Въпрос за зъбките

  • 3 639
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Майчета аз искам да попитам има ли и други като нас които още нямат зъбки.Защото ние нямаме и даже педи каза че скоро няма и да имаме.Споделете кога са ви покарали първите зъбки.И ако са по късно по болезнено ли е защото съм чувала че с нарастването венците стават по корави и зъбчетата излизат по трудно и болезнено.

# 1
  • Мнения: 2 307
Спокойно ,ще имате зъбчета Hug
На дъщеря ми 1-то зъбче изби на 10м.
Не се притеснявай излишно.Строго индивидуално е .Разрови се,има много подобни теми.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На голямото ми дете първото зъбче излезе на 7 месеца. На малкото - на 10 месеца. Сега той е на 1г. 1м. и има само 2 зъбчета.
Няма място за притеснение.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 804
На сина ми първото зъбче проби на 10 месеца, а на дъщеря ми на 1 г. и 1 м. Сега е на 1 г. и 4 м. и има само 3  Mr. Green.

# 4
  • Мнения: 132
няма дете останало без зъбки.на детенцето му излезе първото зъбче на 11месеца,сега е на 1,2год. и има 6 зъба.
това,че колкото по късно-по болезнено лично при нас не е вярно,ори ако не я проверявам редовно нямаше да разбера,че имаме зъбки.не сме имали никакви температури,раздразнителност и т.н..дано и за следващите е така.желая и на вас леко никнене на зъбките.

# 5
  • Мнения: 959
На синът ми първият зъб изби на 8м.а, на дъщеря ми на 11м.

Ти не се тревожи, кога ще избият и дали ще е болезнено или не. При всички случаи няма да е комфортно, но има обезболяващи гелчета, който не правят чудеса, но все пак са някакво решение.

# 6
  • Мнения: 27 524
О, спокойно, има време, не го мисли  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 121
Няма място за притеснение ще избият зъбките.Чувала съм че като избиват по късно излизат като гъбки.На Никола 1 изби на 7м.

# 8
  • Мнения: 2 521
Може и още доста да си почакаш Mr. Greenна дъщеря ми първото зъбче проби на 1 год,а на малкия на 1г и 3 месеца.И все още не е пробил втори зъб.Само с едно зъбче е горкото Heart Eyes а иска всичко да яде,ама с едно зъбче не може да гризе.Иазкато теб доста се бях притеснила че няма зъбчета,но какво да се прави-не можем да ги изкараме насила.Това е нещо което не зависи от нас-когато му дойде времето ще излезнат.Мажа с гелчета и давам Дентокинд за да облекча доколкото мога болката и това е.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 715
Дете без зъби няма Simple Smile
На Дияна 1вият зъб изби през 6тия месец. Алекс все още няма. Но като знам, че моят 1ви зъб е избил на 1,4г... има време Simple Smile

# 10
  • Мнения: 641
На 11 месеца проби първото зъче.

# 11
  • Мнения: 306
На малката ми дъщеря първото зъбче изби на 9 месеца. Другите избиха като гъбки, на 11 месеца вече имаме 8, не се тревожи Peace

# 12
  • Мнения: 2 374
Ее защо си се притиснила толкова има още време,на моя приятелка на детето първото зъбче избина 1год. и 2месеца,при някои става по-бавно,при други по-бързо,нямаш повод за притеснение.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
2 седмици преди първия рожден ден изби първото зъбче.Даже още чакаме 2 кътника да се покажат.

# 14
  • Мнения: 1 045
Майчета аз искам да попитам има ли и други като нас които още нямат зъбки.Защото ние нямаме и даже педи каза че скоро няма и да имаме.Споделете кога са ви покарали първите зъбки.И ако са по късно по болезнено ли е защото съм чувала че с нарастването венците стават по корави и зъбчетата излизат по трудно и болезнено.

Ние сме на 7м и нямаме зъби.Нормално било между 6-8 месец да има 1-2 зъбчета.Педито ме успокои че има време и ще мислим дали има проблем ако на 1 година няма зъб,защото тогава ще има нужда от допълнителна консултация с други специалисти.По принцип и аз се чудя нормално ли е,но щом педито казва трябва да е по -запознато.
Към майките с по-големи дечица:Вие търсили ли сте друго мнение когато първи зъб няма след 1 година?

Общи условия

Активация на акаунт