Митове и легенди за живота в чужбина

  • 23 676
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
В чужбина няма престъпност - дрън дрън ярина, тука дори убиват с плутоний

В чужбина няма корупция - та нали за това ни спряха визите за близо година,че и повече

В чужбина има хубава работа-защо ли повечето ми познати българки чистят къщи newsm78

В чужбина няма начин да ти думнат кредитната карта - е ние изгърмяхме с £2000 преди около 3 години, добре че банката е разбрана, върнаха ни парите, а те да се опряват от там нататък Confused

# 16
  • Мнения: 3 394
Ами какво, ако при мен е точно обратното и си живея сьвсем щастлива и доволна, дльжна ли сьм да се извинявам.

дай боже, всекиму! няма лошо!

# 17
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
- Родителите в чужбина изчакват само детето да стане на 16 г., дават му кола и апартамент и го оставят да се справя само с живота.


Или другия вариант - детето като стане на 18, го гонят от дома, и го оставят да се оправя самО. Без кола и апартамент.

# 18
  • Мнения: 313
Стар и изтъркана самоизмама на кандидат емигрантите :


Дори чинии да миеш, в чужбина ще си по- добре (респ. пици да носиш, тоалетни да чистиш) Mr. Green

А местните  те не са само тъпи -те са зле образовани и едвам четат и затова се търсят образовани хора с висока квалификация . И като  дойде БГ вишиста и го лапат като топъл хляб от летището - зер диплома има от университет.

Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 16:00 от WebMama

# 19
  • Мнения: 3 804
еееее ама вие си нямате петролни кладен4ета в двора-и кога решите да си купите нещо по обемисто само отваряте кранчето и си сипвате малко петрол  Mr. Green
или не трябва да се превивате под теглото на златото и т.н и т.н

# 20
  • Мнения: 126
- че българския мъж е мухльо...който от полата на мама не се отделя,а западния е самостоятелен и улегнал- до  сексуална насоченост не ми се докосва. Къде ли е  по-развито  гей обществото   newsm78

- че в чужбина НЕ пият Ракия ....

-че в чужбина не ядат Карания и Шкембе чорба ....

- че не продават Солен печен слънчоглед,за да си го чоплят вървейки....

- че " УМИРАТ ОТ ВЪЗТОРГ " като разберат че си българин-...тоест Член на страните от ЕС  Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 5 710


- в чужбина е по-евтино
- в чужбина всички носим пици и мием чинии
- в чужбина всички говорят английски
- за емигранта 100 евро/долара к'во са.

# 22
  • Мнения: 871
- че не продават Солен печен слънчоглед,за да си го чоплят вървейки....

ами факт - в Америка не продават печен слънчоглед и не го чоплят по улиците  Mr. Green
Без майтап, това едно от нещата, които много ми липсва. Има много крокодилски слънчоглед за хранене на птички, но на никой не му хрумва да си вземе по джобовете и вървейки да плюе обелките по улиците  Crazy Затова пък си имат пуканки в кината  Joy

# 23
  • Мнения: 1 107
- за емигранта 100 евро/долара к'во са.
това може да се нарече "класика" направо!

# 24
  • Мнения: 6 713
Само в България има кисело мляко Laughing Laughing Laughing По-хубаво кисело мляко от тукашното не съм яла в Бг Wink
Само в Бг има хубави домати, краставици, дини...... ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 399
ЛУРДЕС, къде е това място с хубавото кисело мляко? Аз не обиЧам особено кисело мляко, но по земите където съм била, наистина не съм намерила нещо, което да се сравни дори с БГ кисело мляко от суперите. Но все пак класацията ми за отвратително кисело мляко водят Щатите. Това нещо там просто не се яде.  Sick

# 26
  • Мнения: 7 914
 -  всички карат чистак нови коли, че и по 2-3.. и всеки месец ги сменят Flutter  car003 newsm01

# 27
  • Мнения: 154
- че не продават Солен печен слънчоглед,за да си го чоплят вървейки....

ами факт - в Америка не продават печен слънчоглед и не го чоплят по улиците  Mr. Green

В коя Америка? Защото в САЩ има нормален печен слънчоглед по магазините, продава се при ядките. В това число не включвам вноса от БГ на типичните български марки слънчогледови семки, които се продават по българските и други подобни магазини.

# 28
  • Мнения: 98
ЛУРДЕС, къде е това място с хубавото кисело мляко? Аз не обиЧам особено кисело мляко, но по земите където съм била, наистина не съм намерила нещо, което да се сравни дори с БГ кисело мляко от суперите. Но все пак класацията ми за отвратително кисело мляко водят Щатите. Това нещо там просто не се яде.  Sick
В САЩ има ОГРОМНО  разнообразие на кисело мляко, по всусно дори от българското.  Да, има и такива които не се "ядът", ти явно от тях си яла.

# 29
  • Мнения: 1 169
ЛУРДЕС, къде е това място с хубавото кисело мляко? Аз не обиЧам особено кисело мляко, но по земите където съм била, наистина не съм намерила нещо, което да се сравни дори с БГ кисело мляко от суперите. Но все пак класацията ми за отвратително кисело мляко водят Щатите. Това нещо там просто не се яде.  Sick
В САЩ има ОГРОМНО  разнообразие на кисело мляко, по всусно дори от българското.  Да, има и такива които не се "ядът", ти явно от тях си яла.

Пробвай органик йогурта на Трейдър Джо-  аз не намирам разлика, бих казала, че е по- добро от българското. Като нямам време да ходя до там взимам Данон от маркета- също много добро.

Извинявам се за оффа!

Общи условия

Активация на акаунт