ПО - КРАСИВИ, ПО - ЖЕНСТВЕНИ след раждането

  • 3 680
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Здравейте.Как се чувствате след като родихте или по време на бременността?Някои ми казват че ще стана по - различна, по- красива, по - женствена.Други че тъй като чакам момиченце ще погрознея(момичетата взимали от красотата на майка си.Аз си се харесвам сега, усещам че лицето ми е по бистро изчистено.Е малко понапълнях но това е нормално.Много държа на външния вид и се притеснявам ..... Моля споделете вие как се чувствате след като сте забременели и родили.

# 1
  • Мнения: 9 973
аз вече не държа на външния си вид,като се завръщам на работа ще помисля
като родих-не се лакирах,не се парфюмирах,не се боядисвах,не се гримирах....и в един момент свикнах с новото си АЗ

# 2
  • Мнения: 1 763
Аз много напълнях по време на бременността и към края се чувствах дебела, обливаха ме постоянно горещи вълни, въобще не се чувствах добре. Около седмица след раждането излязох да си купя панталон и нищо по магазините не ми ставаше, всичко ми беше малко. Месец по късно влязох във форма, шест месеца след раждането вече бях кг оот преди да забременя, а по принцип съм слаба. Относно лицето нямаше промени по време на бременността, косата ми малко се поизправи след раждането, а ми е къдрава, но това не ми пречи. Общо взето съм си както преди.

# 3
  • Мнения: 1 310
По време на бременността се чувствах прекрасно.  newsm10 Казваха ми, че съм се разхубавила.  newsm03 Според мен си бях същата, просто факта, че нося под сърцето си живот, ме караше да грея от щастие. pregnant И наистина, след като станах майка, чертите ми вече не са момичешки, а женствени. newsm03
Наслаждавай се на бременността си и не слушай това за погрозняването.   bouquet

# 4
  • Мнения: 9 814
С първата бременност бях качила само 7 кг. и честно казано почти не се чувствах бременна.
Усещах се обаче някак по-здрава, никога не бях имала толкова блестяща коса и здрави нокти.
Сега с втората бременност се опитвам да бъда така позитивно настроена като първия път. И за сега успявам.
Това за погрозняването с момиче и разхубавяването с момче са пълни глупости.

# 5
  • Мнения: 2 090
Бременната жена наистина е красива.Има едно особено очарование в бъдещите майки.
По време и на двете си бременности съм(и все още) се чувствала прекрасно,въпреки килограмите Sunglasses.
Това че когато чакаш момиче погрозняваш,или дебелееш повече е мит Peace.

След първото си раждане отслабнах много,недоспивах,бях с торбички под очите постоянно,не ми оставаше много време за ''глезотии'' с външният вид(сешоар,маникюр и т.н.)  33uu.Не се чувствах много красива... Rolling Eyes,но пък бях безкрайно щастлива и горда че съм станала майка,и околните ми казваха че съм прекрасна Crazy въпреки моите си усещания.След около 3 месеца нещата се нормализираха,започнах да намирам достатъчно време за себе си,и се чувствах супер-наистина по-женствена и красива отвсякога newsm03

# 6
  • Мнения: 1 045
Ох...това за момиченцата и момченцата са митове как ще изглеждаш по време на бременността.
На мен бабите ми казваха че ще е момче защото съм се разхубавила и съм имала чисто лице,но имам момиче.А на една моя приятелка заради тъмните петна и казваха момиче а излезе момче.
Хубаво е да се чувстваш добре,положителните емоции са само в плюс и на теб и на бебчо.
А след като родиш,започва една депресия,едно недоспиване....почва човек да се чувства зле,поне така беше при мен.Бебето е на първо място,ти оставаш назад и за себе си и за околните.Забравяш за ежедневния си тоалет и в повечето случай си щастлив ако успееш да си измиеш лицето и зъбите....
Докато се настроиш на новата вълна нещата са трудни.В момента в който успееш да организираш себе си и семейството около теб започваш да се радваш на новото положение.
Тогава можеш да си обърнеш внимание и да се погрижиш за външния си вид.
Малко се отвлякох от темата,но като знам че външния вид ти остава последна грижа това споделих.
А сега относно темата.Зависи от твоето телосложение и кожа.Аз си изглеждах както преди да забременея един месец след като родих.Нямам стрии,нямам увиснала кожа от бременността.
Чувствам се добре.Нямам време за всичките мазила които съм използвала,от бързане ги намалих.
Почти всеки се занемарява отначало така че свиквай с мисълта от сега.

# 7
  • Мнения: 822
И по време на бременността и след раждането се чувсвах красива,но това беше породено от факта,че ще имам бебе или по-точно от щастието,което преливаше в мен.Чувствах се най.....След като държиш на външният си вид значи няма от какво да се притесняваш.Само дано след раждането ти остава време за теб.Лека бременност!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз явно ще бъда единствената , която е погрозняла  Mr. Green това си е само  мое мнение , но то ми  е достатъчно  - цялото ми лице е в пъпки , чувствам се като през пубертета, косата ми пада , ноктите се чупят, за килограмите не се оплаквам ама то има време ....а уж трябваше всичко да ми се разхубави ....не знам дали има нещо общо ,че чакам момиченце, но фактите са такива  #Silly

# 9
  • Мнения: 1 554
по красива,по женствена,постоянно ми го повтарят Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз се чувствах погрозняла,когато бях бременна,но нямам момиче.И как няма да се чувствам зле,след като качих 30кг Crazy
Бях огромна топка,чувствах се ужасно.
Но сега съм ОК.Отслабнах.Нямам комплекси.

# 11
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз пьк не се чувствах красива  Weary,Щастлива да,но не и красива. Напьлнях 25кг,и вьпреки че околните не ме виждаха дебела,заЩото преди да забременея бях мн слаба,аз се чувствах като слон. Хормоните ми изиграха лоШа Шега и се опьпчих цялата,цялото ми лице беШе в гадни и големи пьпки,имах сьЩо и по гьрба,раменете и даже по корема Sick. След като родих пак сьЩото не се харесвах изобЩо,а като добавим и факта,че нямах време изобЩо да се поддьржам..... smile3511 Но сега 19м след раждането сьм доволна от себе си и вьнШния си вид. Вьрнах си предиШните кг, кожата ми се изчисти, а и се сдобих с най голямото богатство и Щастие =сина ми newsm44
Вьпреки,че винаги сзм искала да бьда една красива бременна....е при мен не се получи,но не сьжалявам за ниЩо. smile3521

# 12
  • Мнения: 1 919
по време на бременността се чувствах дебела, грозна не..тежеше ми, стараех се да изглеждам добре. Родих...пак се чувствах дебела..взех мерки -успях, въпреки липсата на време се старая да изглеждам добре. Вече ги няма дългите нокти, замених ги с добре подрязани и оформени нокти, сресана и чиста коса.Старая се. Въпрос на лична мотивация според мен да изглеждаш добре.

# 13
  • Мнения: 318
    По време  на  бремеността  си се чувствах много  секси -  точно  това е определението  за моето  състояние:),  грижех се  за външния си  вид -  сешоари, маникюри, единствено намалих  шопинга Simple Smile  До  последно  избягвах бабешките дрехи  за бременни,  излизах  по  заведения -  предимно  барчета,  за дискотеки  не дочакавах - много  ми  се  спеше Simple Smile  - това е  една екстра  на  бремеността -  сънливостта,  театри,  кина  Simple Smile  
След като  родих  имах  много   силна  следродилна  депресия,  отне ми   5-6  месеца да  се  преборя,  но  не  спрях да се грижа за  външния си вид,   обиколихме  3-4  страни - с  бебето  Simple Smile  ,  всяка вечер  сме  навън -   с  бебето,   не съм спирала да  работя -  по  време  и  след (работата ми не изисква престой   в  офис,  офиса е  у дома).  
     Това  , което  неимоверно  ме  срина  беше ужасния  ми  разтеглен  корем -  мислех,  че никога няма да се  оправи -    но  ето  сега -  10   месеца  след  раждането -   няма  и  помен  от  досадния  недостатък.  Започнах  да  спортувам 20 дни  след раждането (наложи  се операция).  Всичко,  свързано  с първата бременост, раждането,  послед ващия  период  в  нещо коренно  непознато,  ново,  тайнствено, придружено и със своите неизменни дребни негативи,  но  вярвай ми  -  на  фона на радостта от новия  човек в  семейството,  усмивката му,  сълзичките,  невиността,  -  няма сила  която  да позволи  да  бъдеш  тъжна или объркана  -  задълго!
     Успех  до края на  бремеността  ти  -  а  после.......приказката започва  Simple Smile
    И един  последен  съвет  отмен -   винаги  намирай  по  1  час  -  свободен  само  за  теб,  вярвам,  че  е  възможно  и страшно м ного  помага  -  да  презаредиш и да си  най-добрата в новата си роля -  на майка

# 14
  • Мнения: 3 929
Преди да забременея имах много хубав външен вид и почти перфектна фигура. Като забременях, напълнях, но кожата ми се изчисти, косата ми стана гъста и плътна и спря да пада, ноктите ми станаха много здрави. Всички ми казваха, че много съм се била разхубавила. Първите месеци след като родих, изглеждах вяла, уморена и неподдържана. После се "взех в ръце" и започнах да се поддържам, та си останах хубава и привлекателна и след раждането. Определено съм по-женствена е доста хора ми го казват, защото преди да забременея, бях доста слаба.

# 15
  • Мнения: 262
 при първата ми бременност лицето ми чак и шята бяха на петна, но пък косъм не падна от косата ми (а вечно страдам  от косопад) и все пак се чувствах красива вътрешно, прикривах петната с козметика. роди се момиче. Този път вече съм в шестия  - абсолютно всичко е противоположно.  но още не са ми казали пола, как пък все не се вижда незнам

# 16
  • Мнения: 651
Единственото нещо,за което се тревожа са гадните стрии.Не знам как да се предпазя от тях.Предразположена съм към тях,кожата ми е много суха и нееластияна.

# 17
  • Мнения: 165
    По време  на  бремеността  си се чувствах много  секси -  точно  това е определението  за моето  състояние:),  грижех се  за външния си  вид -  сешоари, маникюри, единствено намалих  шопинга Simple Smile  До  последно  избягвах бабешките дрехи  за бременни,  излизах  по  заведения -  предимно  барчета,  за дискотеки  не дочакавах - много  ми  се  спеше Simple Smile  - това е  една екстра  на  бремеността -  сънливостта,  театри,  кина  Simple Smile 
След като  родих  имах  много   силна  следродилна  депресия,  отне ми   5-6  месеца да  се  преборя,  но  не  спрях да се грижа за  външния си вид,   обиколихме  3-4  страни - с  бебето  Simple Smile  ,  всяка вечер  сме  навън -   с  бебето,   не съм спирала да  работя -  по  време  и  след (работата ми не изисква престой   в  офис,  офиса е  у дома). 
     Това  , което  неимоверно  ме  срина  беше ужасния  ми  разтеглен  корем -  мислех,  че никога няма да се  оправи -    но  ето  сега -  10   месеца  след  раждането -   няма  и  помен  от  досадния  недостатък.  Започнах  да  спортувам 20 дни  след раждането (наложи  се операция).  Всичко,  свързано  с първата бременост, раждането,  послед ващия  период  в  нещо коренно  непознато,  ново,  тайнствено, придружено и със своите неизменни дребни негативи,  но  вярвай ми  -  на  фона на радостта от новия  човек в  семейството,  усмивката му,  сълзичките,  невиността,  -  няма сила  която  да позволи  да  бъдеш  тъжна или объркана  -  задълго!
     Успех  до края на  бремеността  ти  -  а  после.......приказката започва  Simple Smile
    И един  последен  съвет  отмен -   винаги  намирай  по  1  час  -  свободен  само  за  теб,  вярвам,  че  е  възможно  и страшно м ного  помага  -  да  презаредиш и да си  най-добрата в новата си роля -  на майка

Направо ме просълзи(не знам дали е от прекаленото втреняване в монитора Laughing или от думите ти) но ми промени мисленето определено.Добре де аз защо съм чувала че след секцио може да се започне да се спортува едва 6 месеца след операцията?Или пак ми е грешна информацията.

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И двата пъти се чувствах и изглеждах прекрасно.  Blush
За мен няма грозна бременна жена.

# 19
  • Мнения: 2 374
По време на първата си бременност се чувствах страхотно,никога не съм имала по-хубаво лице,коса и нокти,чувствах се красива,след като родих-също.
Сега не се чувствам особено добре,може би защото съм в началните седмици и чувствствам неразположенията на бременността,дори преди това да не съм ги изпитвала,надявам се това да се нормализира и да мога отново да изживея пълноценно това прекрасно чувство да си бременна.

# 20
  • Мнения: 991
По време на бременността изглеждах много добре, даже намирах, че коремчето ми отива Laughing Последните два месеца обаче се изринах ужасно и след като родих положението се влоши. Месеци наред ходех с болезнени червени подутини по лицето. Гадост! Чак сега лицето ми се поизчисти. С килограмите положението е трагично. Не съм свалила нищо от 15-те кила, които качих. Бебка не е от децата, които оставят на мама време за себе си. Изисква цялото ми внимание нон стоп. Сума време нямах възможност да ида дори на фризьор. Като цяло - има много какво да се желае от външния ми вид за съжаление. Хващам се, че имам отношението - Ееее, аз сега не съм важна. А не е правилно така. Дъщеря ми ме прави страшно щастлива, но все трябва да си напомням, че аз не съм престанала да съществувам, след като тя се роди Confused

# 21
  • Мнения: 8 999
По време и на двете си бременности /с момиче и с момче/ се чувствах отлично. Качих малко килограми и се наложи да си купя само няколко поли и панталони на ластик, та да ми стават и в последните месеци. Носех ги по време на бременността, веднага след като родих, а някои от тях - и до днес /много добре ми стоят, въпреки, че 10те килограма отдавна ги няма/.
След като родих, се чувствах още по-добре. А най-радостното беше, че като се прибрах от болницата вкъщи, се оказа, че всички стари дрехи ми стават. Станах си отново старата "аз", но с много големи цици /заради кърменето/.

# 22
  • Мнения: 42
По време на бременността се чувствах добре, поне до 7 месец. Наистина се усеща едно сияние, едно по-женствено излъчване, което се дължи на факта, че чакаш дете. Аз лично в 9 месец вече се побърквах. Нямах търпение да родя, чувствах се дебела и кръгла, а бях качила само 16кг. При всеки е различно, а и много зависи от нагласата. Първия месец след раждането се чувствах ужасно, но това се дължеше на факта, че ми се струпаха доста здравословни проблеми един след друг. Нямах нито сили, нито желание, нито пък време да се погледна. След 30 ден обаче всичко почна да си идва на мястото, сега дори намирам време сутрин за малко гимнастика. Почнах по малко да мисля и за външния си вид - коса, нокти... Но всичко зависи от бебо Simple Smile Ако слуша, имам време за тези неща, инче той е на първо място Simple Smile
Леко раждане и добра организация ти желая Simple Smile

# 23
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Аз съм от тези явно странни жени, които не намират бременността за красива. Може би, защото физически се чувствах доста отпаднала и недобре, имах усещането, че съм много грозна. Сега, като си гледам снимките от бременността - изключително малко на брой - наистина е така. Въпреки, че бях инкасирала само 7.5 кг плюс обичайното ми тегло, което и иначе не е много.

Сега обаче, няма и месец след раждането, вече приличам на себе си. Няма стрии, няма нищо. С нетърпение чакам да минат шестте седмици от секциото, за да почна да се раздвижвам и да стягам коремните си мускули по малко. И, слава Богу, не съм по-женствена. Много ми се щеше да запазя момичешкия си вид и излъчване и така се получи. 

Та така... дали ще сме по-красиви след раждането, според мен зависи от това как се грижим за себе си преди него  Wink

(Малко оффтопик... Понеже гледам, че питаш колко време след секцио може да се спортува - много хора, вкл. здравни работници, казаха абсолютно различни неща. Някои - три месеца, някои - два, четох постове на жени, които са започнали две седмици след операцията. За себе си съм решила да започна след 6 седмици, съобразявайки се, разбира се, с възможностите си).

 

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
По време на двете си бременности се чувствах добре - не съм имала пробл4еми, а и качих малко килограми - особено 2-рия път  Grinning Не мисля, че съм била по-красива от небременна  Mr. Green След самото раждане и двата пъти дрехите си ми ставаха, а втория път даже ми бяха широки - ражданията са ми секцио и след операцията почти седмица чувствах стомашно неразположение и не ядох почти нищо  Crazy Първите месеци след раждането е нормално времето да не стига. Сега вече малкия ми син е почти на годинка и мога да кажа, че имам време и за себе си.

