София-ж.к.Хаджи Димитър,Стефан Караджа,Суха река и ДРУГИ :)

  • 29 448
  • 318
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 59
мили майчета Simple Smile
здравейте отново, доста време не съм писала тук но покрай работата и бременността не остава време Simple Smile

исках да ви питам за добър лекар при който да запиша детенце като се роди ( знам че на деня на изписването трябва да дойде лекар в къщи) препоръчайте  ми . Аз съм от сухата река , близо до 18та п-ка

Благодаря предварително Simple Smile

# 211
  • Мнения: 159
мили майчета Simple Smile
здравейте отново, доста време не съм писала тук но покрай работата и бременността не остава време Simple Smile

исках да ви питам за добър лекар при който да запиша детенце като се роди ( знам че на деня на изписването трябва да дойде лекар в къщи) препоръчайте  ми . Аз съм от сухата река , близо до 18та п-ка

Благодаря предварително Simple Smile

Здравей, бих ти препоръчала д-р Петрунова, първото ми дете записах при нея, след това мъжът ми после аз и сега бебето. Страхотен професионалист, изрядна хигиена, изключително компетентна, съвестна, отзивчива и ако конкретно нещо те интересува питай. За мен тя е най-добрата в 18 п-ка, за това съм при нея вече 8 години.

# 212
  • Мнения: 59
здравей Gvendolin_7 Simple Smile
аз като се нанесох в квартала се записах при д-р Параланова, но хич не съм довволна от нея и честно казано не бих поверила детето си на нея , а за тази Петрунова която ти казваш , при нея мога ли и аз да се запиша юни месец или само деца може ? И да те питам и друго : ако се налага може ли да я притесни човек в извън работно време по тел . ?

# 213
  • Мнения: 159
Ние сме цялото семейство при нея.
лично аз съм я търсила в извънработно време и винаги ми е вдигала телефона, но не ми се е налагало да я викам в къщи.  Държи се много компетентно и адекватно.
За д-р Параланова съм чувала добри отзиви като детски лекар, но на мен ми е много възрастна, а хич не ми се отдава да се разбирам с възрастни  хора. Успех, дано съм ти била полезна. Simple Smile

# 214
  • София
  • Мнения: 212
Майки, ще препоръчате ли детски стоматолог?
Д-р Перчинска в Токуда, много е внимателна с дечицата.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 253
Да се включа в края на тази тема, че ще изпусна и нея. Crazy
Да ви питам, къде в квартала има клон на ДСК?

# 216
  • Мнения: 159
В Левски и срещу пожарната

# 217
  • София
  • Мнения: 6 253
Вярно, до денонощната аптека, нали? Супер, много благодаря!  bouquet

# 218
  • Мнения: 2 013
Запис!   bouquet

# 219
  • Мнения: 56
здравейте мога ли и аз да се запиша при вас аз съм по принцип от младост но 25 години съм живяла в ПОДУЯНЕ  и много често ходя там ще ме приемете ли

# 220
  • Мнения: 3 718
Добре дошла си  Peace
Нещо напоследък не е много активна темата, много работим явно  Rolling Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 11 116
А времето се затопля, и е подходящо за среща на открито ...  Wink

# 222
  • Мнения: 3 718
А с фитнеса ко стааа бре девойки? А?

# 223
  • София
  • Мнения: 11 116
А с фитнеса ко стааа бре девойки? А?

Ми не ще да дойде у нас ...  Laughing
Мързел ...
Но разбрах, че има нов фитнес на Ботевградско шосе, бившата поща и принципно съм решила да го пробвам...

# 224
  • Мнения: 3 718
хммм, лоши хора. Аз сама едва ли ще се навия, то не, че и време остава де...

Общи условия

Активация на акаунт