Обедното хранене-АД!!!

  • 1 179
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 552
Бих пробвала следната тактика-няколко дни не бих предлагала зеленчуково или месно пюре на обяд,а попара или друго каквото яде.След това бих му направила обяда вкъщи-малко сварени зеленчуци,малко сиренце и сухарче/нещо като зеленчукова попара/ да видя дали ще яде,ако яде-постепенно ще сменям съотношението на продуктите.ако пък и така не хареса яденето,ще го оставя на това,което си яде и по-нататък ще опитам пак!

Пробва ли вече детска кухня.Синът ми и  той отказваше до известна степен така пюретата,но ,като мина на кухня, всичко си дойде на място Peace.Определено предпочита готвено.

# 16
  • България
  • Мнения: 457
Разбира се че съм пробвала с домашни пюрета и супи,та той отдавна не яде купени,просто не иска ,явно не са му вкусни,защото като сложа сол се изяжда-бавно,но поне яде.И така може и да правя грешка,но предпочитам да яде,отколкото да е безвкусно и да го плюе.

# 17
  • Мнения: 577
Nelly.es  предлагам ти да слагаш фруктоза, кафява захар или обикновена, мисля си че са по безвредни от солта. И пак ще подобрят вкуса на храната.

Но периодично предлагай без добавки сол захар.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 31
не бих искала да те плаша но и при мен започна така,той не искаше пюре и аз давах филийка с масло,не искаше готвено,аз кърмех и докато се опомня сега яде само филии , кърма(1.7мес),пица и странджанки EmbarassedНаистина съм пробвала всичко,играех ме ,правих се на....,но той предпочиташе да не яде(имам предвид храна,и  го кърмех) от колкото да яде нещо което не харесва.Чесно казано желая ти да се поучиш от грешката ми и да постъпиш по умно от мен(ако знаех кое е по- умно решение щях да го приложа)

Общи условия

Активация на акаунт