"ЗЛАТЕН ГЛОБУС" 2009

  • 2 205
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Еее, не се разочаровайте! За тези, които не взеха награди тук, ще има Оскари!  Wink В тази връзка, искрено се надявам тази година Лео да получи един Оскар /миналата нали не взе  Simple Smile/! Мисля, че го заслужава отвсякъде!
Иначе много ме радваше Кейт с нейното искрено и много емоционално изказване като взе награда за актриса!
Много хубава беше цялата церемония!

П.П. Четох из нета, че Анджелина отново била бременна, но не забелязах на церемонията нищо такова. Вярно, че не беше с описваща тялото рокля, но ... може пък и така да е.  Wink

# 16
  • Мнения: 2 280
Някой не го ли е открил вече в някой тракер? Или да се откажа и направо да прочета победителите?  Thinking

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773

П.П. Четох из нета, че Анджелина отново била бременна,

Мен това ме глождеше. Ако наистина е бременна тази жена за мен вече има сериозен психически проблем.

Яд ме е за "24", че не получи награда, както и за "Хауз", съответно и за главните герои.

От наградените сериали май само "Момчетата от Мадисън авеню" ми е познат, но пък той самия ми е адски скучен. Гейбриъл Бърн взе наградата за най-добър актьор в сериал, който дори не съм чувала (май нещо се цели с тази награда, или сериите са с политически сюжет).

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 22:20 от Miriel

# 18
  • Мнения: 2 241
Гейбриъл Бърн взе наградата за най-добър актьор в сериал, който дори не съм чувала (май нещо се цели с тази награда, или сериите са с политически сюжет).

Има резон, на израелския филм точно така тенденциозно дадоха наградата за чуждоезичен филм.

# 19
  • Мнения: 776
разочарована съм , и това си е ...

И аз Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 280
http://thepiratebay.org/torrent/4644279/The_66th_Annual_Golden_G … 009_HDTV_XviD-2HD

Ето от тук  може да  изтеглитe церемонията. Става сравнително бързо. Качеството е отлично.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 19:25 от Raliva

# 21
  • Мнения: 727

П.П. Четох из нета, че Анджелина отново била бременна,

Мен това ме глождеше. Ако наистина е бременна тази жена за мен вече има сериозен психически проблем.


A na men to4no na bremenna mi prili4ashe,trqbwa da q otkriq na koq snimka to4no(mai v kompromatite q vidqh)

# 22
# 23
  • Мнения: 776
Raliva, благодарности за линка  bouquet ( снощи гледах церемонията до 2 часа Mr. Green ) и още веднъж извинявай, че ти развалих изненадата като издадох някои от спечелилите Peace

# 24
  • Мнения: 2 280
Raliva, благодарности за линка  bouquet ( снощи гледах церемонията до 2 часа Mr. Green ) и още веднъж извинявай, че ти развалих изненадата като издадох някои от спечелилите Peace

Не се притеснявай, аз умишлено не четох, докато не го гледах. Simple Smile Сега ще чакаме Оскарите.

# 25
  • Мнения: 2 280
Чудя се само , с какво "Slumdog millionair" е по-добър от  "...Benjamin Buttun" , че взе толкова награди? А Бенджамин нито една??

# 26
  • Мнения: 776
Чудя се само , с какво "Slumdog millionair" е по-добър от  "...Benjamin Buttun" , че взе толкова награди? А Бенджамин нито една??

И аз не знам Crossing Arms, но ще трябва да се гледа Wink. Признавам си, че съм малко предубедена, но смятам, че не трябва да се изказвам положително или отрицателно преди да съм го гледала Peace В момента обаче не съм в настроение за такива филми ooooh! Бенджамин също не ме впечатли - оригинална идея ( разбира се тук пръст има Ф.С.Фицджералд Wink ), но недостатъчно добре развита Peace

# 27
  • Мнения: 2 280
Чудя се само , с какво "Slumdog millionair" е по-добър от  "...Benjamin Buttun" , че взе толкова награди? А Бенджамин нито една??

И аз не знам Crossing Arms, но ще трябва да се гледа Wink. Признавам си, че съм малко предубедена, но смятам, че не трябва да се изказвам положително или отрицателно преди да съм го гледала Peace В момента обаче не съм в настроение за такива филми ooooh! Бенджамин също не ме впечатли - оригинална идея ( разбира се тук пръст има Ф.С.Фицджералд Wink ), но недостатъчно добре развита Peace

Аз ги гледах и двата. И двата ми харесаха, интересни са като идея, но Бенджамин ми хареса май-повече. Не , че Слумдог милионер е лош, но чак пък толкова глобуси да вземе , включително и за най-добър филм....

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
А аз се чудя на наградите за "Изгори след прочитане" ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт