Раждане в къщи - 2

  • 1 202
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 557
Здравейте на всички, който се интересуват от подобен въпрос!

Това е втората тема за раждането в къщи, въпреки, че първата е в подфорум: "Родители в чужбина"
Ето линк към нея:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315420.0

Добре дошли в продължението и.  Hug

# 1
  • Мнения: 1 919
 ooooh! ще стане поредния скандал

# 2
  • София
  • Мнения: 1 524
По-добре си преместете пак там темата.

# 3
  • Мнения: 557
Ок, ще я върна обратно Simple Smile
Все си мисля, че няма за какво толкова да стават скандали...нито пък спорове Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Докато не си я върнала да попитам,ти родила ли си някое от децата си в къщи.
По принцип нямам никакви претенции за това кой какво смята за правилно,всеки си решава сам,интесесно ми е обаче какви са разликите,аз и трите ги родих в болницата.При мен 2 пъти се наложи намесата на педиатър,а дъщеря ми беше и на кислородна палатка.
Нямам желание да споря с никой,само ми е интересно.

# 5
  • Мнения: 2 185
По-добре си преместете пак там темата.

Защо  newsm78 пречим ли тук  Rolling Eyes ?

# 6
  • Мнения: 557
Ех, как ме объркахте...
Сега станаха две нови теми Simple Smile
Ето линк към другата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362326.0

Mira 1919,
Да. Прочети първата тема. Затова съм сложила линк.

# 7
  • Мнения: 2 746
О, ужас, мирише на поредния скандал.....

# 8
  • Мнения: 557
Писах на модератор да заключи тази...

Моля ви, за тези, които се интересуват - прехвърляйте се тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362326.0

Където си ни беше първоначалното място...

# 9
  • Мнения: 1 554
замириса на пожар Whistling

# 10
  • Мнения: 9 814
О, ужас, мирише на поредния скандал.....

Скандал е, ако го направим.
Всеки има право на избор.
И ако все пак се решите да прочетете разказа за раждането у дома на escorial , поне ще се убедите, че там далеече на Запад отвъд океана този "спорт" го практикуват с акушерка.

Така че, поздрави от мен за смелостта, която всъщност в Канада не е смелост, а нещо нормално.
Дано и тук скоро разрешат на лекарите и акушерките да присъстват на домашните раждания и да ги легализират. И без това вече станаха масова практика, нека поне да бъдат подсигурени с лекарска помощ.

П.П. Иначе съм против раждането у дома, независимо дали присъства медицинско лице или не.
Уважавам обаче избора на всяка една жена за това как, къде и пред кого да роди децата си.

# 11
  • Мнения: 2 746
Франческа, посочи ми една подобна тема, която да не се е превърнала в бойно поле.....то лозунги, то знамена се веят "за" и "против".  Хайде да а заключва модератора  отсега.

# 12
  • Мнения: 9 814
Франческа, посочи ми една подобна тема, която да не се е превърнала в бойно поле.....то лозунги, то знамена се веят "за" и "против".  Хайде да а заключва модератора  отсега.

Разбира се, че няма такава тема, която да не е заприличала на Третата световна война.
И аз съм за заключване на темата още от сега.
Но все пак не е лошо жените, които искат да родят у дома да имат тема, в която да си разменят опит.

# 13
  • Мнения: 3 988
Ескориал, може би, ако уточниш в заглавието, че темата не е "за" или "против", а само за обмяна на информация и дискусия около "за" може и да се получи нещо.
Аз си мисля още от първата тема, че точно в този форум й е мястото, а не в чужбинския.

Който иска да си направи тема "Против раждането в къщи" и да плюе там.

Аз не бих родила в къщи, но уважавам всеки избор и още повече, в една такава тема могат да се намерят много полезни съвети как да родиш в болница или родилна къща "естествено" и т.н... Спомнете си "маймунската тема".  Peace

Ако строга модераторска ръка си върши работата, бойно поле няма да има.

Общи условия

Активация на акаунт