1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 5

  • 39 726
  • 443
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 75
И аз чакам ама женицата си има работа сигурно,няма се занимава нон стоп с нас .  bouquet

# 31
  • Мнения: 327
Един глас за Али Кемал и от мен.
Днешната серия е има вече качена,но едвам зарежда поне в чужбина ,но ще чакам няма как  Crossing Arms

# 32
  • Варна
  • Мнения: 124
звездичка за темата  bouquet

Днес серията беше хубава  Heart Eyes
Гласувах за Гани,Али Kемал и Зейнеб

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 11:34 от мама на Радост

# 33
  • Мнения: 529
Запис и от мен.
Гласувах за Али Кемал и Зайнеб.
Но Мелек нещо ме притеснява...
Ерика може ли с бели букви да ми ни кажеш как се развива нейният образ..... дали няма пак да навреди на сестра си????  newsm78

# 34
  • sofia
  • Мнения: 56
Запис и от мен.
Гласувах за Али Кемал и Зайнеб.
Но Мелек нещо ме притеснява...
Ерика може ли с бели букви да ми ни кажеш как се развива нейният образ..... дали няма пак да навреди на сестра си????  newsm78
пише доста подробно за нея в предната тема с бели букви

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
Гани, Зейнеб и Мелек. Е, и Али Кемал бих сложила в кюпа на антипатичните ми герои. Никакъв мъж не е тоя - мекотело.

# 36
  • Мнения: 75
Да моля ви потърсете в предната тема за Мелек за да не се повтаряме.  bouquet

# 37
  • Мнения: 7 914
да ви кажа и аз се ядосах на Али Кемал.. ама и Фюсюн какго ядеше -  я за брат си, я за наследника от Шехи... че и за баща му та и тя не е вода ненапита Rolling Eyes

 аз ги нацвъках Mr. Green Али Кемал, Мелек ( по интуиция -  нещо не ми харесва в нея) и Зайнеб Mr. Green


но искам да благодаря на гласувалия за Керем  bouquet, че и на него ми се искаше да пльосна един глас -  много ме издразни днес със Зайнеб Twisted Evil

анкета има опция да се редактира гласа -  нарочно е такава , понеже с развитието на филма може да си променим мнението bowuu -  а за самата анкета благодарности и на който ми каза за идеята  bouquet

# 38
  • Мнения: 77
Здравеите  Hug
аз на първо място да кажа че гласувах за Зейнеб - много ама много  ми е неприятна  #2gunfire
то и по държанието и личи че ще ги забърква еднииии............... #2gunfire
ама пък нали трябва да има напрежение иначе всичко би било много скучно и монотомно не мислите ли?

# 39
  • Мнения: 75
Али кемал е пълен Путио маринкин от началото до края. Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 448
Ама как плаках на днешната серия.Толкова беше миличко на края.

# 41
  • София
  • Мнения: 34
 Мили майчета, днес - много ангажименти ! Но вие не сте скучали, сега ще прочета и последните странички на предишната темичка . После ще изгледам 16 серия. Дано дотогава ми изпратят превод на последните клюки, а днес всички вестници пишат едно и също - Берг и Тан. Най главното : През лятото на 2008 се чувствала много самотна, Тан отрича да е изневерявал. Тя е получила снимки на 2 изневери, като втората е с руска танцьорка. Тогава тя се изнася от къщата. Тан отрича всичко казано, през цялото време  Берг е била близка с Халит.  Има и негативен репортаж  ,репортерката се изказва , че от всичко това - излъгани са Тан и Гизем!!!!! Но и в Хюриет и в Милиет се доказва със снимки , че Тан живее с рускинята


Евентуално ще се включа по-късно; аз съм твърдопротив Зейнеб!

# 42
  • Мнения: 284
И аз гласувах за Зейнеб и Али Кемал,както казваше един приятел "тоя е голям охльо бохльо"  Laughing

# 43
  • Мнения: 7 914
шеф

хъм Crossing Arms да изневерявана Шехи Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 77
Значе за мен важи максимата че нищо не е случайно и никой не може да си измисля неща в които не е убеден: т.е. дори да има измислица тя се дължи на голяма доза реалност................... Peace
незнам дали ме разбрахте...........но това е факт..... Hug  Peace

Общи условия

Активация на акаунт