Има ли зареждащи се батерии за люлките на Fisher Price?

  • 1 156
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Купихме люлката Ocean Aquarium на Fisher Price, в която се слагат 2 батерии Д (LR20). Обаче те се изтощиха за 10-ина дни.  Rolling Eyes

Как се справяте вие? Има ли зареждащи се батерии, които да могат да се ползват в тези люлки?  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Има,да PeaceСкъпи са но си струва,аз съм си купила зареждачки за всички играчки,че ми писна  постоянно да купувам батерии,даже и сега съм включила три зареждачки да се зареждат Laughing

# 2
  • Мнения: 466
А откъде и какви зареждащи се батерии си купила?

 Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Едната зареждачка съм я купила от Техномаркет,другите от една фирма  на Тодор Каблешков,продават всички видове зареждачки.Зареждащите батерии също от Техномаркет и от тази фирма.

# 4
  • Мнения: 169
Отиди при един ел. техник и го накараи да ти направи адптер за ток-10-20лв. и си готова Peace

# 5
  • Мнения: 11 003
Отиди при един ел. техник и го накараи да ти направи адптер за ток-10-20лв. и си готова Peace

Такива адаптори се продават и готови, за около 10 лв. Нашата люлка я ползвахме с такъв, работеше безупречно.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 146
Ние не можахме да я направим на ток, тъй като по принцип тока ни е много слаб през зимата. Затова поръчах от ebay преходници за батерии. Използвам акумулиращи батерии АА - най-разпространените малки кръгли батерии. И с тези преходници люлката си работи.
Разбрах, че ги има и в Кауфланд. Аз платих 12 лева за 4 преходника.

Нещо такова са - малката батерия се слага в преходника:



Устройството за зареждане на големи батерии и самите акумулаторни батерии бяха към 100-на лева преди 2 години. Затова я пригодихме по този начин.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Да ,толкова струваше голямата зареждачка,те и зареждащите батерии са една цифра,обаче по-добре от колкото да ходя всеки ден за батерии,а постоянно ползваме батерии и сега с тия коли с дистанционно ooooh!

# 8
# 9
  • Мнения: 466
Благодаря ви за отговорите!

Най-рационално звучи с адаптера за ток, но вече поръчахме зареждачка и батерии!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт