ПО - КРАСИВИ, ПО - ЖЕНСТВЕНИ след раждането

  • 3 670
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте.Как се чувствате след като родихте или по време на бременността?Някои ми казват че ще стана по - различна, по- красива, по - женствена.Други че тъй като чакам момиченце ще погрознея(момичетата взимали от красотата на майка си.Аз си се харесвам сега, усещам че лицето ми е по бистро изчистено.Е малко понапълнях но това е нормално.Много държа на външния вид и се притеснявам ..... Моля споделете вие как се чувствате след като сте забременели и родили.

# 1
  • Мнения: 9 973
аз вече не държа на външния си вид,като се завръщам на работа ще помисля
като родих-не се лакирах,не се парфюмирах,не се боядисвах,не се гримирах....и в един момент свикнах с новото си АЗ

# 2
  • Мнения: 1 763
Аз много напълнях по време на бременността и към края се чувствах дебела, обливаха ме постоянно горещи вълни, въобще не се чувствах добре. Около седмица след раждането излязох да си купя панталон и нищо по магазините не ми ставаше, всичко ми беше малко. Месец по късно влязох във форма, шест месеца след раждането вече бях кг оот преди да забременя, а по принцип съм слаба. Относно лицето нямаше промени по време на бременността, косата ми малко се поизправи след раждането, а ми е къдрава, но това не ми пречи. Общо взето съм си както преди.

# 3
  • Мнения: 1 310
По време на бременността се чувствах прекрасно.  newsm10 Казваха ми, че съм се разхубавила.  newsm03 Според мен си бях същата, просто факта, че нося под сърцето си живот, ме караше да грея от щастие. pregnant И наистина, след като станах майка, чертите ми вече не са момичешки, а женствени. newsm03
Наслаждавай се на бременността си и не слушай това за погрозняването.   bouquet

# 4
  • Мнения: 9 814
С първата бременност бях качила само 7 кг. и честно казано почти не се чувствах бременна.
Усещах се обаче някак по-здрава, никога не бях имала толкова блестяща коса и здрави нокти.
Сега с втората бременност се опитвам да бъда така позитивно настроена като първия път. И за сега успявам.
Това за погрозняването с момиче и разхубавяването с момче са пълни глупости.

# 5
  • Мнения: 2 090
Бременната жена наистина е красива.Има едно особено очарование в бъдещите майки.
По време и на двете си бременности съм(и все още) се чувствала прекрасно,въпреки килограмите Sunglasses.
Това че когато чакаш момиче погрозняваш,или дебелееш повече е мит Peace.

След първото си раждане отслабнах много,недоспивах,бях с торбички под очите постоянно,не ми оставаше много време за ''глезотии'' с външният вид(сешоар,маникюр и т.н.)  33uu.Не се чувствах много красива... Rolling Eyes,но пък бях безкрайно щастлива и горда че съм станала майка,и околните ми казваха че съм прекрасна Crazy въпреки моите си усещания.След около 3 месеца нещата се нормализираха,започнах да намирам достатъчно време за себе си,и се чувствах супер-наистина по-женствена и красива отвсякога newsm03

# 6
  • Мнения: 1 045
Ох...това за момиченцата и момченцата са митове как ще изглеждаш по време на бременността.
На мен бабите ми казваха че ще е момче защото съм се разхубавила и съм имала чисто лице,но имам момиче.А на една моя приятелка заради тъмните петна и казваха момиче а излезе момче.
Хубаво е да се чувстваш добре,положителните емоции са само в плюс и на теб и на бебчо.
А след като родиш,започва една депресия,едно недоспиване....почва човек да се чувства зле,поне така беше при мен.Бебето е на първо място,ти оставаш назад и за себе си и за околните.Забравяш за ежедневния си тоалет и в повечето случай си щастлив ако успееш да си измиеш лицето и зъбите....
Докато се настроиш на новата вълна нещата са трудни.В момента в който успееш да организираш себе си и семейството около теб започваш да се радваш на новото положение.
Тогава можеш да си обърнеш внимание и да се погрижиш за външния си вид.
Малко се отвлякох от темата,но като знам че външния вид ти остава последна грижа това споделих.
А сега относно темата.Зависи от твоето телосложение и кожа.Аз си изглеждах както преди да забременея един месец след като родих.Нямам стрии,нямам увиснала кожа от бременността.
Чувствам се добре.Нямам време за всичките мазила които съм използвала,от бързане ги намалих.
Почти всеки се занемарява отначало така че свиквай с мисълта от сега.

# 7
  • Мнения: 822
И по време на бременността и след раждането се чувсвах красива,но това беше породено от факта,че ще имам бебе или по-точно от щастието,което преливаше в мен.Чувствах се най.....След като държиш на външният си вид значи няма от какво да се притесняваш.Само дано след раждането ти остава време за теб.Лека бременност!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз явно ще бъда единствената , която е погрозняла  Mr. Green това си е само  мое мнение , но то ми  е достатъчно  - цялото ми лице е в пъпки , чувствам се като през пубертета, косата ми пада , ноктите се чупят, за килограмите не се оплаквам ама то има време ....а уж трябваше всичко да ми се разхубави ....не знам дали има нещо общо ,че чакам момиченце, но фактите са такива  #Silly

# 9
  • Мнения: 1 554
по красива,по женствена,постоянно ми го повтарят Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз се чувствах погрозняла,когато бях бременна,но нямам момиче.И как няма да се чувствам зле,след като качих 30кг Crazy
Бях огромна топка,чувствах се ужасно.
Но сега съм ОК.Отслабнах.Нямам комплекси.

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз пьк не се чувствах красива  Weary,Щастлива да,но не и красива. Напьлнях 25кг,и вьпреки че околните не ме виждаха дебела,заЩото преди да забременея бях мн слаба,аз се чувствах като слон. Хормоните ми изиграха лоШа Шега и се опьпчих цялата,цялото ми лице беШе в гадни и големи пьпки,имах сьЩо и по гьрба,раменете и даже по корема Sick. След като родих пак сьЩото не се харесвах изобЩо,а като добавим и факта,че нямах време изобЩо да се поддьржам..... smile3511 Но сега 19м след раждането сьм доволна от себе си и вьнШния си вид. Вьрнах си предиШните кг, кожата ми се изчисти, а и се сдобих с най голямото богатство и Щастие =сина ми newsm44
Вьпреки,че винаги сзм искала да бьда една красива бременна....е при мен не се получи,но не сьжалявам за ниЩо. smile3521

# 12
  • Мнения: 1 919
по време на бременността се чувствах дебела, грозна не..тежеше ми, стараех се да изглеждам добре. Родих...пак се чувствах дебела..взех мерки -успях, въпреки липсата на време се старая да изглеждам добре. Вече ги няма дългите нокти, замених ги с добре подрязани и оформени нокти, сресана и чиста коса.Старая се. Въпрос на лична мотивация според мен да изглеждаш добре.

# 13
  • Мнения: 318
    По време  на  бремеността  си се чувствах много  секси -  точно  това е определението  за моето  състояние:),  грижех се  за външния си  вид -  сешоари, маникюри, единствено намалих  шопинга Simple Smile  До  последно  избягвах бабешките дрехи  за бременни,  излизах  по  заведения -  предимно  барчета,  за дискотеки  не дочакавах - много  ми  се  спеше Simple Smile  - това е  една екстра  на  бремеността -  сънливостта,  театри,  кина  Simple Smile  
След като  родих  имах  много   силна  следродилна  депресия,  отне ми   5-6  месеца да  се  преборя,  но  не  спрях да се грижа за  външния си вид,   обиколихме  3-4  страни - с  бебето  Simple Smile  ,  всяка вечер  сме  навън -   с  бебето,   не съм спирала да  работя -  по  време  и  след (работата ми не изисква престой   в  офис,  офиса е  у дома).  
     Това  , което  неимоверно  ме  срина  беше ужасния  ми  разтеглен  корем -  мислех,  че никога няма да се  оправи -    но  ето  сега -  10   месеца  след  раждането -   няма  и  помен  от  досадния  недостатък.  Започнах  да  спортувам 20 дни  след раждането (наложи  се операция).  Всичко,  свързано  с първата бременост, раждането,  послед ващия  период  в  нещо коренно  непознато,  ново,  тайнствено, придружено и със своите неизменни дребни негативи,  но  вярвай ми  -  на  фона на радостта от новия  човек в  семейството,  усмивката му,  сълзичките,  невиността,  -  няма сила  която  да позволи  да  бъдеш  тъжна или объркана  -  задълго!
     Успех  до края на  бремеността  ти  -  а  после.......приказката започва  Simple Smile
    И един  последен  съвет  отмен -   винаги  намирай  по  1  час  -  свободен  само  за  теб,  вярвам,  че  е  възможно  и страшно м ного  помага  -  да  презаредиш и да си  най-добрата в новата си роля -  на майка

# 14
  • Мнения: 3 929
Преди да забременея имах много хубав външен вид и почти перфектна фигура. Като забременях, напълнях, но кожата ми се изчисти, косата ми стана гъста и плътна и спря да пада, ноктите ми станаха много здрави. Всички ми казваха, че много съм се била разхубавила. Първите месеци след като родих, изглеждах вяла, уморена и неподдържана. После се "взех в ръце" и започнах да се поддържам, та си останах хубава и привлекателна и след раждането. Определено съм по-женствена е доста хора ми го казват, защото преди да забременея, бях доста слаба.

Общи условия

Активация на акаунт