Ултра лято Албена 2009

  • 64 399
  • 624
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 370
да кажа още нещо...
няма по-хубаво нещо от това да си на почивка на море и да вечеряш всяка вечер на брега на морето с готина компания.защото ресторанта е точно на брега на морето.на плажната ивица. Hugромантикаааа Grinning

# 31
  • Мнения: 3 695
ivafara говориш за хотел албена бийч, нали  Laughing

# 32
  • Мнения: 370
да ,точно неземната.в последствие и аз разбрах,че така се казва хотела от etomira,защото нас ни заведе зет ми,който преди това е почевал там.и поради тази причина несъм се интересувала как е името на хотела.

# 33
  • Мнения: 6 301
Ivafara, по колко лв плащахте за ден? Имаше ли безплатни чадъри на плажа към хотела?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 819
Не съм Ivafra, но ще ти отговоря ние колко плащахме. 180 лева на ден за двойна стая - двама възрастни и дете, чадъра на плажа е безплатен.

Забравих да кажа, че бяхме от 1ви август.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 10:32 от etomira

# 35
  • Мнения: 370
Ivafara, по колко лв плащахте за ден? Имаше ли безплатни чадъри на плажа към хотела?
хотела предлага ол инклузив +,което значело,че имаш на плажа 1чадър,2 шезлонга,на стая.а за цената на стая мисля,че беше 180лв,но извън сезона.сега тази година незнам какви ще са цените.

# 36
  • Мнения: 937
Благодаря ви еtomira и ivafara за изчерпателните отговори и предимно положителните ви отзиви вече следя сайта на Албена да видя какви цени ще пуснат за лято 2009...макар че чувам че е най-изгодно да се ходи на ласт минит, но ние искаме да ходиме август в най-голямата навилица и не знам дали ще ми издържат нервите да чакам и ако няма места накрая..... Shocked ще е супер гадно.
Ще следя и чрез агенцията която сте препоръчали наистина е удобно някой да се грижи за теб и да има на кой да се оплакваш. Благодаря и най-вече за съвета кой от трите хотела да избера...страхотни сте.
А и цена от 180 лв за двама възрастни и дете е доста приемлива при положение че имаш и шезлонг на плажа си е върха.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Айде и аз да следя темата,че тази година мъж ми иска пак да ходиме там
Миналата година останахме много доволни Laughing

# 38
  • Мнения: 1 951
В понеделник ни се обади управителя на Ралица Супериор  Shocked Явно защото 4 поредни лета сме там вече прозвъняват на редовните си клиенти  Laughing
Предложи ни следната оферта - на миналогодишната цена - 190лв. ( почивахме от 28.08.), само, че сега можем да гостуваме в активния сезон ( юли и август), ултра АИ, като на обяд ще имаме възможност да се храним в ресторанта на плажа, не се сещам как се казваше, да не ходим в хотела да обядваме( миналото лято още не беше договорено), безплатно за деца без значение на каква възраст са.
Мисля, че е доста добро предложението, но се учудих, че са започнали да си издирват клиентите по телефона. Може би като си следят резервациите до момента в сравнение със същите миналата година нещо са се стреснали  Laughing

# 39
  • Мнения: 3 695
може би се притесняват заради кризата  Thinking

# 40
  • Мнения: 752
И аз ще следя темата. Миналата година бяхме в Ралица супериор, но за първомайските празници и много ни хареса хотела, храната наистина не беше разнообразна, но като цяло сме с добри впечатления. Предишните години сме почивали в Магнолия и сме много доволни от там.

# 41
  • Мнения: 9 481
В понеделник ни се обади управителя на Ралица Супериор  Shocked Явно защото 4 поредни лета сме там вече прозвъняват на редовните си клиенти  Laughing
Предложи ни следната оферта - на миналогодишната цена - 190лв. ( почивахме от 28.08.), само, че сега можем да гостуваме в активния сезон ( юли и август), ултра АИ, като на обяд ще имаме възможност да се храним в ресторанта на плажа, не се сещам как се казваше, да не ходим в хотела да обядваме( миналото лято още не беше договорено), безплатно за деца без значение на каква възраст са.
Мисля, че е доста добро предложението, но се учудих, че са започнали да си издирват клиентите по телефона. Може би като си следят резервациите до момента в сравнение със същите миналата година нещо са се стреснали  Laughing

Издирват ги и още ще смъкват цените...най-редовно изп.директор на Албена АД говори, че това лято има опастност да фалират. Руснаците са с обезценени рубли спрямо еврото, визата им от 30евро за миналата-сега е 50евро..а те бяха основните туристи /и румънците/.
Ние бяхме мин.год. във Вита Парк, но за тази се чудим дали да не идем до съседна Турция/Гърция Thinking

# 42
  • Мнения: 719
Така и аз тука в темата.
 Simple SmileДосега не сме почивали в Албена, но съм се насочила към Ралица Супериор. Даже пуснах запитване и управителя ми отговори за 210 лв. двойна стая висок сезон....Хм, като гледам тука, тая цена търпи договаряне. Mr. Green
А относно офертите Last minute, не знам дали бих издържала до последно, пък и как да съм сигурна че ще останат свободни места.... Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 3 058
Ние бяхме миналата година в Ралица Супериор - много ни хареса, единственото, което ме притесни малко в началото беше, че стаите са сравнително малки...но разбрах, че в повечето хотели е така.
Тази година, в предвид, че вече сме четирима мисля да разгледам офертите за къщичките на Вита парк, но само ако имат АИ  Peace

# 44
  • Мнения: 7 106
Включвам се и аз с огромно удоволствие в темата.
Миналата година бяхме в Орхидея - много съм доволна от всичко с изключение на анимацията, но това не го отчитам като проблем, тъй като дъщеря ми предпочиташе да играе по площодките по това време.
За тази година ми се иска нещо на първа линия, затова щечакам офертите и ще решим в движение в кой хотел точно ще бъдем.


Интересуваме дали края на юни и началото на юли водата в морето е топла?


Миналата година бяхме там от 02 юли и водата си беше нормална. Водата в басейните определено беше по-студена от тази в морето. Ако няма валежи преди датата на заминаването ви, водата ще си е ОК, не се притеснявай

Общи условия

Активация на акаунт