драйфане

  • 2 994
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Страшно прилича на мигренозен пристъп. Случвало ми се е и е повече от ужасно! ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 401
Малииии, косъма ми се изправи на нЕкои предположения..
Кръвното ми е 80/50. Какво е обяснението за връзката с кръвното?

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами връзката е, че като ти е ниско кръвното ти се гади и те боли главата.
Особено, ако това не  ти е нормалното кръвно.
80/50 си е доста нисичко

# 18
  • Мнения: 1 484
Според  мен  е   високо  кръвно,съпруга  ми  понякога  има  същите  симптоми.Иди  на  доктор.

# 19
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Кръвното ми е 80/50. Какво е обяснението за връзката с кръвното?
Shocked И как още се държиш права при толкова ниско кръвно? Значи то ти предизвиква тия симптоми. По принцип ли ти е ниско или в момента? Я удари един айрян със сол, ама полека, че да не идеш в другата крайност.
А обяснението е, че като падне толкова ниско, човек започва да повръща, чернее му пред очите, няма грам сила за нищо - скапва се тотално. Същото е и при теб. Но за всеки случай си го премери пак.

# 20
  • Мнения: 3 376
Консултирай се с лекар-това не е нормално

Абе момиче ти някога коментар свързан по темата каквато и да е тя ще напишеш ли?


Минзухар,а нещо друго да си забелязала преди да ти стане така?Например сезона,определено събитие или пък нещо подобно?

# 21
  • Мнения: 573
Н а мен също ми прилича на пристъп вследствие на мигрена.Майка ми има приятелка със същите симптоми ,винаги вика бърза помощ ,мисля ,че и слагат тече аналгин  и после е като нова.Хубаво е да си пуснеш пълни изледвания и да разбереш причината

# 22
  • Мнения: 1 484
И  аз съм  с  ниско  кръвно  90-60  и  като  бременна  пак  бях  със  същото   и  се  чувствам  добре.Но  малко  ако го  дигна  и  почвам  да  повръщам.

# 23
Малииии, косъма ми се изправи на нЕкои предположения..
Кръвното ми е 80/50. Какво е обяснението за връзката с кръвното?

От ниско артериално кръвно налягане може да те боли тила. Другото е да отидеш на невролог да не би да имаш възпаление на нерв, защото точно преди 2 часа ми биха инжекции с малгамма и профинид заради такива оплаквания като твойте. Носи шал, не си дръж главата овиснала, не стой на течение... и т.н. Обаче вместо да питаш тука разни гарги по форума отиди на специалист!

# 24
  • Мнения: 15 379
Малииии, косъма ми се изправи на нЕкои предположения..
Кръвното ми е 80/50. Какво е обяснението за връзката с кръвното?

От ниско артериално кръвно налягане може да те боли тила. Другото е да отидеш на невролог да не би да имаш възпаление на нерв, защото точно преди 2 часа ми биха инжекции с малгамма и профинид заради такива оплаквания като твойте. Носи шал, не си дръж главата овиснала, не стой на течение... и т.н. Обаче вместо да питаш тука разни гарги по форума отиди на специалист!
Не е особено любезно... Close

# 25
  • Мнения: 478
Делян закопа аудиторията.
нямам опит с чак такова ниско "обикновенно кръвно", мойто си е 105/65 до 115/75
Цитат
минзухар 
Кръвното ми е 80/50. Какво е обяснението за връзката с кръвното?
първото което би ми дошло на ум че сме разиграни в темата, доста нелогично ми се вижда да не е потърсено обяснение за това кръвно преди да се създава тема.

# 26
  • София
  • Мнения: 204
Същото е и при мен,но мойте пристъпи са еднодневни.
Казаха ми-мигрена.
Иначе и аз съм с ниско кръвно откакто се помня-60/40,80/50 в тези граници се движа.

Общи условия

Активация на акаунт