Timberland

  • 16 969
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 367
Търся зимни обувки на тази марка!Преди ми се струва че имаха магазин в ЦУМ,но сега при последното ми ходене не го видях.Дали имат магазин и къде се намира той.Или да си ги поръчам.....но се притеснявам с номерацията,в сайта на Timberland ако моя номер е 42/8-ца!/,то в www.bgshoper.com/от където май е най-изгодно и разнообразието е по-голямо/ на 42-ри номер отговаря 9-ка.Разликата е голяма  ooooh!
Ако има магазин да се мери намясто,си е най-добре,та от тук тръгва моето питане!Дано не се получи дълъг и отегчаващ въпрос,за да сте склонни да го прочетете!  bouquet

# 1
  • Мнения: 50
На Витошка, поне преди месец още го имаше, води се нещо като аутлет, но не съм влизла от поне година.
Тръгваш от 'Партиарх Евтимий' към 'Солунска' от лявата страна е.

# 2
  • Мнения: 367
Благодаря ти Mimica   bouquet

# 3
  • Мнения: 4
Много внимавай с Тимбърленд. Аз си поръчах едни обувки пролетта от американски сайт. По принцип нося 15 размер по американските стандарти. Което отговаря на 50-ти номер. За обувки. Като ми пристигнаха дори на мен ми бяха големи. Предполагам, че бяха между 51-52 номер. Направо доста големи. И като се има в предвид, че и бездруго са тежки, тези бяха по 5 кила всяка имам чувството Simple Smile)))
Иначе с маратонките е друго положението. 51-ви номер са ми перфектни.
Ако искаш за всеки случай си провери. Пролетта нямаха информация, но сега са сложили таблици за всички марки обувки, маратонки и т.н. за деца, мъже и жени.
Влез тук например : www.eastbay.com
И още по-специално  : http://www.eastbay.com/catalog/advancedSearch.cfm?keyword=timberland тук ги има доста модели.
По средата има едно банерче Sizing help . Ей оттам можеш да намериш всякаква информация Simple Smile Сравнявай с другите марки.
Аз си поръчвам от този сайт. Пролетта ми излезоха 220 лв. , а в ЦУМ бяха 470 лв. и отгоре на всичко не можеха да ми поръчат моя номер, понеже купуват през Гръцките вносители, а не са директни вносители. После всички мои познати пътуваха из цяла Европа, но и там не бяха чували за тези номера. От Щатите ми пристигнаха супер Simple Smile
Но ги продадох и си поръчах по-малки.
За мен цените излизат перфект. Обаче за малки деца цените са същите Sad На сина ми 3 пръста обувчици и моите плавници на една цена Simple Smile
Лошото е че долара се вдигна, митничарите солят здраво и дерат двойно и таксите са по-високи, но пак има доста добри оферти.

# 4
  • Мнения: 367
 Hug Благодаря ти dennis_rodman,усетих аз че има нещо гнило!Сега сме решили да пробваме тяхна обувка от тукашен магазин,да видим кой номер търсим и тогава да поръчаме точно модела който ни харесва!Предполагам че ще стане!

# 5
  • Мнения: 4
За нищо. Успех! Simple Smile Мисля че почти няма по-добри обувки от тази марка

# 6
Та как става поръччването от Eastbay?

# 7
  • Мнения: 4
Има няколко фирми, които правят такива доставки. Може да потърсите в чичко Гугъл.
Аз си правя поръчки при един познат.

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 11:00 от dennis_rodman

# 8
  • Мнения: 367
Е хайде не така с гостите ! Joy Joy Joy
А за това че са много добри сме на едно мнение! Peace

# 9
  • Мнения: X
Наистина не си заслужава да се купуват от България! Аз купих такива на мъжа ми от един аутлет в Париж за 125 евро. А в ЦУМ цената им беше над 400 лв. Shocked

Това е моделът: http://www.sneakershop.nl/catalog/product_info.php?products_id=8 … 8&language=en

http://www.timberland.com/product/index.jsp?productId=2350213&am … kw=41022&sr=1

http://store.mrsteps.com/timberlandmensrdbos.html

Невероятни са! Той е изключително доволен - каза, че за първи път носи обувки, с които не му е студено в снега и същевременно не му запаряват краката, като влезе на топло.
Като номерация - мъжът ми носи 43-44, аз му взех номер 10 = EU44 и са му точни, дори можеше и половин номер нагоре да му взема, за по-дебел чорап.
Учудвам се, че dennis_rodman казва, че отговарят на по-голям номер.  newsm78

(На мен пък ми харесват ето тези: http://www.timberland.com/product/index.jsp?productId=3334511&am … parentPage=family
Ако ги мернеш някъде с доставка до България, ще драснеш ли едно лично?  Grinning)

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:07 от Анонимен

# 10
  • Мнения: 4
http://www.eastbay.com/catalog/productdetail/model_nbr--6837/sku … KEYWORD%20SEARCH/

Tова са моите. Бяха на промоция напролет.
И както казах - излязоха ми на повече от двойно по-евтини.
А относно размера - вижте там какво пише:
This shoe runs 1 size big.
We suggest you order 1 size smaller
than your normal show size.

Не съм си го измислил сам. Само се уверих без да искам Simple Smile

# 11
  • Мнения: X
Явно зависи от модела.

Ето например, аз си харесах тези ботушки, а за тях пише, че трябва да се поръчат половин номер по-големи, защото отговарят на половин номер по-малки: http://www.eastbay.com/catalog/productdetail/model_nbr--98366/sk … KEYWORD%20SEARCH/

На тези пък пише, че си отговарят точно на размера: http://www.eastbay.com/catalog/productdetail/model_nbr--97128/sk … cm--CROSS%20SELL/

Така че, трябва да се внимава с номерата!  Peace

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:09 от Анонимен

# 12
  • Мнения: 367
Ох,съвсем се обърках.Жасмин,когато си оцелила номера откъде си гледала кой да е -от сайта официалния или по таблица от сайт който може да достави обувки от тази марка,защото има много сайтове за поръчка и всеки си има някъква таблица за номерацията.....Ако се ръководя за номера от официалния сайт дали ще сбъркам  newsm78
А че са топли спор няма но тук  по-добре ще каже dennis_rodman,според мен са много готини и искам да направя подарък на мъжа ми/той с 4 жени не му е лесно!/Носи 41 най-много 41.5,а за зимна обувка може и да е 42 предполагам но,dennis_rodman,каза че пък тежат повечко,според вас кой размер ми трябва? ooooh!
Вече се убедих да не ги купувам от тук,няма смисъл да се дават грешни пари!
Жасмин,за дамските тези в кафяво и аз ги харесах и мисля да ги поръчам,ама чакам да оцеля номера на мъжа и тогава Joy
А тези ботичките в бежаво май съм ги виждала ,даже и по-високи,но за да не те подлъгвам ще се ровна пак и ще ти драсна на лични!
Побъркват ме тези Timberland  #Crazy

# 13
  • Мнения: 7 605
Наистина са големи4ки. Скоро купих едни обувки на Щерката zа пролетта, вzех ги на сляпо, един номер по голям от zимните, но не zнам дали Ще може да ги носи, много големи идват.

Добре, 4е струваха само 15?  Laughing

# 14
  • Мнения: 367
Кой номер носи малката и ти от къде гледа за номера и колко по-големи ти идват?

# 15
  • Мнения: X
Ох,съвсем се обърках.Жасмин,когато си оцелила номера откъде си гледала кой да е -от сайта официалния или по таблица от сайт който може да достави обувки от тази марка,защото има много сайтове за поръчка и всеки си има някъква таблица за номерацията.....Ако се ръководя за номера от официалния сайт дали ще сбъркам  newsm78
А че са топли спор няма но тук  по-добре ще каже dennis_rodman,според мен са много готини и искам да направя подарък на мъжа ми/той с 4 жени не му е лесно!/Носи 41 най-много 41.5,а за зимна обувка може и да е 42 предполагам но,dennis_rodman,каза че пък тежат повечко,според вас кой размер ми трябва? ooooh!
Вече се убедих да не ги купувам от тук,няма смисъл да се дават грешни пари!
Жасмин,за дамските тези в кафяво и аз ги харесах и мисля да ги поръчам,ама чакам да оцеля номера на мъжа и тогава Joy
А тези ботичките в бежаво май съм ги виждала ,даже и по-високи,но за да не те подлъгвам ще се ровна пак и ще ти драсна на лични!
Побъркват ме тези Timberland  #Crazy

Чист късмет беше - викам си взимам ги, най-много ми харесаха в целия магазин като модел. Ако му бяха малки, или големи, щях да ги продам. Те пък му лепнаха.  Grinning
Иначе, най-добре чети в сайта описанието на обувката и изпълнявай препоръките - ако пише да се вземат по-големи, вземи по-големи и обратното.  Peace

# 16
  • Мнения: 7 605
Кой номер носи малката и ти от къде гледа за номера и колко по-големи ти идват?

Ами в момента носи 26, аz купих 27. Не zнам, може и да направи голям скок до пролетта  Laughing и да й станат, ако не, дано на есен да й станат.

# 17
  • Мнения: 367
Tatjana,поне не са по-малки,пък детенце ще израсте все някога!
Жасмин,то и нашето на късмет май отива,ама после ако имам обувки за продаване ще пиша! Joy Joy Joy
А от кой сайт ги купихте и колко ви излезе доставката?

# 18
  • Мнения: X
Жасмин,то и нашето на късмет май отива,ама после ако имам обувки за продаване ще пиша! Joy Joy Joy
А от кой сайт ги купихте и колко ви излезе доставката?

Не съм ги купувала от сайт, а от един аутлет център в Париж, като ходих преди няколко месеца.  Peace

# 19
  • Мнения: 7 605
И моите са от един аутлет център  Wink
Пикасо, да така е, все някой ден Ще ги zапълни тия обувки, само а не е другата zима  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт