Отговори
# 975
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пък искам да протестирам срещу задръстването. Ама ха!

Ако организираш такъв протест - там съм!

# 976
  • Мнения: 5 647
Аз пък искам да протестирам срещу задръстването. Ама ха!

Ако организираш такъв протест - там съм!

Ние ще си протестираме биейки по клавиатурата.  Joy

# 977
  • Мнения: 1 081
Лу  Hug   Heart Eyes
Наистина не сме се засичали  Crazy
По-рядко влизам тук вече, щот шефа за коледа ми сервира, че затваря офиса и сега съм в търсене на нова работа  ooooh!
Освен това и преместване ме чака в края на месеца и изобщо съм цъфнала та вързала от всякъде  Tired

При теб как върви?

# 978
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу   Hug   Heart Eyes
Наистина не сме се засичали  Crazy
По-рядко влизам тук вече, щот шефа за коледа ми сервира, че затваря офиса и сега съм в търсене на нова работа  ooooh!
Освен това и преместване ме чака в края на месеца и изобщо съм цъфнала та вързала от всякъде  Tired

При теб как върви?

Аууу миличка, съжалявам  Confused
Къде се местите?
Кажи каква работа търсиш ако случайно мога да ти помогна, може и на лична.

Аз съм добре, само това гнусно време ме подтиска.

# 979
  • Мнения: 1 447
Ох да ви се оплача  SadМилото каза сутринта никъде да не ходя,че навсякъде лед и каквото има за пазарене той ще го купи,ама аз с моята твърда глава взех ,че тръгнах към магазина.И още на стълбите се изсулих  Mr. Green от първата до последната и сега си навехнах ръката SadНе мога да я мърдам от китката и не знам какво да я правя.Единственото хубаво е,че съм левичар а си навехнах дясната.И сега се чудя как ще се оправям с моите две малки зверчета.Направо ми се реве.Сори,че стана дълго ама да си излея мъката на някого.

# 980
  • Мнения: 5 647
Ох да ви се оплача  SadМилото каза сутринта никъде да не ходя,че навсякъде лед и каквото има за пазарене той ще го купи,ама аз с моята твърда глава взех ,че тръгнах към магазина.И още на стълбите се изсулих  Mr. Green от първата до последната и сега си навехнах ръката SadНе мога да я мърдам от китката и не знам какво да я правя.Единственото хубаво е,че съм левичар а си навехнах дясната.И сега се чудя как ще се оправям с моите две малки зверчета.Направо ми се реве.Сори,че стана дълго ама да си излея мъката на някого.

Леле, внимавай.

# 981
  • Мнения: 1 081
Мимозке, ако се надуе навехнатото или посинее, което не ти го пожелавам, веднага отиди на травматолог.
Дано е само навехнато  Hug


Аууу миличка, съжалявам  Confused
Къде се местите?
Кажи каква работа търсиш ако случайно мога да ти помогна, може и на лична.

Аз съм добре, само това гнусно време ме подтиска.

Местим се в нашия си апартамент, имахме наематели досега но решихме, че е време да си отидем там, че ни е тясно в гарсониера вече.
То от една страна добре, но от друга - по-големи разходи, обзавеждане, пренасяне, мани мани  Confused

# 982
  • Мнения: 194
Лелее, Мимозке....съчувствам ти Sad.

Ама и ти къде в таз пързалка ooooh!

Дано бързо се оправи, че с тез дечица..., трудно Praynig

# 983
  • Мнения: 1 447
А да ви попитам само с бинт ли да я стегна или да правя някакъв компрес?

# 984
  • Мнения: 1 629
Мимозке само бинт според мен е достатъчен Peace Компрес ако те боли!


аз обядвам и ще гледкам сериалче Twisted Evil

# 985
  • Мнения: 194
А да ви попитам само с бинт ли да я стегна или да правя някакъв компрес?

Стягай с бинт, ако има и риванол Peace

# 986
  • Мнения: 1 447
Мимозке само бинт според мен е достатъчен Peace Компрес ако те боли!


аз обядвам и ще гледкам сериалче Twisted Evil

Проблема е,че ме боли и то доста,затова питам.

# 987
  • Мнения: 194
А сигурна ли си, че е само навехнато? Thinking

# 988
  • Мнения: 1 447
А сигурна ли си, че е само навехнато? Thinking
Да ти кажа,честно не знам така си мисля,паднах върху нея и се надявам да е само навехната.Не мога да хвана нищо с нея много ме боли,и като се опитвам да я въртя от китката също ме боли.Даже като натискам бутона на мишката също ме боли,затова не знам.

# 989
  • Мнения: 194
Май, най - добре да отидеш на лекар ако ти е възможно, за да не е нещо по - сериозно. А за болката пий нещо - аналгин, аолин....

Общи условия

Активация на акаунт