До кога преспивахте на ръце

  • 689
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Малкият заспива само на ръце  Rolling Eyes Обаче вече е почти 10 кила и направо не ми издържат ръцете  #Crazy
Вие, които преспивахте децата си на ръце, до кога го упражнявахте това  newsm78  Не знам как да го отуча, но изключвам всякакви методи, в които трябва да реве  Peace

# 1
  • Мнения: 166
Ами едва ли някой ще ти даде изпитана рецепта.Аз приспивах на ръце дъщеря ми/как допуснах това не ме питай-просто стана.../,иначе не искаше да заспива и ако я оставях в креватчето ревеше неистово.Това се случваше само за следобедния сън,вечер си заспиваше без проблем сама.Реших ,че ще нося .Е,носих,носих-до около 2 год.възраст-добре,че бързо заспиваше,че накрая тежеше към 13-14кг.После тя сама реши да заспива без да я дондуркам на ръце .

# 2
  • Sf
  • Мнения: 978
Първите два месеца съм я носила, после - не. Принципно, ако му се спи на детето, ще заспи във всякакво положение и без приспиване. Но ако спазвате режим - целуваш, оставяш в леглото и излизаш. Ще реве първите няколко пъти, после няма да имаш проблеми.

# 3
  • Мнения: 3 376
И моя син беше така,едва го носех.

До към година и 4-5 месеца,накрая явно му писна и сам се отказа.

Незнам какво да те посъветвам,със слинг дали няма да стане?Поне няма да усещаш тежестта толкова.Или на вашето легло да го гушкаш и после като заспи да го преместваш в кошарата.

# 4
  • Мнения: 4 784
До към 11 - тия месец, докато в един момент сам се отказа. Бях го гушнала, той посегна с ръце към кошарата и каза - "там". Оставих го и след 10 минути си беше заспал самичък.

# 5
  • Мнения: 405
 Мила Kalli, не че искам да те отчайвам, но вй на колко сме ние вече, а още се приспиваме на ръце....и то само в моите Shocked. Иначе за реването и аз съм на същото мнение...не мога да я оставя да се дере - такава съм! И аз съм опитвала какви ли не методи за да заспи сама без мъкнене, защото ние сме 11кг, обаче не ще и това си е...Единственото, което бих могла да ти дам като съвет е - пробвай да го приспиваш в скута ти, докато седиш - при Еми това пониакога действа, но много рядко.
 Ще се радвам ако и други мами се включат по темета и дадат някой и друг съвет като по-опитни.
 Иначе късмет ти желая в опитите за отучване...пък дано и ние както казват другите да решим, че вече е крайно време да заспиваме самички  bouquet

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами аз май никога не съм приспивала дъщеря ми на ръце.
Като малка я слагах на леглото и ако се наложи лягам до нея и се гушкаме,но на ръце никога.

# 7
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Все още приспивам. Доставя ми удоволствие!

# 8
  • Мнения: 1 150
Никога. Имало е един - два инцидент случая и толкова. Чета приказки  Peace
Спомням си, че братовчедка ми така приспиваше сина си, та едва го отучи  ooooh!

# 9
  • Мнения: 1 044
Почти до 2 годишна възраст. Сам се отказа после.

# 10
  • Мнения: 3 929
До около 1,6 - 1,8 год., но това не беше всеки път. Основоно но ръце го приспивах до 1-год. възраст, а после използвах този метод, когато се наложи.

# 11
  • Мнения: 242
Никога не съм го  приспивала така. Naughty

# 12
  • Мнения: 2 208
Приспивах го до осем месечен, когато след една екскурзия изведнъж реши, че вече иска да си заспива сам.
Сядах на спалнята, слагах си го в скута си и го поклащах - така не ми тежеша на ръцете.

# 13
  • Мнения: 7 831
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361462.0;all темата е актуална и поставя същия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт