100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 29 822
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Спорти - безкрайно се радвам да те видя пак ! Да ти е честита и на теб новата година - живи и здрави ! Аз заета с моите си мисли и дела съм изтървала РД , ама надявам се си знаеш , че винаги съм ти се радвала за таланта , дано го развиеш и богатееш от него , ти го заслужаваш ! А иначе освен мен съм сигурна , че и всички останали чакаме с нетърпение приключенията ти в големия хотел ......докато чета за миг ще забравя колко съм гладна .....да му се невиди и гърлището ....помагай !  Praynig  Wink  Heart Eyes  Laughing   bouquet

Нааира - кога ще полетиш натам , малееее... как благородно ти завидях ...браво , осъществявай мечтите , че да ти е спокойна душата ! Успех и късмет !   bouquet

В.Лилия
- вярно пак се разготвих , но има чудесни дюкански рецепти , браво на момичетата , няма нужда да измислям и да се чудя . Има опасност обаче да ми се доядат картофи , че много ги обичам и ориз ...и бобец ....айййййй

# 46
  • Мнения: 3 804


Хари-честит ти рожденник

# 47
  • Мнения: 0
здравейте и от мен:) честит ви юбилей!:) аз съм нова и много не съм на ясно,но надявам се да ми се изясни:)

# 48
  • Мнения: 3 804
мария-добре дошла  Hug

Дай малко пове4е инфоза себе си,например,какво те свързва с ориента newsm78

# 49
  • Мнения: 0
аз живея в софия,но имам приятел от сирия. искам да науча повече от гледна точка на българки омъжени за араби и затова реших да ви стана приятелка:)

# 50
  • Мнения: 465
Честит Рожден Ден, на слънчицата на Невена и Хари!  



Наде, Лили, не разбрах каква е питанката към мен? Ако знам, ще се радвам да помогна. Прочетох само за някакъв филм, който Надето гледала, за човек, превръщащ се от старец в дете. За това ли става дума?
Найра  Hug ще стискаме дружно палци всичко да мине по вода! Искам и аз в Истанбул.  Heart Eyes Много ми хареса преди няколко години, с голямо удоволствие бих отишла пак.
maria_grigorova, добре дошла   bouquet Разкажи ни за теб Simple Smile Тук ще научиш много!
Спорти, много се радвам "да те видя" отново тук.   Hug

Момичета, пада ми косата много. Според мен е от нерви, натрупа ми се много за няколко месеца. Давайте някакви домашни рецепти. Никакви шампоани и купени маски не помагат до сега. Само не с чесън, че няма отмирисване. Пробвах преди 2 месеца, още като си мия косата и долавям това "благоухание". Повечето от вас са раждали, а знам, че след раждане понякога се появява косопад, кажете как сте се справили?

Редактирам, че най-важното забравих да кажа! Мълниеносно другарче, с теб сме всички тук и от сърце желаем скоро едо форумско бебче с цял куп арабски лели  Hug
Кате, дай Боже и на вас по-скоро да се случи това така чакано щастие!

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 22:02 от Latea

# 51
  • Мнения: 110
Кълбовидна Мълнийке, с теб съм! Смело напред! Ше се справите и двамата със шефа и Дай Боже едно ококорено бебе! Не се стряскай от многото диагнози, поне са ти казали какво е. А я гледай, то цял свят подивя с Дюкан - тъкмо ще си в крак и с това. А тук Дюкан не признават - пийкаме отвари и гледам бременни мароканки - много лесно зачеват тези жени, или на мене така ми се струва! Хайде, при теб скоро да има холожителни новини.

Деси, а ти писа ли защо каката подстрига дреби, или ей така без повод? Тя какво ти каза - каката де?     

# 52
  • Мнения: 206
Шехи добре дошла отново... чакам продълженията на 1001 нощ Simple Smile
Честит рожден ден на всички дечица, да радват мамите си и да плачат за още братчета и сестричета - всекиму според потребностите и всекиму според възможностите Simple Smile
Утре е мой ред да правя торта, макар че на мене сигурно ще ми искат девойка да излезе от нея Wink
Латеа в този филм с Брат Пит се разказва как той се ражда с лице и тяло на старец и постепенно расте но отзад напред, докато накрая умира като новородено бебе, та питанката беше дали е възможно наистина да има такова заболявание, човешко развитие отзад напред?
Кате Мароки, къде си? Какви са последните новини край тебе?

# 53
  • Paris, France
  • Мнения: 13 977
Здравейте,

Ето ме, очите ми се затварят а имам да чистяяяяяяя ooooh!! Изкарахме си чудесно, с много подаръци, игри и торта. Днес за мене е изключително вълнуващ ден. Спомням си как преди 7 години плачех и се измъчвах и се чудех какво ли бъдеще ще има недоносеното ми мъниче, ще тръгне ли на училище, дали ще вижда и чува. Плачех и се молех и затова днес съм толкова щастлива, че моят малечко - палечко, както го наричахме е жив, здрав и палав. Много благодаря на всички за пожеланията и картичките и специално на МУФИДА, която надмина себе си с образа на така любимия ни Спидерман. Сашко и Кати се даже сдърпаха и сбиха, защото единият искаше Спидера а другия котенцето ( ясно е кой кого, нали Laughing).

Мълния, споделен проблем е половин проблем, разбран проблем е решен проблем. Радвам се, че най-накрая си намерила свестни лекари и ще видиш, че като се пооправят хормоните от само себе си ще отслабнеш. Важно е да ядеш много пресни зеленчуци и плодове и да се чувствуваш сита.

Олд,  Hug радвам се много, че писа и силно се надявам скоро да те чета редовно. Липсваш ми и с удоволствие те четях. Може би сега, в началото на новата година е време да ти се извиня публично и да ти кажа колко много съжалявам за това, което тогава без много да мисля написах. Всички сме грешни. Не сме лоши, особено аз  Embarassed. И така.

Наира, лек път! И много късмет.

Латеа, на мене ми опадаха две трети от косата и нищо не помага. чесънът, както си констатирала, само мирише. Отиди на ендокринолог и ако всичко е наред само пресни плодове, зеленчуци и риба и скариди помагат.

# 54
  • Мнения: 0
аз съм на 28 години и имам син на 10 години. по едно време живеех в швейцария,но се върнах в българия и сега съм тук от две години.

косопада сам ще спре,ако е след раждане....наколко месеца продължава. мисля,че на мен ми беше 4 месеца,но после пък започнах да вземам антибебе и то влияе благоприятно на кожата,косата и ноктите,та си наваксах загубената коса:)

# 55
  • Мнения: 465
Наде, невъзможно е такова нещо. Процесите на стареене няма как да бъдат обрънати в обратен ред и са необратими в нормалния си такъв. Дори не мога да си представя как може да се роди стар човек.  ooooh!
Невена, благодаря за съвета. Знам, че би трябвало да си погледна хормоните в такъв случай.. ама нали знаеш, обущаря ходи бос  Confused Пък нямам други признаци за хормонално нарушение и все отлагам. Мисля, че е защото много я нося вързана и я опъвам силно, нося я доста стегнато вързана.
Мария, не ми е след раждане. Още веднъж добре дошла тук, настанявай се удобно   bouquet

# 56
  • Мнения: 1
Благодаря на всички Ви многооо Simple Smile иншаАллах да заминаа....
Мълничке,давай стъпка по стъпка! всички сме с теб!

  bouquet

# 57
  • Мнения: 610


Хариет   bouquet ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ !


Спорти  Hug  Heart Eyes   bouquet

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Latea, Simple Smile
Относно косопада ти сама си си отговорила. Много я връзваш и я стягаш косата си. Има ли възможност да не я прибираш поне докато почнеш да правиш домашни маски?
Иначе няма да може много да и помогнеш даже със маските. Но за маските се иска желание и време Simple Smile
Можеш да направиш от 1 жълтък 100 %зехтин но ако нямаш много помага стимуланта на Икаров- за коса, а същто така и бадемово масло. Аз слагам и балсам който ползвам във тази смес-косата става по податлива на разресване докато я разресваш когато поставяш маската, или пък маска за коса но някоя по яка от готовите и съм със това по косата си докато сутринта във събота сменям чаршафите и хавлиите у дама. Но ти би трябвало да стоиш да речем 2 часа .
Но това трябва да го правиш редовно поне месец. трябва търпение мила и време. Аз съм го правила по 2 пъти във седмицата когато съм била на зор. А сега го правя по веднъж във седмицата и не за много дълго време но понеже боядисвам коса трябва да я поддържам.
Може би си ме виждала на снимки, аз мисля, че имам добра коса. Дано това ти помогне, че на различни хора различни неща им помагат но поне няма да ти навреди. Но трябва наистина търпение
А за Истанбул си права-магнетичен град е. Поне 2 пъти във годината ходя там да зареждам батериите. Много ми е щастливо там Simple Smile
Направо съм  екскурзовод за този град Laughing Така, че щтом ти е харесал време е пак да му се порадваш Simple Smile Ако нещо те интересува за там питай. Със кеф ще то отговарям защтото ще се чуствам отново там.
И добро утро на всички Шехерезадки Hug

# 59
  • Мнения: 927
Добро утро, арабелки - хубавелки!
СпортиHug
Виленце, давай да се хващаме заедно да отслабваме. С дружка е по-лесно  Grinning
Лили, питах мъжа ми и той каза, че няма такова нещо - просто шейха е платил заемите на Дубай от собствения си джоб, но не бил фалирал. Дано и  някоя от другите момичета от емирствата се включат с инфо.
Латеа, аз си правя маска " овче чудо"  - лудо звучи  Laughing, но пък има страхотен ефект. В " Красива мама" ще намериш рецептата и отзиви. Използват се течни витамини за животни - 1-2с.л., 1с.л. оцет, 1с.л. ракия, 2с.л. мас/зехтин, 3-4 капки газ и по желание - жълтък или к. мляко. На мен тази маска много ми помогна, когато започна да ми капе косата след раждането. И сега си я правя от време на време за блясък и здравина. 
Ох, и аз как си мечтая за Истанбул!! Тази година планувам пътешествие с кола до Турция, така че който иска да се включи е добре дошъл  Hug Колата ще я оставя в Одрин обаче, защото в Истанбул абсурд да се оправя  Embarassed Кога е по-хубаво - пролетта или лятото?


ХАРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕНИК!!

Общи условия

Активация на акаунт