Лентички за отнемане на температурата Пиджън

  • 3 110
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
Току що намерих в друга тема тези лепенки.
Поне разбра,че се лепили на челото.Май нямали голям ефект(това го прочетох,не го казвам от опит)

# 31
  • Мнения: 1 167
Аз май за сега съм единствената, която съм ги ползвала  Grinning. Лепенките са с топлоотдаващ гел и се лепят  на челото или гръбчето. Не съм разчитала изцяло на тях т.е. давам панадол и слагам лепенка вместо компрес. В аптеката до нас има два варианта - немски за около 25 лв. и китайски за около 3 лв.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Купих си точно такива лепенки на Пиджън превантивно,но слава Богу не ми се е налагало да ги използвам,затова и не мога от собствен опит да кажа до колко са ефикасни.Останала съм с впечатление,че доста помагат,но така и не мога да разбера точния им принцип на действие,а на кутията също нищо не пише Confused

# 33
  • Мнения: 6 274
Не съм и чувала даже, камо ли пък да съм ползвала...  Thinking

# 34
  • Мнения: 1 420
Ползвали сме такива охлаждащи гел лентички ( на друга марка - но ги няма в България ). Те по принцип не са предназначени за сваляне на Т, а за охлаждане. При нас бяха удобни, тъй като не се налага да слагам мокри компреси на челцето, особено както при моята дъщеря, която изобщо не търпи компресите. А и лентичките могат да се ползвам само около 2 часа  Peace Но може лентичките на тази марка да действат по друг начин  newsm78

# 35
  • Мнения: 544
А си купих точно Пиджън. Обаче единствения пут, когато се наложи да ги ползвам, дъщеря ми веднага ги сваляше. Изобщо не ги търпя и затова не мога да кажа колко са ефективни.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
не съм ги чувала,но като гледам май ще купя,да се намират

# 37
  • Мнения: 433
Аз също си купих на Пиджън, но за щастие още не се е налагало да ги слагам. Продавачката от магазина на Пиджън обясни, че се ползват като компрес - на челото или гръбчето, при Т > 38,5*. Каза също, че охлаждащият ефект е до 8 часа, което е рекорд спрямо всички домашно приготвени компреси!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 190
Ползвала съм Cool Patch.
Ами какво да ви кажа, донякъде вместо кърпите с оцет и вода при висока Т, понеже моето дете ги мрази тези компреси.
Слагала съм лепенки на стъпалцата, на вратлето отзад.
Няма как да кажа, че супер много помагат, понеже съм ги използвала заедно с Панадол да речем.
Но според мен си заслужават, най-малкото чрез охлаждащия си ефект дават допълнителен комфорт.

Общи условия

Активация на акаунт