# 25
През цялата бременност се чувствах чудесно - и си се харесвах с коремчето, не намирах да съм дебела или нещо подобно. Това, което казват хората, че бременните имали някакво специално излъчване като сияние ... ами направиха ми такъв комплимент наистина Embarassed! Предполагам, че просто ми е личало колко съм щастлива, че чакам бебенце  newsm03!
След раждането ... категорично мога да кажа, че се чувствам много повече ЖЕНА! А моят приятел неочаквано за мен призна, че откакто съм мама страшно съм се разхубавила! Така че всичко идва от вътре - бъди щастлива и ще бъдеш и красива! smile3525

# 26
  • Мнения: 405
 Преди бременността бях 53 кг, збременях...станах 67 с течение на месеците, а сега съм 56 и тези 3 кг не ми дават мира #Cussing out. Ще ги сваля някак си Joy

# 27
  • Мнения: 1 512
Това с погрозняването когато си бременна с момиченце е пълна глупост.По време на бременноста си имах толкова гладко и изчистено лице,здрави нокти,лъскава коса и всички около мене ми казваха че съм станала по-хубава.Не напълнях много,имах малко коремне и след раждането си бързо възстанових стартовите килограми.Е в първите месеци след раждането се бях малко позанемарила относно външният си вид,но беше важно,че съм щастлива.

# 28
  • Мнения: 28
При мен кожата стана по-сияйна,само в деня след раждането/секцио/се появиха гадни обриви от упойката.Иначе косата след раждането започна да се сгъстява.
Наистина е въпрос на организация,аз първите 1-2 месеца не можех да се гледам,чувствах се абсолютно непривлекателна,доста дезориентирана,уморена.След това се взех в ръце и наистина с по-добра организация ми оставаше по някоя минута и за мен.С течение на времето започнах да отедлям повече време за себе си и  се научих да се справям с новото ежедневие.Килограмите също ги възстанових бързо,не съм спортувала нищо.
Всичко е въпрос на лично отношение и на това как виждаш себе си,сигурна съм,че за втората ми бременност ще кажа по-хубави думи Simple Smile
Деянова - за стриите има специални мазила на най-различни марки.Аз ползвах на "Chicco" и бях много доволна,чувала съм също,че е много ефикасна употребата на чист,преварен зехтин.

# 29
  • Мнения: 528
Уффф, защо не мога да съм постоянно бременна  Mr. Green

Имам момченце и момиченце и при двете бременности ставах много по-красива  Blush
Лицетео ми беше изключително чисто и сияйно. Косата лъскава и жива. Но със сигурност тук оказва влияние и щастието, което ти носи бременността  Peace

Наслаждавай се на бременността си  Hug

# 30
  • Мнения: 166
Чувствах се много красива и женствена по време на бременността, въпреки че напълнях с 25 кг (от 50 на 75), които наистина не ми личаха. Започнах да нося поли, нещо неестествено за мен преди; косата ми се сгъсти и много се радвам, че след раждането не получих характерни косопад и си остана гъста; мъжът ми постоянно ми повтаряше колко съм се разхубавила, колко нежна ми е станала кожата и т.н. С две думи, дъщеря ми не само не ми открадна от красотата, а й помогна да разцъфти.

След като родих много бързо си възстанових килограмите и отново нямам повод да не се харесвам Grinning

# 31
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И аз като повечето, споделили преди мен, се чувствах вълшебно през бременността - с много бистра кожа, лъскава коса (преди това не е имала особено добър вид), ноктите станаха много здрави. Бях в болничен от самото начало, което ми даваше възможност да си обръщам внимание. След като родих, за щастие, килограмите бързо се възстановиха и не съм страдала от комплекси относно фигурата си, а и с 2 номера по-големи гърди самочувсвието ми порасна  Laughing Е, сега след кърменето нещата придобиха първоначалния си вид, но се утешавам, че поне мога да  си нося старите сутиени. Естествено дълго време нямах възможност да се глезя с маникюр, дори и за бърз грим не можеше да се говори, но с течение на времето и на тези неща им идва реда.

# 32
  • Мнения: 32
Близките ми казваха че съм се разхубавила докато бях бременна.Аз се чувствах чудесно,като че ли не бях бременна,а и бременоста ми мина много леко.Сега съм малко изморена по край грижите за беба,но като излизам се старая да изглеждам добре.

# 33
  • Мнения: 817
Здравейте.Как се чувствате след като родихте или по време на бременността?Някои ми казват че ще стана по - различна, по- красива, по - женствена.Други че тъй като чакам момиченце ще погрознея(момичетата взимали от красотата на майка си.Аз си се харесвам сега, усещам че лицето ми е по бистро изчистено.Е малко понапълнях но това е нормално.Много държа на външния вид и се притеснявам ..... Моля споделете вие как се чувствате след като сте забременели и родили.

Мила, не се притеснявах, няма да погрознееш. Аз родих момиченце и не мисля, че съм погрозняла, напротив - мисля, че ми се отрази добре: кожата ми се изчисти, ноктите ми заздравяха, косата ми стана по-силна и т.н. А пък моят гинеколог още в началото ми каза, че за него майкоте са по-красиви, придобивали някаква особена красота.  Wink
За килограми не се притеснявай, ще се върнеш във форма  Peace

# 34
  • Мнения: 27 524
Здравейте.Как се чувствате след като родихте или по време на бременността?Някои ми казват че ще стана по - различна, по- красива, по - женствена.Други че тъй като чакам момиченце ще погрознея(момичетата взимали от красотата на майка си.Аз си се харесвам сега, усещам че лицето ми е по бистро изчистено.Е малко понапълнях но това е нормално.Много държа на външния вид и се притеснявам ..... Моля споделете вие как се чувствате след като сте забременели и родили.

Всичко е индивидуално, разбира се, както и зависи от години, от гени, от начин на живот... няма общовалидни и задължителни неща. Забременях хубава и слаба, родих пак хубава и още по-слаба  Grinning

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Абе, имаше един момент в който се чувствах, като кашалот Blush
докато бях бременна, не си виждах върховете на обувките от корема.
След раждането се възстанових бързо и не ми е минавала мисълта за погрозняване.

# 36
  • Мнения: 806
Прекрасно се чувствам.  Да, напълнях, но кожата ми е бистра, косата ми стана по лъскава и дебела.
Мисля, че е много важно да държиш на външният си вид.  За себе си най вече.  Никога не пропускам момент да се наглася и гримирам.  Така се чувствам още по добре.  След бебо ще се опитам максимално да продължа с това. 
И аз държа много на външният си вид и не бих искала да изглеждам зле, бременна или не.

# 37
  • Мнения: 2 068
Аз бях много грозна  ooooh! дебела с петна по лицета, подута заради албумина, спукани капиляри, стрии, странен цвят на кожата .....
като се погледнах в огледалото след раждането .....мъкаааа  на нищо не приличах Sick корема ми беше почернял и висеше много дълго време.

# 38
  • Мнения: 2 131
По време на бременността ми лицето ми беше изключително изчистено. Е, имах доста кг, но полагах грижи за външния си вид. Никога не излизах без да се гримирам, например. До последно си ходех на високи обувки. Щото иначе - понеже не съм особено висока  Embarassed, щях да се търкалям като топка.
След раждането свалих 28-те натрупани кг в рамките на година. Даже май нямаше и толкова, вече не помня точно  newsm78. Много хора са ми казвали, че съм се разхубавила, след като съм станала майка. Не знам, може и така да е.  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 433
Станах по красива Flutter Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Нито съм по-красива, нито съм по-женствена, дебелана съм Twisted Evil Но знам, че е временно и не си го слагам много на сърце Laughing Какво се притесняваш чак толкова от външния си вид, красотата и без това е преходна, трябва да се научиш да цениш други неща у себе си Wink

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 270
Аз определено изглеждам по-добре от преди, доста по женствена и по-слаба.Бременноста ми се отрази отлично. Heart Eyes , поддържах кожата си през цялото време и нямам нито една стрия, всъщност като се замисля намам никакви поражения от бременноста и раждането, като изключим поотпуснатия бюст!

# 42
  • Мнения: 1 629
А да бе няма такова нещо с момиче - погрозняване, а с момче - хубуст. Аз имам момче и бях цялата в пъпки по време на бременността, а една приятелка, която беше бременна с мен има момиче и беше много хубава, така, че това са врели не кипели Sunglasses  Харесвам си само ханша, защото малко се разшири и любовните дръжки ми се оформиха Joy много по-добре изглеждам там, отколкото преди Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 268
След като родих,станах по-хубава,по чувствена,по-секси.

# 44
  • Мнения: 2 270
За съжаление бях бременна само 21 седмици, но трупнах 14 килограма, които ми лепнаха много добре (бях с поднормено тегло), кожата ми беше много хубава, ноктите също, с косата никога не съм имала проблеми . . .
След раждането се опитвам да задържа десетината кг, които ми останаха, кожата ми върна вида си от преди бременноста (появяват ми се пъпки около цикъла) - всичко това е без значение за мен - искам бебе, а не да изглеждам прекрасно - други са наистина важните неща в живота . . .
...Какво се притесняваш чак толкова от външния си вид, красотата и без това е преходна, трябва да се научиш да цениш други неща у себе си Wink
Peace

# 45
  • Мнения: 332
Аз съм още в началото, но вече виждам някои положителни промени - косата ми е по гъста( и по - бързо расте, колкото и старнно да е, факт е ), кожата ми се изчисти , по - нежна е, ноктите ми са по - здрави, за килограмите незнам, защото забременях на 55 и сега съм на 56, ще се радвам да останат по един на месец, примерно Laughing, започнах да си обръщам повече внимание на външния вид - гримове, прически, дрехи, а за излизането да не говорим, дори когато ми беше лошо, и връщах, пак ми се ходеше по барове, и по заведения, а преди не беше чак така.кой знае и мен каква следродилна треска ще ме тресе

# 46
  • Мнения: 2 658
И с двете бременности се чувствах много добре. Добре ми понасяше, не качих особено много. Нямах и някакви проблеми. Само наистина огрооомния ми корем в последните месеци си беше.. тежичък. А иначе, в същност сега съм си същата като преди. Нито по дебела, нито по слаба.. Това, което ме мъчи е мекият ми корем и отпуснатата му кожа. Не съм  много убедена, че ще се оправи. Просто два пъти коремът ми става гигантски. Кожата ми просто остана някак повече, не че съм по дебела там. Може и да играе ножа...
Иначе съм доста доволна от състоянието и вида си в момента, след две раждания.
Пожелавам ти да се чувстваш добре в кожата си. И леко раждане.

# 47
  • Мнения: 85
Докато бях бременна като че ли малко погрознях,излезнаха ми пъпки,качих 25 килограма,ноктите ми се изпочупиха,стрии...
Сега след като родих се чувставам прекрасно,отслабнала горе долу,лицето ми се изчисти,ноктите заздравяха единствено косата ми пада но за това има ампули и шампоани.
Най-важното е че сега живота ми се осмисли и се чувствам пълноценен човек.Няма нищо по-хубаво от това да родиш.А външният вид с времето и грижи се оправя.

# 48
  • Мнения: 242
Аз се чувствах прекрасно,напълнях само 8 кг.Цялата бременност ми беше лека,както и раждането-родих за 20 мин.!!! PeaceЖелаяти най-вече лека бременност!! Hug

# 49
  • Мнения: 1 817
Чувствам се хммм зле Rolling Eyes За съжаление ми е трудно да сваля останалите килограми. Не се получава. Няма маникюр, козметик Sad 
Иначе каквото аз сама мога да направя го правя. От време на време някоя маска на лице, коса. Епилация там, където трябва. Освежаване цвета на косата. Абе все неща, без които не може.
Като наближи времето за ходене на работа и се стяяягам Naughty То тогава и детето ще е по-големичко. Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
С бебко наистина се чувствах по - красива и женствена, с прекрасна коса и нокти.
Сега чакам мома и ми се струва, че ефектът е обратен  Mr. Green, незнам дали се дължи на "правилото", обаче. Party

# 51
  • Мнения: 280
И според мен няма връзка между "погрозняването" и пола на бебето. Аз по-скоро се разхубавих през бременността - кожата, косата.....не бях и качила почти нищо - само на корем и се чувствах прекрасно Sunglasses  Сега не се чувствам толкова красива, защото не разполагам с времето, което имах преди да се разкрасявам,но....сега има друга красота в дома ни Simple Smile

# 52
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
По време на бременността се чувствах страхотно, многоженствена, косата ми се сгъсти, лицето се избистри. Имах много енергия.
След раждането не мога да кажа същото, веднага ми се отрази умората от недоспиването.

# 53
  • софия
  • Мнения: 2 140
Всички ми казват,че съм много красива бременна.И аз започнах да се чувствам такава напоследък.

# 54
  • Мнения: 1 477
По време на бременността се чувствах тромава(качих доста).След раждането не виждам особена промяна.

# 55
  • Мнения: 297
По време на бременността се чувствах добре,изкарах една лека бременност с малко качени килограми и сега се чувствам добре след раждането.Даже ми казват че съм се разхубавила,така че според мен е как се чувства самата жена

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 380
Аз родих момиченце, но по време на бременността ми си бях хубава Simple Smile-нямах петна по лицето, кожата и косата ми изглеждаха много добре, общо взето бях напълняла видимо само в корема. Много хора ми казваха, че съм много хубава и ще родя момче, но не познаха. За сметка на това след като родих не можех да се понасям. Гледах се в огледалото и не можех да се позная-подпухнала, безформена...Въпреки, че бях използвала козметика за бременни, ми се появиха стрии. Никога не съм имала наднормено тегло и не можех да се възприема в този вид. Първоначално реших да акцентирам върху тези части от тялото си, които си бяха останали сравнително непроменени-лице, рамене, бюст, крака.Купих си няколко тоалета, които прикриваха областта на корема и ханша. Помня с какво удоволствие за първи път си лакирах ноктите на краката, след като месеци наред не можех да се навеждам. Имах и комични ситуации-след като бях родила, някои хора все още мислеха ,че съм бременна. За някои тези вълнения може да изглеждат повърхностни, но от момента, в който започнах да си връщам старото "аз", започнах да се чувствам по-добре в ролята си на майка.Бъди подготвена, че непосредствено след раждането и поне месец-два след това няма да си същото момиче. Постепенно,обаче, нещата ще си дойдат на мястото. Днес, шест месеца след раждането, съм си върнала старите килограми, стриите ми избледняха и отново се харесвам. Постигнах го без диети, но за сметка на това с много разходки, шетане вкъщи и три пъти в седмицата ходя на фитнес. Преди не бях стъпвала във фитнесзала, но резултатите,които постигам ме окуражават и стимулират. От друга страна-растящото човече и грижите около него ме изпълват със самочувствие и гордост и се отразяват и на излъчването ми. Не се притеснявай, ако в даден момент не се харесваш-нормално е, настъпват промени, но те не са необратими. Пожелавам ти леко раждане, здраво и хубаво бебче и бързо възстановяване!

# 57
  • Мнения: 2 334
Аз също имам момиче и през цялата бременостт си изглеждах добре.Напълнях само на коремче и дори в гръб не ми личеше че съм бременна.Не съм имала нито петна по лицето нито каквото и да е .След раждането около един два месеца изглежах само малко уморена заради кърменето и безсънните нощи иначе си бях същата като преди  Grinning

# 58
  • Мнения: 2 960
Имам и момиче и момче.И двата пъти бях от красива по-красива. bowuu..качих и двата пъти 7-8 кг.Лицето ми не е имало никакви петна-метна.И двата пъти съм се чувствала супер добре,в настроение ....с една дума: hahahaотива ми да съм бременна,а след това влизам вихрено във форма Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 90
По време  на бремеността ми се чувствах много добре, нямах никакви петна или пъпки, но за съжаление се наложи да пия хормони и започнах да трупам килца-до края-почти 30 кг отгоре. Имах огромен корем, и накрая това най-много ми тежеше, в юнските жеги. Иначе всички казваха, че изглеждам много красива. Сега, почти 7 месеца след раждането,ми останаха доста килца за сваляне и доста коремна маса Sad, така да се каже. Чувствам се дебела, депресирана, дъщеря ми е трудничко бебе; почти няма на кой да я оставям и на моменти чувствам, че изтрещявам.

# 60
  • Мнения: 325
Първото ми е момче,второто-момиче.И при двамата се разхубавих,но и понапълнях с няколко кг. С баткото много бързо си върнах фигурата,даже и по-хубава стана, а сега-незная,още е рано да се каже.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Изкарах една много лека и безпроблемна бременност. Изглеждах добре и се чувствах добре. Е, кожата ми се нацепи точно там, където най-малко очаквах, но то не може съвсем без екстри  Simple Smile. През бременността качих 16 кг. и ги свалих сравнително бързо. Смело мога да кажа, че след раждането съм по-красива с по-женствени форми  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 826
Аз чакам момиченце Grinning Чувствам се по-красива и наистина, по-женствена. Вярно косата ми пада повечко - може би бебка ще е с гъста грива, Mr. Green но пък кожата ми свети, обличам се... и се харесвам в огледалото. Дрехите ми като че ли станаха по стилни и дамски - позабравих спортния стил. А за гърдите ми, които...  bombs няма две мнения - мъжа ми ги обожава. На мен не ми допадат толкова новите ми млекоцентралки, но пък имам чувството че мъжете само там зяпат, напоследък. Mr. Green Като цяло вече родили жени ми казват, че съм красива бременна. Аз също смятам така (дано да не прозвучи твърде нескромно) Peace

Общи условия

Активация на акаунт