Кой е най-добрият шампоан за обем, който сте ползвали

  • 22 767
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Аз съм с тънка, дълга, абсолютно права коса, склонна към цъфтеж и със сухи краища  ooooh!и какво ли не съм пробвала за обем, но ефект кой знае какъв не съм видяла.без стилизиращи продукти не мога да постигна обем, а ми се иска да намаля изпозлването на пяна и лак и да изпозлвам добър шампоан за обем, който наистина има ефект при тънки коси като моята.мисля да пробвам шампоан на Фредерик Фекай, но искам първо да чуя вашето мнение, препоръки и съвети  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 25
  След употреба на различни марки шампоани, мога да ти препоръчам Panten Pro-V за обем

# 2
  • София
  • Мнения: 8
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех

# 3
  • у нас
  • Мнения: 1 869
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace

# 4
  • Мнения: 779
 пробвай спрей за обем.има доста ефективни такива Peace

# 5
  • Мнения: 63
Пробвай с Rene Furterer серията Tonucia - шампоан, маска и пяна за обем, която се нанася върху подсушена коса. Горещо ги препоръчвам.
Успех
Fioravanti също Peace
Fioravanti пак ли е на Rene Furterer? Серия за обем ли е ?  bouquet

# 6
  • Мнения: 63
Някой да е позлвал шампоана за обем на Kerastase да каже отзиви дали е добър Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 616
Някой да е позлвал шампоана за обем на Kerastase да каже отзиви дали е добър Hug  bouquet
Ползвам го в момента с маската и цимента има ефект ,но аз съм на черта и си поигравам със сешуара.
Може да пробваш и серията Сеперстар на Тиджи http://hair-bg.com/products/superstar-sulfatefreeshampoo.html заедно с балсама и това http://hair-bg.com/products/superstarblowdry.html
Ето ги и в Ягодка http://www.strawberrynet.com/haircare.aspx?BrandId=652&goChar=T

# 8
  • Варна
  • Мнения: 692
Няма такъв шампоан. Tired  Обем мога да постигна само със стилизиращи продукти, преса или сешоар. Вярно, от някои шампоани чувствам косата си по-жива, но обем ...е твърде силно казано.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing

# 10
  • Мнения: 743
Няма такъв шампоан. Tired  Обем мога да постигна само със стилизиращи продукти, преса или сешоар. Вярно, от някои шампоани чувствам косата си по-жива, но обем ...е твърде силно казано.

И аз си мисля същото. До момента не съм открила такъв шампоан. И аз суша косата надолу, и така имам обем 2 дни.

# 11
  • Мнения: 63
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing
мога ли да те помоля да ми покажеш линк с въпросната вана за обем и пяна от същата серия Hugблагодаря предварително  bouquet

# 12
# 13
  • Мнения: 6 616
Аз също съм с тънка коса,но къса.Ползвам на Керастаз ваната за обем,на леко подсушена слагам пяна от същата серия.Пяната обаче не е стилизант,а е грижа за косата.След това суша с главата на долу.На сутринта даже ми се налага да я слягам с водичка,защото е прекалено обемна Laughing
мога ли да те помоля да ми покажеш линк с въпросната вана за обем и пяна от същата серия Hugблагодаря предварително  bouquet
Това е шампоана.

# 14
  • Мнения: 63
Значи едното е шампоан, другото маска, а третото пяна, така ли Blushаз само шампоана видях в ягодка-пяната и маската не ги отк Blushих ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт