Кога отидохте за пръв път с бебе на почивка?

  • 22 045
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 919
Малката беше на година и един месец ,когато видя море за пръв път.
Обаче от това море нямам много хубави спомени.Разболя се там,че бяхме и без таткото...
Само голямата щерка усети че е на почивка. Laughing

# 46
  • варна
  • Мнения: 90
За първи път на 6 месеца , ходихме на каравана на Арапя, след това на 8 месеца пак отидохме там , но на бунгало
Малкия се чувстваще прекрасно , аз си починах добре , защото бяхме 10 човека и все някой изразяваше желание да го гледа Simple Smile
Даже успях да изкарам и сърф курс Simple Smile
Няма малак-голям , зависи от родителите .Аз имам приятелка , която има вече големо дете и все си намира оправдание да ходи без него на море

И ние на 6м, и ние на каравана на Арапя, и изкарахме така цялото лято.  Беше чудесно, помагачи безброй, купон! Втората година беше по-голям зора, защото тичах след него непрекъснато, но това е най-доброто за децата - да са навън и на чист въздух.

Не съм водила бебета на почивка.
Съжалявам, но аз отивам на почивка. Особено ако е за море, това означава да не стъпя на плажа. Да мръсно е, а слънцето е вредно. Нищо не са пропуснали децата ми от бебешкия си живот, като не съм ги водила с мен, даже са спечелили - една отпочинала майка.
Не се вживявам чак да си мисля, че без тях не мога. Не ми е и срамно да си призная, че имам нужда понякога да си почивам от тях.
Не знам колко ти е омръзнала приятелката, но мен определено ми е неприятно и съжалявам бебенцата, които са ги довели на плажа, кожата им червена, дупето им спарено от парниковия ефект на памперса.

Аз пък не бих си оставила детето в София, докато съм на море или планина, душа не ми дава. А с памперс на плажа никога не е бил.
ехе , едва го познах малкия сладур Simple Smile ми ние тази година се засякохме с вас Simple Smile даже си говорихме един ден . Малкия беше нахлузил едни гумени ботуши и вървеше след нас ( началото на юни беше) . Вие сте на караваната от ляво на пътя преди баирчето за караваните на скалите Simple Smile

# 47
  • Мнения: 164
Когато отидохме с детенце на море беше на10месеца бяхме на Зл. пясъци на хотел.Е не я къпахме в морето ама пък подиша морски въздух

# 48
  • Русе
  • Мнения: 11 913
На 11 месеца, на палатка на Иракли, на самия плаж.
Пясъка и морската вода правят чудеса.
Светослав ми е много здраво и жизнено детенце.

# 49
  • Мнения: 1 341
На 3м. беше малката, когато отидохме на почивка в Трявна.
На 11.. я заведохма на море.
Не мисля, че сме й навредили с нещо. Морето беше средата на Юни, на плаж ходихме само сутрин, а следобед докато малката спи, ние бяхме в басейна на хотела.

Всеки сам преценява кога и къде да заведе детето си, не приемам упреци за разбиранията ми относно гледането на моето дете! Naughty

# 50
  • Мнения: 575
Още първото й лято я заведохме на море, беше на 5 м. Никъде не мърдаме без дъщеря ни Simple Smile

# 51
  • вкъщи
  • Мнения: 704
детето беше на година и два месеца бяхме на минерални бани нямахме проблеми с адаптирането накрая не искаше да си тръгваме

# 52
  • Мнения: 1 650
Никол беше на 7 м. Свекито реши, че е малка за море и аз лудата нали още я слушах, та я заведохме на Рибарица.

# 53
  • София
  • Мнения: 204
Дъщеря ми беше на по-малко отдва месеца,когато я заведохме на море,а първия път за сина ми беше,когато беше на 4 месеца.
Не съм имала никакви проблеми,даже напротив,колкото е по-малко детето,толкова по-приятна е почивката.

# 54
  • Мнения: 59
На 1 годинка на балкана - Априлци юни и 1г. и 1м на море. Ако имах възможност щях и по рано да го заведа но той се роди края на юни и имах малко проблеми. И ние никъде не ходим без детето. Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 717
На два месеца и половина в Троян за три дни, на три месеца в Турция със самолет, на пет и половина в Германия  - пак със самолет и пак за няколко дни, на шест - на море на Елените за 20 дни, на седем - в Гърция и така.... Peace

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 19:06 от GoldenEyeful

# 56
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
На първата ни почивка Ваньо беше на 8 м. Бяхме на море - мама, тате и бебе.

# 57
  • Мнения: 2 723
Бебо беше на 3,5 месеца, когато отидохме за 1 седмица на почивка на Боровец с кола пътувахме, той си спа.
На 6 месеца беше когато го метнах на самолета и го замъкнах във Варна и там си спа детето  Mr. Green

Преди това брат му го заведох на почивка на 7 месеца.
Ами като се връщам назад и сравнявам, доста по-лесно е с малко бебе.
То само спи, яде и пълни памперса...

Но и двамата за първи път ги водих лятото.
За зимата също бих проучила много обстайно как стоят нещата с отоплението на мястото, на което отиваме...

Но сега малкото го влача навсякъде, явно с баткото като първо дете повече съм се притеснявала


# 58
  • Мнения: 252
Каката я задевохме късно на почивка беше на 1,6 години, но малката още на 4 м. я метнах на колата и сама с двете деца отидохме на море изкрахаме си страхотно.

# 59
  • Мнения: 1 761
Беше на 8 месеца,когато го заведохме в Люксембург на почивка,хареса ни и на него също.
Като стана на почти годинка го заведохме на Поморие,добре му понесе,но на нас не ни хареса.Майка ми само една вечер го е гледала,за да отидем ние на Яворовите дни тогава и ой си спеше.На плаж само веднъж го заведохме.
Проблем се оказаха комарите-бебето се оказа алергично и после все ме питаха защо извеждам дете,болно от шарка навън.
Сега е на две и половина и навсякъде е с нас,без него не ни е хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт