V- образно ренде Бьорнер-мнения

  • 20 889
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 591
колко все пак струва това ренде, защото го рекламират за 38лв, а в същност се оказва че имало незнам си каква преставка (заради която всъщност ми трябва рендето) и купа и става 68лв - до колкото си спомням.
Ами аз за толкова го купих - 38 или 39лв. Предложиха ми и купата, но аз не я взех - не ми трябва още един съд да ми заема място. Режа си нещата в други купи или пък директно в тенджерите, като готвя. Мисля, че можеш да си купиш само купата!  Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 693
Майка ми също има такова  ренде от преди много години. Не е мръднало, но не е и много употребявано.
И наистина - стават ужасни рани, така че трябва да се внимава.

# 17
  • плевен
  • Мнения: 644
Момичета искам само да ви попитам има ли такава приставка или нож за рязане на кубчета-например картофа за мусака,краставица за таратор и тн??? newsm78

# 18
  • Мнения: 408
Моята свекърва си го е купила преди 10 години поне(не знам колко точно но приблизително там някъде +/-)Ползвала го е доста време като се изнесли от къщата го оставили тук на мъжът ми,сега аз го ползвам от време на време,нямам навик да работя с него.Като здравост-не е мръднало,за миене,лесно е!Не е збъркала жената да си го купи.

# 19
  • Мнения: 591
Момичета искам само да ви попитам има ли такава приставка или нож за рязане на кубчета-например картофа за мусака,краставица за таратор и тн??? newsm78
Има да - за по-едри и по-дребни парченца (нарочно не ги наричам кубчета, че аз не мога да ги докарам такива). Това са приставките за лентички. Има си го обяснено в упътването как стават "кубчета".  Peace

# 20
  • Мнения: 237
свекърва ми го има сигурно от около 15 години, много е доволна
аз съ6то го ползвам от време на време, наистина за картофите и морковите трябва малко зор, но пък вси4ко става много бързо, а да не говорим за зелевата салата, бърза лесна ситна
Сега съм си поръ4ала и аз, дано и тези са толкова ка4ествени

# 21
  • Мнения: 1 699
Момичета аз днес ще отида да си купя и после ще пиша дали съм доволна(макар че не се съмнявам)  Peace

# 22
  • плевен
  • Мнения: 644
Elsinor ще чакам да ми кажеш твоето мнение въпреки чи момичетата са страшно доволни Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 0
аз го имам от далечната 1996г.използвам го почти всеки ден,от скоро го мия в машината,но не е мръднало.

# 24
  • Мнения: 28
аз също имам такова ренде от около 4 години. ползувам го редовно и не е мръднало. купих го на промоция за 40 лв. с подарък още едно пласмасово ренде и картофобелачка, които така и не използувам, защото не стават за нищо. за доставката платих още 10 лв, но не съжалявам. успешното ползуване на рендето е въпрос на навик. в началото е трудно, но с времето се свиква и е чудесен помощник в кухнята. откакто го имам не ползувам кух. комбайн, защото иска много миене, а рендето мия само на силна, течаща вода. успех в покупката.

Общи условия

Активация на акаунт