My Toys - В света на играчките - 5 !

  • 19 751
  • 449
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Това е сайта :

 




Място за регистрация
Адрес за запитвания
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , след това с бутона под него Gutschein nicht  nutzen .
 Оттам ви връща пак на страницата с данните и фактурата, където трябва да сложите отметка в жълтото каре отдоло в дясно, под сумата за плащане /указано е с  червена стрелка  / и натискате Besstelung abschicken. Това ви води към следваща стъпка, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта.После имате потвърждение на операцията.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената. При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер. Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер. Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!


Кодове за намаление и подаръци

Намаление 10 ЕВРО - a9d9mk4ttwdl,kfkprwym4l7x , rtw4wtp3p7tr , celf4mffehkk ,  d7jlfmeethk4 ,само за нови клиенти
Намаление 5 ЕВРОpcyvh5sdyukl, ajdxxvrdmxjm, yh5ap9hdfs7d ,dtllctkcdapy
Намаление 10% от цената на всеки артикул - x7j9hetllnfd  , само за нови клиенти
Подарък чантичка на VTech : gratisvtech
Бебешки буйки - schwanger134
още...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ и КТБ.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.
С благодарности към ДесиХ2  и  Мini 79 bouquet
И най-вече към marianik открила този сайт!

Към първата тема
My toys - В света на играчките!
My toys - В света на играчките- 2!
My toys - В света на игрaчките - 3!
My toys - В света на играчките - 4!

 Приятно и успешно пазаруване на всички !
                           

# 1
  • Мнения: 857
 wavey
И от мен честита дъщеричка  Мини, да и е жива и здрава и много да ви радва!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 828
"От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената."

С този текст мога да не се съглася, защото при мен поискаха банков превод по незнайни за мен причини,а инак всичко друго си е на мое име и съвпада с акаунта ми и с адреса.


# 3
  • Мнения: 328
Здравейте  Hug,пу 3та  Crazy
Първо да Благодаря отново на Танчето за Прекрасната и подробна тема  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
А сега разбира се и да честитя и та Мимето за нейното сладко бебче Преслва-да ти е жива и здрава,да красива като Кака си,да е чаровна и умна като Мама и да е щастлива като Тати  Heart Eyes  Hug   bouquet  Heart Eyes .На мама бързо възстановяване и в най скоро време да си е вкъщи и да е и сред нас вече и с малкото бебче  Flutter Heart Eyes
Аз да се оплача малко,мъжо ми взе компа за магазина ни и аз от 4 дена нямах комп /направо луднах без комп  Crazy/,и ми взе лаптоп и сега когато се прибрахме и забелязах /разбира се че чак когато ми потрябва  Close/,че на самата клавиатура нямам написани БГ буквите и сега така бавно пиша и се нерва  Twisted Evil ,щото пиша-трия-пиша-трия. Close Добре че малко съм и свикнала и горе-долу знам къде са БГ буквите  Whistling ooooh!
Прочетох пропуснатите 15-16 стр. и много гадно с някой поръчки дето не се получават,разбирам ви  Cry.Аз си мисля че се получава заради многото регистрации а 1 карта за плащате,не знам и аз какво да кажа-аз направих 1 регистрация с на баща ми картата платихме и 1 поръчка имах и всичко беше отличен 6  Peace

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 01:30 от gachoni

# 4
  • Мнения: 1 269
пьлни карти с пари и порьчки бьрзо пристигнали! Grinning

# 5
  • Мнения: 1 033
Запис и от мен:)

# 6
  • София
  • Мнения: 4 124
Mini, Честита дъщеричка! Да расте здрава и щастлива и да ви радва и помага!

Да попитам за намалението - само така ли остава или има етап, в който пускат други неща или намалят още цените на останалите?

# 7
  • Мнения: 239
Mini, честита ти рожба  smile3525! Да носи само радост на мама и тате, да расте здрава и да има най-щастливото детство на света newsm30 !

# 8
  • Мнения: 12
Добро утро!Хоп и аз вече съм тука,виждам че снощи сте стояли до късно снощи.Благодаря отново на Танчето за новата прекрасна тема! Heart Eyes

# 9
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Mini, честита рожба!!!


Танчето   bouquet

# 10
  • Мнения: 159
Момичета, аз съм много зле нищо не разбирам. Embarassed  Cry Embarassed една дума не знам на тоя немски. Много искам да пазарувам, но наистина съм зле, не мога да се оправя. Моля помогнете.  Hug

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 4 124
Момичета, аз съм много зле нищо не разбирам. Embarassed  Cry Embarassed една дума не знам на тоя немски. Много искам да пазарувам, но наистина съм зле, не мога да се оправя. Моля помогнете.  Hug


Повечето от нас не знаят изобщо немски. Аз използвам преводача на гугъл. Превежда цели страници. Малко странно звучи, но схващаш смисъла

http://translate.google.com/translate_t?hl=bg#

Преди малко разгледах коледните си покупки - беше се появил един комплект за лятото, който бях изпуснала преди това и заради него направих поръчка.
Всичко е много хубаво. Само нещо съм объркала размерите за дъщеря ми. 2-те дрешки за нея ще си ги носи на 2 години.

http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1684085 - този комплект е много хубав. Но аз от презастраховане съм поръчала 74/80 - дъщеря ми в момента е 63 см. Комплекта става спокойно на 3 годишния ми син.
Ако пак поръчвам бих взела по-малкия размер. Заслужава си.

# 13
  • Мнения: 1 251
Момичета, аз съм много зле нищо не разбирам. Embarassed  Cry Embarassed една дума не знам на тоя немски. Много искам да пазарувам, но наистина съм зле, не мога да се оправя. Моля помогнете.  Hug


Често има мами от София, които търсят с кого да се комбинират за поръчка, прочети в края на предната тема и ако не са пуснали още поръчка, ги попитай на лични, дали биха пуснали и твоите неща! Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1684085 - този комплект е много хубав. Но аз от презастраховане съм поръчала 74/80 - дъщеря ми в момента е 63 см. Комплекта става спокойно на 3 годишния ми син.
Ако пак поръчвам бих взела по-малкия размер. Заслужава си.

Искаш да кажеш, че е уголемен ли? Аз се чудех дали да взема синичкия - бебето ще е точно за дрешки с размер 62, обаче, ако идва по-голям няма смисъл... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт