиш промени вкъщи. Другата седмица за 5 дни имам 4 изпита и трябва да се разкарвам на това ужасно време, в което никъде нищо не са почистли от снега и леда.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравей, като начало заповядай при нас - в отчетните, очакващи бебета през юни, много е весело.

През предишната си бременност започнах да шия гоблени, много се разхождах, гледах сериали и лежах, че все ми беше лошо.

Сега основно се занимавам с малката и нямам време за отпускане, а така ми се иска да си полежа, да помързелувам. Иначе сега е момента да правиш каквото си искаш, после няма време за нищо покрай грижите за бебчо  Wink

# 30
  • Мнения: 651
Все още си ходя на работа,но не ми се ходи.Много е студено и  заледено.Предпочитам да си стоя у нас, но ......

# 31
  • Мнения: 1 674
Шиех гоблени/и още шия/

# 32
  • Мнения: 431
От началото на бременността си спрях работата по подобни причини на твоите.
Никога не съм оставала без занимание.Уших си доста дрехи,защото по магазините за бременни  нищо не ми харесваше(но това не всеки го може  Simple Smile) Не спирах да се разхождам.Изпопрочетох всичко за бебетата,кърменето;направих всички покупки и след раждането ми беше много по-спокойно.Ходех на курсове за бременни,където се запознах с други бъдещи мами-с тях пък се срещахме по кафета през другото време,виждах се и с колегите си...като сложиш и домакинска работа,която ми носеше удоволствие(специално по онова време  Mr. Green)...друго не помня вече какво  newsm78 ...но времето мина неусетно и не съм скучала никога  Wink

# 33
  • Мнения: 2 874
Телевизия, интернет, шия гоблен.  Wink

# 34
  • Мнения: 822
И аз миналата година по това време бях в начална бременност,ами гледах телевизия,четях книги,рових се в нета,ходих по гости или на мен ми идваха, по магазините и така.Използвай максимално този период,за себе си и почивка,защото после няма. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 826
 За съжаление с не много полезни неща - гледане на филми, висяне в Интернет, четене на книжки, спане,ядене... изобщо лентяйстване Rolling Eyes
  И на мен ми тежи, че в момента не изкарвам пари в помощ на семейството и от няколко дена търся в нета някаква интересна възможност за надомна работа. Но попадам все на смешни предложения, накоито не им е чиста работата. Чудя се дали има нещо вярно в тези оферти, чрез които уж изкарваш пари докато сърфираш в Интернет, до колкото знам пари по пощата е незаконно да се пращат, а тази компания точно така работи?!? Пращам ти линк с обяснение за цялата работа, ако те интересува все пак http://www.bezplatniobyavi.com/details.php?id=262158
 А на мен ми е интересно има ли някой, който наистина е получил пари от този сайт?

# 36
  • София
  • Мнения: 39 746
dendri не се занимавай с глупости Simple Smile

Цитат
1.Отивате на този линк ...ref=bilqn4eto777rnrnи се регистрирате.
Думичката ref означава навързаност, пирамидка. Аз съм се вързала на хорото, що да не навържа и още Simple Smile

Нищо не ти пречи и да пробваш. Но трябва да си сигурна, че чековете ще се осребряват от бг банка. Не си направих труда да изчета цялото.

# 37
  • Мнения: 9 973
dendri  това са глупости

# 38
  • Мнения: 2 310
Телевизия, интернет, шия гоблен.  Wink

 PeaceПлюс четене на книги и разходки.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
TV, филми, newsm79 1ironing wash  food002 newsm55 1dishes eat newsm01  mixed037 раэходки...

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 16:56 от РЕД

# 40
  • Мнения: 1 629
Аз нямах скучни моменти, защото учех тогава за изпити и ходех на лекции, ама сега като не правя нищо чета форума, чета книги, шия, готвя понякога, чистя доста Flutter ей такива Peace

# 41
  • Мнения: 3 695
де да имаше,богаташи да сме станали,не по форума да висим
Joy

# 42
  • Мнения: 31
Благодаря на всички Ви за съпричастноста ви HugМного се радвам,че ме приехте така пиветливо в тази хубава компания Heart Eyes.Мисля,че ще се срещаме често в нашия форум,за любящите МАМИ.Смятам,че ще си прекараме добре newsm68

# 43
  • Мнения: 9 429
Ровя се из нета,чета списания,гледам телевизия.Към обяд като се позатопли навън,излизам за около час!!!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 16:56 от кристал

# 44
  • Мнения: 140
Правя разходка из Интернет , гледам си ТВ и шия гобленче. Flutter

# 45
  • Мнения: 1 197
Аз миналата зима,когато се наложи повече време да си остана в къщи,почти не се отлепях от компютъра и също така доста книги и списания изчетох.Просто другите като са на  работа нямаш голям избор през студените дни.

# 46
  • Мнения: 1 558
На компютъра и пред телевизора,когато малката спи,а баткото е на ясла Peace

Общи условия

Активация на акаунт