ЮНСКИ мами 2009! Тема №19

  • 9 999
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 814
Ха, така, Франческа... Моята доки каза, че при Марков записвали 2 седмици предварително, но явно не е наясно. Имаме ли алтернатива? Друга клиника, друга добра ФМ?

Аз лично предпочитам да посещавам МЦ Фемина.
На първата ФМ бях при д-р Врагалева.
Сега съм се записала при доц. Вили Димитрова.

# 271
  • Мнения: 989
mim4eto_t, това с термина е нормално. И на мен на последния преглед ми казаха, че от 01 юни вече сме за 25.05. Честита девойка!

Анито, Лейла Бел, с вас сме. Всичко ще бъде наред!

Напълно подкрепям мнението на Франческа за Фемина. И моята ФМ беше при Врагалева. Останах много доволна. Много приятна жена, обясни ми всичко много внимателно.

Един въпрос към софииските мами - има ли някой от вас, който ще има възможност в четвъртък да посети гимнастиката от 18.00 в центъра за съвременни родители???

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:06 от polito_87

# 272
  • Мнения: 48
Здравейте  Hug

Колко много сте изписали от сутринта, тръгнах да Ви чета, но 1во да кажа за падането и прегледа.

Вече съм спокойна  Praynig Бебка е добре  newsm44 Докторката провери кръвопотока, сърчицето и неговия ритъм, няма отлепване на плацентата, но естествено е имало стрес както за мен, така и за бебчето и ми увеличи ношпато 3х2 и магнерича 4х2 заради контракциите, които и без това си ги имам от няколко дни.

Ох, няма да ви казвам как ми се беше свила душичката, докато ми каже докторката всички тези неща - че всичко е наред.  Praynig

Стискам палци и  Praynig за всички, които са преживяли такъв стрес, всичко да е наред и да не се случват такива стресови ситуации  Hug и бебчетата ни да си растат спокойно  smile3521

Почвам да Ви чета и само хубави емоции   love001  love001  love001

polito_87 - аз живея точно срещу центъра и ходих 1-2 пъти заедно с Катеринка, много ми хареса, но от 3 седмици съм малко грипава и не смея да ходя, но ако искаш може като се оправя (евентулано другата седмица) да ходим заедно  newsm10 ... ще ми бъде изключително приятно  smile3521

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 16:20 от baby12

# 273
  • Мнения: 9 814
baby12   Hug.

Правя нова тема.

# 274
  • Мнения: 136
baby12, много се радвам. Дано и другата мама, която беше паднала, се похвали със същото.

polito_87, аз ще ходя на дневната гимнастика там, която е от 14:30 ч. вечерните групи са много пълни, особено във вторник и четвъртък, а залата е много малка и никак не е удобно. А през деня ходим 3-4 момичета само и става много хубаво лафче.

# 275
  • Мнения: 989
Gudeli4kova, baby,  такъв случай може да се организираме за другата седмица, защото аз четвъртък до 16.10ч. съм на лекции, но другата седмица може и да ги пропусна.

# 276
  • Мнения: 9 814
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА:

# 277
  • Мнения: 136
Много съм ЗА, но пак да кажа, за дневната гимнастика. Супер ще е, ако ходим тричките  newsm44 tooth newsm18

# 278
  • Мнения: 48
polito_87, Gudeli4kova - Аз обаче съм от работещите и нямам възможност през деня, но ако се организираме за вечерните, ще се радвам да се съберем  newsm47

# 279
  • Мнения: 136
baby12, и аз работя и излизам в обедната почивка, но пък офисът ми е наблизо. Освен някой път да дойда с вас на вечерната. Но смятам да продължа да ходя предимно на дневната.

Общи условия

Активация на акаунт