С какво на изписването?

  • 6 562
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 558
За първи път ще имам бебе, както се вижда по лентичката долу ще е зимно. Въпросът ми е как да го облека и отгоре пеленка, одеалце ли да му сложа или космонавтче.... изобщо незнам с какво да го завия.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 763
Аз бях купила готов комплект за изписването- боди, плюшен гащеризон, шапка, одеяло, освен това добавих и космонавт, защото беше много студено, значи беше и с космонавт, и с одеяло.

# 2
  • Мнения: 9 463
Най-добре: памперс Mr. Green, боди с дълъг ръкав и крачол-чорапче, терлички /аз се убедих че вълнените такива, единствено стоплят крачетата, на все още нерегулираната телесна Т/, космонавт /има ли толкова малки Rolling Eyes/-ако не, поларено гащеризонче и дебела пелена/одеало. Шапка-задължително Peace
Леко раждане, бързо възстановяване и сладко и спокойно бебче! Hug

# 3
  • Мнения: 165
Според мен комплекта за изписване за зимни бебета и пеленка и одеяло.Бая си е студено навън.захлюпваш го яко и чак в къщи го разопаковаш.То милото ще е новородено все пак.Добре да го навлечете.

# 4
  • Мнения: 125

Аз ще раждам този месец,първо бях взела само комплекта за изписване,но след това прецених че ще е студено само с него,все пак от входа на родилното до колата не е близо,и купих отделно космонавтче,малко е големичко,но все ще свърши някаква работа Simple Smile.Успех ти желая  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 080
Ами нещо такова може (забравих как се наричаше - май портбебе или.........)  абе одеалце с цип:

Но наистина трябва да е доста навлчено, според мен де.

# 6
  • Мнения: 2 334
И дъщеря ми е зимно бебе и на изписването беше със боди с дълъг ръкав,гащеризон,чорапки,шапка,ръкавички и дебело зимно одеало,но и баща и ни чака с колата пред входа на болницата  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 997
Аз си взех комплект за изписване на Вис Виталис - имаше си всичко необходимо, но бодито го заменихме с друго, по-плътничко.

# 8
  • Мнения: 8 999
Има едни дебели плюшени одеалца с копчета - слагаш вътре бебето и го опаковаш. Много са удобни после и за разходка с количката. Шапка - задължително.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 079
Не пречи и космонафтче, сега има такъв избор, все ще харесаш нещо. Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Има едни дебели плюшени одеалца с копчета - слагаш вътре бебето и го опаковаш. Много са удобни после и за разходка с количката. Шапка - задължително.
Точно за тях си мислех.Страшно топлят и са удобни и за първите ви разходки.Естествено,под одеалцето трябва да облечеш бебченцето много добре. Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дъщеря ми я изписаха с такова одеалце-много е удобно

# 12
  • Мнения: 2 374
Порт бебе е най-подходящо в случаяЕто ти пример,с това ще му е най-топло,има и зимни комплекти за изписване,сложи му и по-дебела шапка де.

# 13
  • Мнения: 125
Порт бебе е най-подходящо в случаяЕто ти пример,с това ще му е най-топло,има и зимни комплекти за изписване,сложи му и по-дебела шапка де.
Да ,и аз имам от него ,колебаех се дали с него или с космонавт,а от комплекта за изписване,одялцето ми се струва тъничко.Ще ми донесат и двете и ще решим на момента Wink

# 14
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
МОето бебе беше зимно. Облечена беше с бод, ританки, комплект за изписване поларен, шапчица и завита в пелена и остдеалце. Беше доста студено, но на нея и беше добре

# 15
  • Мнения: 6 274
Моето беше облечено с боди с дълъг ръкав, много "рошаво костюмче"  Laughing от две части (не поларено, друга материя е, но страхотно топли) и завито в дебелото испанско одеало....
И шапка, естествено, тип "шапка на джудженце"  hahaha , която беше комплект с "рошавото костюмче"  Wink и също толкова топли...

# 16
  • Мнения: 431
Аз родих миналата зима-студ,сняг  Mr. Green За изписването тоалетът беше:камизола и ританки,плюшено гащеризонче,шапка и много дебело плюшено одеало.Това беше достатъчно.
Космонавт ползваме чак за тази зима,не си представям такова малко мишле в космонавт-то ще се изтъркули през крачола  Joy

# 17
  • Мнения: 267
А полара като изкуствена материя и то пухкава, не е ли неподходящ за новородено?
Има ли как да се облезе детето само с естествени материи, без да умре от студ и в краен случай само порт бебе-то да е изкуствено (предполагам, че няма памучни)

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз родих миналата зима-студ,сняг  Mr. Green За изписването тоалетът беше:камизола и ританки,плюшено гащеризонче,шапка и много дебело плюшено одеало.Това беше достатъчно.
И при нас така.

# 19
  • Мнения: 121
Никола е зимно бебе и на изписването беше с боди,ританки,поларен гащеризон,шапка,терлички и с дебело порт бебе не мисля че му е било студено

# 20
  • Мнения: 2 864
Аз съм приготвила боди с дълъг ръкав, гащеризонче, чорапки, ръкавички, шапчица и порт-бебе. Сега като ви чета се замислям дали да не сложа и дебелото одеалце за всеки случай, че като гледам какви температури дават свят ми се завива?!?  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 950
Дъщеря ме се роди в студа - боди, чорапки, ританки с блузка дълъг ръкав, шапка и завита в одеалце. Като я изнасяхме от колата към нас, я завихме с още едно дебело одеало цялата, колкото да влезем във входа.  Peace

# 22
  • Мнения: 9 463
А полара като изкуствена материя и то пухкава, не е ли неподходящ за новородено?
Има ли как да се облезе детето само с естествени материи, без да умре от студ и в краен случай само порт бебе-то да е изкуствено (предполагам, че няма памучни)

За минусовите Т навън не мисля че памука би топлил..по-скоро вълната, но в магазините за детски & бебешки стоки не съм виждала вълнени клинове или гащеризончета примерно..а и при допира с нежната бебешка кожа, дразненето е задължително.
За алергия към полара /ако това имаш предвид/ не съм чувала, а като материя и качества, май няма алтернатива Wink-върши работа.

# 23
  • Мнения: 1 558
Благодаря ви, днес освен дрешките купих и ето такова розово портбебе!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 889
   Порт-бебето на Бебето, което беше показано, е 80 % памук - нашето беше такова. Плюшът е много фин и мек. Има също и космонафтчета мънички - нашия беше на Захи, от 0 до 3 месеца, пак плюшен, много сладурски.  Heart Eyes

# 25
На мен също ми предстои раждане на зимно бебе - това което съм купила за изписването е зимен комплект на Bebbeto с плюшената пелена, също така и порт бебе!

Общи условия

Активация на акаунт