Дюканки и "млади" и "стари" тук са се събрали - 143

  • 25 002
  • 450
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 309
Добро утро!  kaffeetrmker_2
Вещи, как издържаш на този ритъм...   bouquet
Ама и ние - пуста първа страница... В моя случай докато се моткам с емотиконите - втора де.  Mr. Green
Откъде ли е тръгнало Дюканското поверие, че класиралите се на първа страница свалят... : newsm78

Баба Яга - и аз като Цоци мисля, че ако нямаш здравословни проблеми и не чувстваш умора от режима можеш да продължиш до 85. Другият вариант е с временно влизане в трета, за да дадеш почивка на организма, и след това отново във втора - изисква обаче повече воля. Помня твоите снимки - сладурана с такова благо излъчване! Няма ли да ни покажеш нови снимчици? Каквото и да решиш - успех Peace

Фийлгуд - Това за тамяна ще си го запазя на файлчето с особенно важно инфо! Засега нямам нужда, но пък може и профилактично да си зобна някое зрънце...  Wink

Пепи - стискам палец на момчето ти! fingerscrossed (що не ми се отвори линка! Искам протеин! Че този на Мименсита е неприкосновен...)

ЛориХю - умната с трета! Виж кой говори... Sick

Пия кафе, мия очи, мятам се връз кантара и после докладвам (дано има какво)  Embarassed

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 07:18 от Sagittarius

# 16
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Их, на втора съм, но нищо. Хайде няма да съм -1, а -0,900. Wink
Аз днеска съм с малко минусче, май вече ще спирам да свалям в ударната, ама ще видим утре. Хайде да се изработваме днес и утре по къщята. Аз лично няма да отработвам утре.  newsm53 Хайде лек, отслабващ и топъл ден на всички от Дюканската дружина.  smile3525

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 07:12 от Stelxen

# 17
  • Мнения: 5
добро утро,мацки!! Hug
Дебнах,дебнах и накрая-2 стр.Пак добре-дано имам -минус в ПЗ. newsm10
На всички желая от сърце слънчев,газов,отслабващ зимен ден!! smile3501
И протеинов разбира се - петък сме! newsm44

# 18
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Добро утро!
Честита ни нова тема!
Вчера - успешен протеинов четвъртък!
Имам една молба - третофазнички какъв хляб хапвате?
Катеджин - чудесен резултат. Много се чаровна. 1 - година - браво!
Туни - весело се посрещнал 2009!
Толкова ме е страх фигурата да не ми е враменна, та когато дойде време за 4 фаза - дали да не я карам нещо като доживотна 3+?
Толкова лесно чевек се оставя на инерцията, на нездравословното хранене.
Лек ден!

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 07:52 от * Боби *

# 19
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Добро утрооооооооооо  Heart Eyes

Хайде който е на 2ра страничка, 2 кила да свали  Mr. Green пу пу

Хайде мятайте някой протеин, че да се разсъня, в краен случай може и кафенце  Mr. Green

Успешен ден на всички!

# 20
  • Мнения: 226
Добро утроо
Вещи май пак не е спала
 Hug
връщам се да чета и ще дописвам
Да почерпя и аз с няколко петъчни протеина

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 08:05 от cote

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Хайде пак добро утро от мен!  Hug
Вещи, благодаря за темичката! Снимките са страхотни отново!   bouquet
Гледам Бейби дол е сервирала кафето - много благодаря.   bouquet Сега чакам някой да метне по един протеин към него за разсънване... hahaha Joy
pepi1974  , стискам палци на кандидат-шофьора. Да вземе листовките и скоро да    car003
Закуската е от мен. Днес правя 4 месеца с Дюкан и вас! Отчет - 14 кг. Празничния плюс не го броя, защото той скоро ще си замине... Mr. Green Мерките не мога да отчета, защото са у дома, а аз вече съм на работа.
Отивам да дочитам старата темичка, а вие хапнете по една палачинка(така и не се научих да ги правя Blush):

или по едно кексче:
 
И не забравяйте водатаааа!

Обичам ви и благодаря, че ви има!  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 07:52 от mar4ela5

# 22
  • Мнения: 2 425
Марчелка, честита ти месечинка  Hug
За срещата се спотайвам  Blush, защото незнам какво ще е времето. Много ми е трудно в такова време да пътувам, по-точно гадно ми е. Вие решете къде, в колко часа, аз ще реша в последствие (ако става де). Разбира се, ако е със запазени маси, места, няма да се натрапвам. Но се надявам ще кажете  Wink. А иначе така искам да ви видя всиииичките  Heart Eyes.... Марчелка, Фийлгуд, Катето джин, Бейби дол, Адреналинка, Мина... е няма повече да изреждам... абе всички
Катето джин, страхотни снимки видях  Hug

Сега да се хвална и аз  Blush. Плюсчето ми изчезна след вчерашното П.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 090
Добро утро на всички  Hug
Венерас, и аз имах предвид за майка ти само ПЗ + 1 плод + 1 филия пълнозърнест хляб и вместо гали и нишестени - по 1 с. л. зехтин всеки ден на салатата. Според мен това е идеалния режим.  Peace Но както си говорихме - първо на лекар и изследвания.
Цитат
Цитат на: Wicked Angel в четвъртък, 08 януари 2009, 22:31
Здравейте! Very Happy
Приемате ли нови?  Blush
ВЪХ БОЖЕ ЩЕ ПРИПАДНА!!! Shocked Shocked Shocked Стана ми Горещо!!!!!!!!!!!!!!!!Къде ходиш ма лудетиноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо Love Hug
Леле, дойде още една кльоща, дето иска да става от 50 - 40 кг  hahaha
Кате, да те видя сега какво ще правиш - Татит, Наста и Ноиа  newsm78 newsm78 newsm78
Кате, на мен нали знаеш кои са ми любимите - тази в снега и "преди" от номер 4. За след и аз харесвам най-много снимката на плажа с банския! newsm51 И не ти трябва да сваляш повече - просто се върни на кг от края на втора. (знам, че е лесно за казване и трудно за постигане  Embarassed Crazy) Не се тормози повече, опитай се да ги задържиш!  newsm51
Деничка  Hug браво! Добре вървиш надолу! smile3525
Пепа Илкова, добре дошла! Успех в режимстването!  bouquet
Грабвам кафенцето на Бейби Дол Hug и отивам да водя малкия на градина, че окъсняхме с тоя форум  Joy после пак...

# 24
  • Мнения: 850
Записчеее ! А По късно повече!  Heart Eyes

  Е сега вече малка повече , налегна ме пак работата  smile3515 утре даже ще се наложи да посетя нашата столища ! Оххх дано снега не ни изненада !
  При мен нещата си вървят задържане , но аз съм си опорита и режимна!   smile3534

  Видях много хубави снимки на Катето джин , браво страхотна разлика имаш!   love001 smile3501

  Марчелка ,честита месечинка ...оххх пак вкусотиики виждам !   love001
   Целувчици на всички , много смъкнати килца в новата тема и Добре дошли на всички нови в СЕКТАТА  Joy

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 12:30 от shushy80

# 25
  • Мнения: 97
Oх да се разпиша и аз по-напред PartyМного ми хареса заглавието Laughing
Утре заминавам при нашите за 2 -3 седмици..и стискаите палци да не разваля нещо режима.С трици ще се заредя от тук,защото там едва ли ще намеря.Ще се опитам да привлека нов член към нашите редици-майка ми WinkТака ще ми бъде по-лесно да спазвам и аз режима EmbarassedОт мен отчет 7,5 кг вече са в историята Hug

# 26
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
ооо нова тема
да ви е честита дами и по малко килца.............

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро!
Отчитам 200гр. минус. Скромно, но от сърце.

# 28
  • Мнения: 258
Добрютро  Heart Eyes

Аз току що метнах едно протеинче, ха запейте и вие  Grinning  bouquet

http://evilbeetgossip.film.com/wp-content/uploads/2007/09/mcc_noshirt.jpg

От днес съм в смесената фаза. Резултат - почти 3 кг в ударната. Продължавам смело напред.

Айде хубав ви ден на всички ... и на стари и на нови  Wink   bouquet

# 29
  • Мнения: X
Хайде и аз в темата. Тази сутрин се претеглих и положението е доста зле - 57.400, а около 15 декември бях 54.200. Празничният плюс при мен е цяло плюсище, още повече че това е теглото ми след 4 дена П. Важното е, че съм се взела в ръце и че поднових тренировките си. Ще взема да си направя и лентичка, че май е голям кеф да я местя надолу.
Лек и отслабващ ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт