През Новата година много бебета да има 12-18.01.09

  • 10 168
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 284
Това ако е греяно винце,веднага го грабвам,че днес съм умряла от студ Mr. GreenПавилиона не можах да го затопля,цял ден работя с ботушите.Сега милото се е заело да ме сгрее-фервекс и гореща вода да си топна краката.Ако сега не сдам багажа,скоро няма да е WinkИ при нас са -16-17градуса.Такова чудо от години не помня Shocked
Гея,пази се мила,мъничко остана Hug
Равалче,заглавието е страхотно Peace
Ние започваме със събирането на документите за осиновяване.Стискайте палчета всичко да мине бързо и гладко Praynig

# 31
  • Мнения: 2 382
Ели, успех и лек път в новото начинание.А докато чакате, Господ няма да забрави за вас Praynig!

# 32
  • Мнения: 4 589
Привет и от мен,

добре дошли на новите бъдещи мами, много късмет и попътен вятър.

Гея мила, ти не знаеш ли, че бременните не трябва да ядат пастет, пък да не говорим за развален  Joy Joy Joy

Ели късмет с новото начинание, много се радвам, че сте се решили, прекрасно е.

Днес с бебе Алекс се галихме почти час и тя само за много малко ми се "оплака", но заспа разперила ръчички.

Ох и аз искам греяно винце, много студ днес...сух, гаден студ и с тази мъгла....

п.с. аз си мислих, че този месец мога да подаря на милото бебе, ама май няма да ме огрее.

# 33
  • Мнения: 7 201
Благодаря за топлото посрещане,момичета! bowuu
Аз за 1ви път съм радостна от сегашната М,защото ми беше след ЦС. Grinning И от новия цикъл,и Новата година-с нови надежди напред. Praynig
Елгедел,успех и от мен! Heart Eyes

А докато чакате, Господ няма да забрави за вас Praynig!
fingerscrossed fingerscrossed

# 34
  • Мнения: 1 768
Понеже обещах да пусна исканията на мамите когато ги имам ето ги сега :
1. Незабавно създаване на Фонд „Асистирана Репродукция", както е предложен в ЗИДЗЗ - № 854-01-148
2. Изготвяне на единен регистър на двойките с репродуктивни проблеми.
3. От Родителите на деца с увреждания:

 - Спешно формиране на парламентарна комисия за проучване проблемите на семействата, отглеждащи деца с увреждания и причините за тези проблеми. Създаване на институт за хората с увреждания, по модел на редица западноевропейски държави.
 - Компенсиране на обезщетението за отглеждане на деца с увреждания, съобразно растящата инфлация.
 - Да се инициират спешни промени, чрез които да отпаднат всички ограничения за ползване на социално подпомагане. Спешно отпадане на гарантираният минимален доход. При обследването на доходите да се отчитат и кредитите на семействата на дете с увреждане. Кредитът да се разглежда като отговорна инвестиция на родителите, за осигуряване на нормална среда за обгрижване на детето.
 - В НКПД да се въведе професия “Родител на дете с увреждане”, като трудовият стаж да е I-ва категория, да се позлва правото за ранно пенсиониране и възнаграждението да е в рамките на поне 3 минимални работни заплати.
Политическата система, Държавата като обществена функция и Законът, трябва да превърнат семейството на дете с увреждане в институция, за да се преодолеят бедността и десоциализацията, и да се ГАРАНТИРАТ ИНТЕГРАЦИЯТА И ОБЩЕСТВЕНАТА РЕАЛИЗАЦИЯ НА НАШИТЕ ДЕЦА.
4.Демографският срив и запазването на българите като нация, да стане приоритет номер едно на държавата.
5.
Персонална морална, политическа и съдебна отговорност на всеки министър, чието министерство е изпълнявало некомпетентно и безотговорно работата си, или е допуснал злоупотреба с властта, в резултат на което държавата ни понася финансови наказания и страда имиджа й, както и целия народ. Същата персонална отговорност е длъжен да понесе и министър председателят, ако страната ни понася наказания и санкции, заради недействаща държавна машина и правителство, и несправяне с проблемите в държавата, като настоящите.
Това задължение за понасяне на пълна отговорност, при доказани престъпления, спрямо държавата и народа, да бъде записано като закон.

# 35
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Ники, не знаех, че се включва пастета към храните за избягване, а за това, че развален не бива е ясно Laughing
Мимс, аз мога само отдалеч да ви подкрепям Sad

# 36
  • Мнения: 1 768
Има ли мами които искат да дойдат в деня на протеста в студентски град,  в 7.45 , за да си кажем и пред БТВ що сме там.

# 37
  • Мнения: 1 732
здравейте,момичета!да се запиша и аз в новата тема тази седмица.страхотно заглавие!лека,спорна и бебеносна седмица! Hug

# 38
  • Мнения: 965
Добър вечер мили  момичета,записвам с в новата темичка с пожелание да е много бебеносна newsm30 и много любовна  luvbed   Laughing
Аз се прибрах в 21ч от работа ,наядохме се с мъжо като прасленца и сега съм като.............няма да казвам,някакъв странен неистов апетит ме гони,ям повече от мъжо  Embarassed
Маринекс така ми се иска да мога и аз да дойда да ви подкрепя,но нямам възможност , ще ви подкрепям от Шумен няма как  Hug
Mam4е  добре дошла , пожелавам ти да не се задържаш много в ози подфорум,и бързо да се изтреляш в отчетни  Praynig
Момичета искам да ви попитам,занете ли колко най рано може да отчете теста за бременност ,колко дни преди предполагаемата дата?Нямам търпение вече  Sad всяка една го е изпитала и знае какво е ...предполагам че всички ме разбирате  Sad
Лека вечер ви желая  Hug

# 39
  • Мнения: 4 700
Цецито, от сърце ти желая апетитът да е от хубавите причини. Но не се вглеждай много, рано е оЩе. За теста zависи кога последно са ти били прегнил. Мисля, че трябва да минат поне 10 дни от прегнила.  Praynig Hug

# 40
  • България
  • Мнения: 128
  здравейте момичета и аз да се запиша тука,че както се оказа ще си поостана ConfusedВчера стана ясно,че няма да започна края на януари стимулация  Cry.Имала съм хидросалпингс в останалата тръба и ще трябва лапароскопия.И ми е криво.И стига съм ви спамила темичката вече,само да споделя.
  Равалче много ти е хубаво заглавието даже Heart Eyes.
  Никенце Hug и на принцеската АлександраHug.
  Мамче Hug.
  Елгеделче, fingerscrossed  да е лесно и бързо.
  Маринекс ние  с мъжа говорихме да дойдем,ама ни е малко далече и не знам дали ще успеем.Ще я мислим пак #Crazy
  И айде накрая да ви кажа едно наздраве с почерпката на Дора,че е страхотна и не мога да се удържа cheers и да се разкарам да не ви развалям и на вас настроението.
  Успешна седмица на всички...,че и чудесна Hug.

# 41
  • Мнения: 2 382
Дейзи, съжалявам много за резултатите, но важното е да се решават проблемите Hug.
А колкото до темата -тя е за това.Всеки да си каже болката, притесненията, тревогите и всеки е добре дошъл.И всички помагаме с каквото можем Hug.
Цецито, не бързай преди 14 ден Peace.Много рядко тестовете отчитат толкова рано.Една груба сметка: след инвитро тест се прави най-рано на 10 ден след трансфер.Сложи още 3 или 5 дена до пункцията, която по време е приблизителна с ову-то при инсе.Значи след инсе-13-15 ден.
Знам, че чакането е кошмарно, но неясните резултати са още по-мъчителни
Стискам много палци Praynig

# 42
  • Мнения: 2 343
Маринекс, този път пасувам  Sad, не мога да дойда.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
Здравейте сладурки,
Гея,пази се  Praynig Ники ,това за пастета и аз не го знаех  newsm78
Цецито ,не бързай с теста ,след 13,14 ден за по-сигурно  Peace Praynig Стиаскам ти палци  Praynig Praynig Praynig
Маринекс,успех  Praynig Hug
Аз да ви кажа наздраве,ама само с биричка  Embarassed

Хайде и малко мезенце  Joy

# 44
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Зъбче,пу за мене рибните нещица Joy От бирата няма да взимам-нека да има за вас,пиянички такива Hug
Мамче,добре дошла!Дълго да не застояваш.Желая ти много скоро сбъдната мечта Praynig
Маринексче,подкрепа от морето..Успех Peace
Гея,то бива,бива твоето..ама...поне ще има после какво да разправяш Laughing Гушкам те!Още малко остана,пази се!
Ели,злато,поздравления за смелото решение!Нищо чудно и щъркелът да си ви споходи скоро!От сърце ти го желая Hug
Цецито,само мога да предполагам,пиле,какво ти е на душицата..Потрай както казват момичетата!Мисля те Praynig
Силви,Кали,Мая ,Шайни,Дора,Мира;Мимето26,Николина,Леа,Равал,миле,Зюмбюл,Розичка,Ралче,Xlora,МиндиHeart EyesДейзи, wavey
Ха, Лека ви нощ сега!Много да се обичате,а другото ще се нареди някакси..

Общи условия

Активация на акаунт