Кога отидохте за пръв път с бебе на почивка?

  • 22 078
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
На море отидохме, когато беше на 8 месеца. Всеки ден беше с нас на плажа, отрази му се страхотно, беше много щастлив. . Къпахме го в морето, въргаля се по пясъка по голо дупе, въобще- купон. Не сме водили баби с нас, справихме се Wink. Смятам, че морският въздух е полезен за бебоците.Преди това бяхме ходили няколко пъти с него на басейн, но в басейна не посмяхме да го окъпем.

На планина не сме го водили, но ние по принцип не ходим много по планински курорти.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 206
София, ти си една всестранно интересуваща се личност! Поздравления за темата! Така тренираш мозъка ми - каква ли ще е следващата (не)анонимна Twisted Evil


По темата.. отидох с детето си в Копривщица когато беше на 3 месеца. Там тоалетната е в мазето, има топла вода и къщата е кирпичена. Откарахме 1 месец по двора. Бях абсолютно сама с детето цял месец. Мечтая си отново за подобна почивка  Wink

# 17
  • Мнения: 7 474
Не съм ходила с бебе на почивка. Аз съм от обичащите да почиват
и не държа детето ми е да е вързано за г..за ми до 20 г. възраст.
Но пък имам и късмета да имам на кого да го оставя и да му имам доверие,
което не е маловажно. Wink Не съм слушала ничии съвети по въпроса-
всеки сам си решава как да почива.

# 18
  • Мнения: 9 990
На месец с голямата.На месец и с малката.Не съм търчала по никой-те спяха денонощно, само за шишето отваряха усти, а аз си клатех краката на припек.

# 19
  • Мнения: 37
На 11 месеца беше, когато го заведахме на море изкарахме си много добре нямахме помощен персонал, но не ни и липсваше.

# 20
  • Мнения: 6
На 1г. и 4 месеца и си изкарахме разкошно  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 289

на два месеца и половина беше малкия

# 22
  • Мнения: 1 554
не сме ходили още на почивка Outta Joint

# 23
  • Мнения: 2 478
Заведохме бебето си на планина ,но есента ,когато той беше на 7 месеца.Нямахме абсолютно никакви проблеми.
Ще видим сега,когато заминаваме на ски,колко ще слуша LaughingНо няма значение,радвам се,че отиваме заедно.
А на плажа водя сина си откакто е направил 3 мес. ,но винаги под чадър,с шапка  и добре намазах с 50+ фактор.

# 24
  • Мнения: 3 394
когато Стела беше на 8 месеца - сама с нея в Испания за 1 седмица Hug
беше ми писнало от този англ.дъжд, че нищо не можеше да ме спре.

Супер си изкарахме двенките  Peace

# 25
  • Мнения: 165
на море на 1г и 2 месеца и двамата. Но по принцип си ги водим с нас навсякъде от бебета.

# 26
  • Мнения: 22 427
Беше около 1г когато започнахме да ходим за по 2-3дни на почивка.
Сега плануваме февруари да сме за 1седмица в планината, ще е на година и половина. И лятото на морето. )

# 27
  • Мнения: 1 484
На  1.6  беше  когато  отидохме на  море.Според  мен  не  трябва  да  се  отказваш  от  почивката  само  гледай  да  имаш  добри  условия  за  бебчо.Не  че  не  сам  искала  да  идем  по  рано  ,нямахме  тази  възможност,съпруга ми  много  работи  а  на  мен  не  ми  се  ходеше  сама.Ако  сте  на  балкан  ще  му  се  отрази  добре  чистия  въздух.

# 28
  • Мнения: 1 064
Дъщеря ми беше на 8 месеца, когато за първи път я заведохме на море. Оттогава всяка година - на 1.8, на 2.8 и така... Един път хвана чревна инфекция, 1 път вдигна почти 40 градуса температура, един път - топлинен удар, но щом мина 4 години - край с болестите. Но и досега спазвам едно желязно правило - на плаж ходим към 8.30 - 9.00 най-късно и останаме само до обяд. Следобед - в леглото, на сянка.


Побърквам се като гледам как държат бебета на плажа по цял ден. Плажът и слънцето ужасно уморяват.

# 29
  • Мнения: 592
Коко беше на 3 месеца когато отидохме в Лондон със самолет и за 5 дни на него най-добре му се отрази дъжда. После на около 7 месеца бяхме на морето вече. Мисля че децата понасят всичко, но родителите сме малко прекалено предпазливи в повечето случаи.!

Общи условия

Активация на акаунт