Подарък за три- годишна госпожица, но какъв?

  • 1 353
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 231
Здравейте мами, нямам много опит с децата и не знам какъв подарък да избера за момиченце на три годинки. По- точно има ли някакви актуални играчки, които са на мода, така да се каже сега и към каква играчка би проявило интерес дете на тази възраст Thinking

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 305
Най-добре се посъветвай с майката на детето.
Всяко дете играе с различни играчки, пък и тук няма как да знаем какво си има и какво - не въпросното дете.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 231
На майката, може би и е неудобно да каже иска точно това и това... и за това се чудех  има  ли някакви играчки, които да са на мода, както едно време бяха куклите барби или нещо друго....
то си има доста и различни - от тези килимчета дето се натискат и издават звуци, прахосмукачки детски и разни такива.... въобще незнам на какво се радват малчуганите,
кажете вашите например с какво се забавляват най-много - може ида открадна някоя идейка  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 310
Дъщеря ми много се зарадва на една куклена къща  с обзавеждане и всякакви джунджурии покрай нея(има и замъци такива,при това на прилични цени)
За Коледа получи кухня и също много обича да "готви" и да се занимава с нея.
Друго,което можеш да купиш - количка с бебе,пъзели, пералня Peace

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Моля ти се, килимчетата са за доста по-малки деца  Laughing

Моето дете си пада по Барбитата - продават се разни комплекти Ариел/Снежанка/Спящата красавица, има едни къщи с малки мебелчета или конструктор-къща - много си играе с тях, с кончета, кучета също... Рисува, играе с пластелин.
Разни кухненски прибори също са добра идея, но може би вече имат - поне ние имаме хиляда комплекта. Wink

# 5
  • Мнения: 1 561
Не сте посочили бюджет, за да бъдем и ние по конкретни.
Наистина зависи детето какво си има, но се сещам за понитата, които сега са ХИТ, има ги в по-големи  размери, бебета-понита, издаващи и звуци.
Уинкс куклите са също вариант, стига да не ги има вече и да и е минала тръпката(както е при нас)
Моята лично се зарадва на тротинетка  и една къщичка на Снежанка и джуджтата за Коледа.И двете са от Джъмбо и са 50, 40 лева.

Там има и едни кукли около метър, ходещи,една от които  смятаме да и подарим за именния ден.

От споменатите къщи имаме, и засега най-дълго си е играла именно с нея.
Ако си няма такава, я препоръчвам.

Варианти много.

Успех

# 6
  • Мнения: 1 305
Като майка мога да ти кажа какво да избягваш.  Laughing
"Стъклени", разбирай пластмасови пантофки с токчета. Е няма такова безумие!
Другото са разните там детски гримове, които уж са конципирани за момичета над 10год, но свекър ми не издържа и на това изкушение и сега освен с токчета, дъщеря ми е екипирана и с пет тона гланцове за устни.  Close

# 7
  • у дома
  • Мнения: 965
Наистина не си посочила сума и е трудно да се говори така. Моята дъщеря /3 г. и 9 м./ най-много си играе на играчки, които не и подарихме - касов апарат и прахосмукачка.
Dame, въпросните пластмасови чехли, трябва да ги крием и ги сваляме със рев. Съседите преди ни поздравяваха, а сега не ни говорят, въобще  Tired

# 8
  • Мнения: 5 228
Хубава книга - от типа примерно на Меденосладка енциклопедия, Ларус на въпросите и т.н. Повечето играчки набързо се озовават в кофата за боклук.

# 9
  • Мнения: 3 268
Едно такова бебе пони ще я побърка от радост.Моята дъщеря е луд фен на тези играчки,а и всичките й приятелки също.Има го в Джъмбо.Цена 39.90 лв.
http://www.hasbro.com/mylittlepony/default.cfm?page=Products/Det … ;product_id=19045

# 10
  • Мнения: 2 950
Като майка мога да ти кажа какво да избягваш.  Laughing
"Стъклени", разбирай пластмасови пантофки с токчета. Е няма такова безумие!

И на нас ни подариха такова нещо. И аз като "най-умната майка на света" й дадох да ги обуе веднъж и тя се преби.  Joy

Най-много си играе с:
 - всякакви сервизи, ютии, печки, фурни и т.н.
 - храни, повива, приспива, люлее, вози в количка бебета
 - реди пъзели всякакви - голяма страст; последно й подариха един за земя и го реди по 10 пъти на вечер
 - книги, също всякакви.

# 11
  • Мнения: 1 305
И на нас ни подариха такова нещо. И аз като "най-умната майка на света" й дадох да ги обуе веднъж и тя се преби.  Joy

Аз нямах шанса да ги скрия от нея, защото й бяха връчени, разопаковани и съответно обути лично от дядо й.

# 12
  • Мнения: 3 211
кухня, кухненски уред (но добре е да питаш дали го нямат-много сполучливо е микровълнова, а и не са скъпи), Барби с много рокли, к-т понита или бебе пони, касов апарат или магазин, глава за прически и гримиране

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери е в момента на вълна понита-всякакви с дворци,каляски,бебета........ ooooh! Хубаво е наистина да попиташ,защото например моята дъщеря не обича кукли.Играе си с детската кухня,пъзели,кубчета,кара тротинетката,оцветява,изрязва.............

# 14
  • Мнения: 231
Благодря ви момичета, наистина добих представа какво да търся  - понито и снежанка с джуджетата е добра идея, кухня и прахосмукачка има, но нещо друго от този род пак става  Simple Smile

Просто сте много полезни   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт