Лентички за отнемане на температурата Пиджън

  • 3 114
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 735
Мами,ползвали ли сте тези лентички и ефективни ли са?Понеже винаги гледам да имам всичко в аптечката за детето се чудя дали да ги купя.  newsm78
Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Не съм й чувала за тях.

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Чувала съм за лентички, но не съм ползвала  Rolling Eyes Ще ми бъде интересно обаче да прочета мнения  Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
и аз не съм ползвала

# 4
  • София
  • Мнения: 1 735
Явно ще ги взема,пък ако стават-добре.Най-добре е въобще да не ми и потрябват. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 755
На мен ми ги предложи д-р когато един път сина ми имаше Т, взех ги, но така и не стигнахме до ползване - свали я с обичайните средства.

# 6
  • Мнения: 2 090
Не съм ги чувала Thinking

# 7
  • Мнения: 302
Не съм нито чувала нито виждала ще следя темата и ще се радвам да разбера какво представляват как се използват и има ли ефект.

# 8
  • Мнения: 2 521
Явно ще ги взема,пък ако стават-добре.Най-добре е въобще да не ми и потрябват. Wink
Пожелавам ти да не ти потрябват Hug,но ако все пак ги ползваш някой ден моля те да си кажеш мнението Wink

# 9
  • Мнения: 4 335
А някой ще каже ли изобщо какво представляват и как се ползват?

# 10
  • Мнения: 284
Само съм чувала,но ще следя с интерес темата.Интересува ме и какво съдържат,защото децата ми са с лекарствени алергий.

# 11
  • Мнения: 1 197
А някой ще каже ли изобщо какво представляват и как се ползват?

Да и на мен ми стана интересно в Google,не намерих нищо по темата.

# 12
  • Мнения: 4 784
Имам такива, но все щое не сме ги ползвали. Моите са ето такива - http://www.superliving.co.uk/pharmacy/family-health/baby-child-h … ts.html?Itemid=19

# 13
  • Мнения: 2 374
Не съм чувала за такива лентички ще ми е интересно да разбера повече.

# 14
  • Мнения: 4 447
Виждала съм ги в сайта им. Чудила съм се дали имат ефект и какъв.
Не съм ги ползвала.

# 15
  • Мнения: 242
И аз нито съм ги чувала,нито съм ги виждала!!! newsm78

# 16
  • Мнения: 9 436
Не съм чувала  Thinking

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Досега нито съм чувала,нито съм ползвала

# 18
  • Мнения: 822
И аз не съм чувала за тях и ще ми е интересно да разбера повече.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
В сряда сме при педи и ще я попитам! После ще пиша!

# 20
  • Мнения: 2 334
За първи път чувам за тях  Thinking

# 21
  • Мнения: 367
и аз за първи път чувам...

# 22
  • Мнения: 834
Преди време моя позната носеше такива от Гърция за внучетата и беше много доволна. Аз лично не съм ползвала.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 576
На какъв принцип действа това нещо? newsm78

# 24
  • Мнения: 68
И аз не съм чувала за тях и ще ми е интересно да разбера повече.

Аз също.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Ползвала съм подобни - Kool patch
От една приятелка бях чула, че са ефектвни и добро помощно средство при висока Т. Лични впечатления нямам, защото на два пъти се опитах да ги сложа на сина ми, но той ги сваляше с рев. Може би щеше да е по-добре ако му я бях сложила, докато спи.
Ефекта на лепенките е охлаждащ и трае от 4 до 6 часа.

# 26
  • Мнения: 6 713
И на мен ми стана интересно

# 27
  • Мнения: 1 372
За пръв път чувам. Искренно се надявам да не ми се налага да прибягвам до тях, но ми е интересно да чуя мнения. Ще следя темата с интерес.

# 28
  • Мнения: 274
Не съм чувала за тях и дано не ми се налага да ги ползвам.

# 29
  • Мнения: 3 313
и аз не съм чувала за такива лепенки  Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 4 335
Току що намерих в друга тема тези лепенки.
Поне разбра,че се лепили на челото.Май нямали голям ефект(това го прочетох,не го казвам от опит)

# 31
  • Мнения: 1 167
Аз май за сега съм единствената, която съм ги ползвала  Grinning. Лепенките са с топлоотдаващ гел и се лепят  на челото или гръбчето. Не съм разчитала изцяло на тях т.е. давам панадол и слагам лепенка вместо компрес. В аптеката до нас има два варианта - немски за около 25 лв. и китайски за около 3 лв.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Купих си точно такива лепенки на Пиджън превантивно,но слава Богу не ми се е налагало да ги използвам,затова и не мога от собствен опит да кажа до колко са ефикасни.Останала съм с впечатление,че доста помагат,но така и не мога да разбера точния им принцип на действие,а на кутията също нищо не пише Confused

# 33
  • Мнения: 6 274
Не съм и чувала даже, камо ли пък да съм ползвала...  Thinking

# 34
  • Мнения: 1 420
Ползвали сме такива охлаждащи гел лентички ( на друга марка - но ги няма в България ). Те по принцип не са предназначени за сваляне на Т, а за охлаждане. При нас бяха удобни, тъй като не се налага да слагам мокри компреси на челцето, особено както при моята дъщеря, която изобщо не търпи компресите. А и лентичките могат да се ползвам само около 2 часа  Peace Но може лентичките на тази марка да действат по друг начин  newsm78

# 35
  • Мнения: 544
А си купих точно Пиджън. Обаче единствения пут, когато се наложи да ги ползвам, дъщеря ми веднага ги сваляше. Изобщо не ги търпя и затова не мога да кажа колко са ефективни.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
не съм ги чувала,но като гледам май ще купя,да се намират

# 37
  • Мнения: 433
Аз също си купих на Пиджън, но за щастие още не се е налагало да ги слагам. Продавачката от магазина на Пиджън обясни, че се ползват като компрес - на челото или гръбчето, при Т > 38,5*. Каза също, че охлаждащият ефект е до 8 часа, което е рекорд спрямо всички домашно приготвени компреси!!!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 190
Ползвала съм Cool Patch.
Ами какво да ви кажа, донякъде вместо кърпите с оцет и вода при висока Т, понеже моето дете ги мрази тези компреси.
Слагала съм лепенки на стъпалцата, на вратлето отзад.
Няма как да кажа, че супер много помагат, понеже съм ги използвала заедно с Панадол да речем.
Но според мен си заслужават, най-малкото чрез охлаждащия си ефект дават допълнителен комфорт.

Общи условия

Активация на акаунт