100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 29 827
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Здравейте момичета,
Теди, Ани добре че ми напомнихте, че не съм влизала доста време Sad. Но така е с работещите, истински ужас беше по празниците и все още е... Майка ми само ми се кара, че нямам никакъв личен живот и накрая ще остана сама. Трябва сериозно да се замисля по въпроса.
Латеа, Либра, Наира как е любовта момичета? Какво ви донесе по новогодишните празници? Имаше ли приятни изненади?
Белбейче, гледах ти миналата година снимките, аз май писах в другия форум много си сладка и двамата Simple Smile ти и бебо де, нищо че е още скрит в коремчето ти Simple Smile
Монсоон къде си в Англия или в Пакистан? Как е времето по твойте географски ширини?
Ажда а при тебе има ли нещо за душата, видях че си слагала нови снимки във файсбука, ама не съм ги гледала още Sad
Сани, съжелявам за неприятната новогодишна изненада.... Така е, понякога като тръгне метлата струдна спира...
Тези дни гледах два филма, единия е за Бенджамин Бътън, дете което се ражда старец, а умира като бебе, с Брат Пит. Много ми хареса. А снощи гледах подобен с Никол Кидман, когато починалия и мъж се преражда в 10 годишно дете.... Малко мистично го дадох тия дни...
iniici добре дошла във форума, разликата между България и Дубай е не само часова, ами и сезонна Sad(((( искам си лятото Simple Smile))))
Секси ти как си, готова ли си за новия семестър? Има ли новини от ливанското момче?
Марси как е Линдичка? Чуваш ли се с Цецито? Как е тя? Кои нови филми си гледала, сподели нещо?
Дала, спомням си го Почти Ревизия.... аз навремето много си я харесвах Цветанка, много силни роли правеше...
Амал лични пожелания за много щастие през 2009 Simple Smile
Катееее, как е в студентския край след големите вълнения? Стана ли по-спокойно? Как е писанчо, как е Ахмед?
Дина... няма думи разкошна Коледа и Нова година си направила. Какво се падна от баницата със късмети?
Деска какви са последните нвоини от твоето женско царство?
Boryana Поздрав Simple Smile
Кате Мароки още в мароканските земи ли си? Как сте там? Има ли Радини вълнения по Вазова?
Петя911 поздрави!!!
Абра специални подрави ако влизаш във форума. Много се радвам за тебе. Дай боже всекиму така Simple Smile
На всички, които съм пропуснала  newsm51 smile3525 newsm51

# 16
  • Мнения: 112
ихаааа че хубава тема  Hug браво на Марси справила се е супер smile3501
абе в тоя форум само перални се развалят-чукам на дърво.....
ооооо Наде-добре завърнала се готова съм за семестъра няма как,то не че някои пита де  Laughing

# 17
  • Мнения: 126
Честиа Юбилейна Темичка   bouquet

За мен много юбилейна щото в нея ще напрвя 1 година откакто се регистрирах във форума на бг мама-на 13 януари...не вече само Гост-а се регистрирах да пиша точно в арабските мами.Ама бях беменна и нещо не се престрашавх да се рзпиша-...за пръв път прописах чак когато Раян беше вече на 20дни.. Joy Joy hahaha И оттогава -почти всеки ден...а никога преди не съм и мислил че Бъда  фен на форум  bouquet

Наде-аз не го знаех този филм-Почти Ревизия-...от Замунда наслучайно го изтеглих и.....Адски ми харесва.Силен филм . Вече няколко пъти го гледам и не ми омръзва....
На мен друг любим филм-от 80 години ми е-От Нищо Нещо  Joy Joy hahaha
Защото точно в това време растях и точно така си е  помня майка-с дългите шарено-лъскави рокли...арабските кафтани -ряпа да ядат...Шаловете с ресни-руски...и борба на Живот и Смърт беше да се сдобят с такъв шал,а на главите -едни фантазни завити коси-КОК ...ама дебел и висок ,прихванат с фиби....и едни маси,столове от желязо и ние-децата се гоним из тях ,а оркестър свири ли свири....Ехххх,много се отвях де-то заради Юбилея ще е ...ама детство по Социализам-има за какво да се завиди!  bouquet
Специален поздрав за теб Наде-липсваше ми  Hug
http://es.youtube.com/watch?v=xhu9rVQaWpo
Moi edin jivot (1982)


Свеарче- точно голяма молитва е имало в Петък...ама тук не спират...много преживяват.Кокретно на алжирцит им е още ЖИВ спомена от ранен Жени и Деца и  видимо много стадат...По-въздрастнте недоумяват-може ли да не се зачита органиация като ООН-закъде Без Правила ....Както и да е   bouquet


Момичета-изгледах интервюто на нашето момче във неговия форум. Адски ме кефи   bouquet  Като виждам такива умни и интелигентни младежи,които са горди  и имат собсвенно мнение....все си мисля че България не е загубена съвсем . Много ми харесва и блога-от там сеинформирам вече ...и кометарите са обстойни- аз лично  имам какво да науЧА.И въпреки всичко-имам резерви за 10 -ти.....мисля че няма да  дойдат хора.

Дина- ние сме още болни....ама о е много сух студ тук и всички около нас са с антибиотк...Дано да оздравеем по-бързо   bouquet

Поздрави за всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 927
Наде  Hug, дай си малко почивка и по- често се включвай  Grinning
Теди, лек път и приятно изкарване  Hug
Марси, какви са тия перални перипетии  Rolling Eyes - дано ти я върнат както трябва!


# 19
  • Мнения: 206
Dala, мерси за песничката. Аз си я харесвам ранната Богдана, после се намеси в политиката и всичко се омеша. А шаловете ги помня, както и имаше едни бели шалове от полиакрил май се плетяха, на една кука. Бяха много модерни по едно време за абитурентските балове особено.
Я споделете как сте с топлото из къщичките си? Мамите от Бахрейн, Дубай и другите топли страни моля да не дразнят премръзналите ни душици, освен ако не са намерили начин за телепортиране на топлото... Simple Smile
Свеар, как си? Как са малките и най-малкия Simple Smile?
Теди, къде тръгва на път?
Иман как си?   bouquet
kocinka   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 0
 Момичета, честита юбилейна тема и от мен!    bouquet Simple Smile Желая ви здраве, късмет и мн красиви моменти с любимите хора Simple Smile И да напишете още много пъти по 100 теми, за да радвате "гостите" си  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 569
   Честита юбилейна тема момичета!

   Марси Hug Темата е чудесна! Поздравлвния за теб и всички момичета , които са тук от самото начало!

   Нека тази и всяка нова тема е изпълнена само с радостни , красиви новини и споделени такива моменти ! МНого още поникнали зъбчета на малки крокодилчета  Laughing и повече завърнали се тук момичета , отколкото напуснали!!! Hug

   jimimi - чакаме те- нали знаеш!Кажи с каво мога да помогна като информация?

  Наде- ето те и теб!Наистина надявам се да намираш повече време за себе си ! Е и за нас ,защото липсваш тук , но първо за сбе си!

  Дала- и аз се моля да оздравеете възможно най- бързо! Ох , да минава тази зима -и аз съм все на тръни. Днес бяхме на ваксини- някаква нова , която вече е задължителна тук и друга противогрипна , която първо не исках да слагаме и уж бях много убедена , че е по- добре сам да се справя и да му укрепва имунната система , но накрая педиатърът ни ме убеди , че е за предпочитане в предвид това колко са страшни и коварни гриповете в момента... Виа слагате ли противогрипните ваксини?

  Иман- мерси мила! А ти после да помагаш като почне и даниел да сваля мадами в детската градина Laughing

  Лека и спокойна нощ на всички!

# 22
  • Мнения: 85
Здравейте, мили момичета! 55
Включвам се накратко за да ви поздравя.

Честита юбилейна тема! Все така бърборливи, емоционални, креативни, отзивчиви и обичливи да бъдете и занапред, е може и в друг ред Joy
lovekiss lovekiss lovekiss

Марси, темата е чудна!

Полетът ни пак имаше премеждия, както винаги се случва при нас, отложиха излитането поради лоши метеорологични условия в София. Накрая тръгнахме, обаче после се наложи да кръжим 1 час над София, за да хванем удобен момент за приземяване. Нощните полети не са ми проблем, ама да съм без деца. Нашите не мирясаха. Баткото спа в самолета, но дребната ни разказа играта, както във въздуха, така и на земята. bash
И ако има мами от полета, които са ме познали мен или децата да се обаждат веднага. Имаше поне 5-6 мацки българки с дечица (ама по-мирни от моите). Хич не ми беше до запознанства тогава. Съвсем се бях скапала от висене.

ДинаHug

Наде, радвам се, че се появи!

Иман, какво говориш?! Моят хубостник почти всяка седмица се жени. Сутринта в колата ми каза, че като порасне ще си вземе жена и ще я води на почивка с джип.  Joy А когато ходя да го взимам от детската, го изпращат всички момичета и му викат "Довиждане, принце мой  hahaha и само го целуват. Хич не ми се мисли, какво ще става като порасне.

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте,

Честита юбилейна тема !!!

Е, в два сутринта доживях да седна да пиша без детето-бедствие да ме бута и дърпа, да вади кабелите, и да трие написаното от мен.

Марси, благодаря за осъществяването на темата-юбилей. Харесва ми идеята да присъства керван в заглавието. Аз се присъединих по време на 88-та тема. Това ще рече, че повечето от напусналите момичета, които споменавате не ми са познати, но бих се радвала да се върнат.

Наде, най-после и ти на хоризонта. Я, кажи заглавията на тези мистични филми, че голяма скука ме гони. Аз съм в България по стечение на обстоятелствата...наслаждавам се на минусовите температури.

Дала, какъв е този блог, който четеш? Заинтригува ме. Как е в оригинал филма Почти ревизия? Аз не мога да тегля от замунда и др. подобни и най-търпеливо се мъча с ютюба.

Саратед, приятно пътуване и скорошно завръщане, че очаквам още загадки от теб. Какво стана с трите ключа за осветлението? Аз се предавам, не ми спори мисленето напоследък.

ДТТИ, не разбрах защо не можех да получавам лични, въпреки че в кутията ми имаше само 6 писма. Сега изтрих всичко, но пак не получавам... newsm78 най-вероятно никой не ми е писал.

Дина, аз гледам да се размина с колкото може по-малко ваксини. Хеле противогрипаната...моя позната медичка ми каза, че никой от колегите и в болницата не се ваксинирал, щамът на грипа мутирал толкова бързо, че било все едно да спечелиш джакпота ако ти бият ваксината, която ще ти помогне точно за щама на който ще попаднеш. Дори само в рамките на Лондон в дадена година се срещали различни щамове...Не разбирам нищо от медицина, но не ми понася идеята за ваксини и това обяснение много ми хареса.

 Бързо оздравяване на всички болни !

Лека нощ !

# 24
  • Мнения: 1
Честита Юбилейна и от мен!!!! Нека Всички да сме много щастливи,живи и здрави!!!
Наде,най-сетне се появи! Липсваше ми! При мен всичко е окей за сега Алхамдулиллах,само имам малко проблеми около пътуването,оказа се ,че и хотелите искат официален документ с покана защо отивам и при кого... и сега се надявам едно от двете посолства да направи нещо  newsm78
  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
 Добро утро, момичета Simple Smile Тук е доста студено, -14 градуса е, и реших да ви стопля с едно кафенце Simple Smile))))
http://www.youtube.com/watch?v=8N3Pke05MUk

# 26
  • Мнения: 689


вземете по една пълнена фурма с кафето (от Дина-десерти  Grinning) !

Наде -хич не е топло при нас.Оня ден бяхме на BBQ и като се скри слънцето почнах да зъзна-това в Дубай,далеч от морето.
23 С при на е студ,пък -14 не ми се мисли ..Пийте чайчета,гушкайте печката и така..
ИншаАлла да си намериш скоро г-н Джасем!Ама такава хубава,стройна жена като тебе как така още е сама не разбирам..
Я кажи тая болест,от филма с Брат Пит,действително ли съществува,любопитно ми е newsm78

Найра-дано ти се реши проблема,опитай и в туристическа агенция-те имат разни начини Wink

Дала-може ли линк към блога моля!

Monsoon_rain -имаш 0 мнения и вероятно това е причината да не можеш да получаваш лични.
Къде ти изчезна едното мнение??

Саратед къде заминава?В Йорданско,Гръцко или някъде другаде?
Хубаво стихотворение.

не съм в час с темата
Кажете нещо интересно
В Емиратите полужението не е розово:заради кризата хиляди хора бяха уволнени,
толкова бързо ги караха да напуснат страната,че си зарязваха колите на летището.Нови коли..
  Много от строежите са спрени..сложиха ограничения на визите и вече не може хората с професии като готвачи,дърводелци и др да си вземат семействата тук Rolling Eyes
Абу Даби продължава да завзема Дубай-вече и авиолиниите са техни,Палмата и др жилищни проекти..
Пусна се слух,че шейха на Дубай-шейх Мохамед е починал  Confused
Оказа се,че не е бил добре със здравето след окупацията на Абу Даби...Към седмица не го даваха по тв,което е необичайно,той винаги е в новините,по вестниците.
Ожени едната си дъщерия,не знам подробности,но сватбата беше в неговия дворец,минахме от та и имаше табели да улесняват гостите.
  Това е общо взето от тук,нищо интересно.

Дуа-та-къде си,кажи някоя рецепта за нещо сладко!

Alba76 ;jimimi -арабска връзка имате ли?

# 27
  • Мнения: 3 804



честит рожден ден Сашко-нека детството ти да е пълно с щастливи мигове за радост на мама Невена

надя ща вземем да пишем отсъствия и да намаляме поведение Grinning

ди броя на ли4ните зависи от броя на публикациите и теми в които мненията се от4итат,а сега не полу4аваш сигурно защото никой не ти е писал Hug

а.ясмин как мина операцията newsm78,4акаме добри новини Praynig Praynig Praynig

лек и успешен ден на вси4ки  bouquet

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:01 от dtti

# 28
  • Мнения: 0


честит рожден ден Сашко-нека тази година да е пълна с игри,подаръци и незабравими мигове

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 12:25 от MUFIDA

# 29
  • Варна
  • Мнения: 909
Привет Дами и Честита 100-на Юбилейна !!!  newsm51, да сте живи и здрави да изпишете още 10 пъти по толкова  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт