Дормикинд! Има ли ефект?!?!

  • 11 163
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Майки давали ли сте Дормикинд на децата си? Нашия бебок не ни дава да спим. Както спи и почва да реве. Носим го на ръце, приспим го оставим го и след 15 мин. пак почва да реве. Така е по цяла нощ. Педиатъра ни изписа това лекарство и искам да знам дали има някакъв ефект. Моля пишете!

# 1
  • Мнения: 114
Щом като детето плаче си има причина за това. Аз бих потърсила причината преди да давам лекарства било то и хомеопатични. Може да го боли зъбче, може да е настинало, може да го боли коремчето, може да има дерматит и да го сърби кожата, може да е каквото и да е. Просто го гушкайте, ако е спокойно като спи при мама да спи при мама, няма да е едниственото бебе.

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз сьЩо бих искала да чуя отзиви за него. Синьт ми е на 19мес. и никога не е спал цяла ноЩ,вече сьм се хванала в чудо.
Заспива с 21.30ч и оЩе преди 23ч се е сьбудил,заспива чак след 2ч,спокоен  е до 4ч и после пак час /два буден.... Скоро ми казаха за това лекарство ,но се страхувам да му го давам.

# 3
  • Мнения: 1 919
Пи го синът ми-ефект нула при нас, но на много наши познати действа.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз започнах да давам Дормикинд откакто тръгна на ясла.  Мисля,че се чувства по-добре като приема лекаството.

# 5
  • Мнения: 59
Аз давам от 3 седмици дентокинд и дормокинд. При нас има ефект, зъбчето ни излезе по лесно а и цяла вечер спи- което е мечтано чудо при нас. Може да е и съвпадение, дано помогне и на вас. newsm10

# 6
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Може ли да ми кажете на каква основа е това лекарство? Дали има някакви сьставки ,за които трябва да се притеснявам. Ако не помогне не е голям проблем,Ще си караме както до сега,но се стахувам да не му навреди .

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
заповядай, http://www.dhu-bg.com/
Мисля,че не може да навреди на децата,но като прочетеш сама ще прецениш. Хомеопатично лекарство е.

# 8
  • Мнения: 59
Хомеопатично Peace

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Принципно лекарството е хомеопатично и ако не помогне, то няма и да навреди! Нищо не пречи да опитате!  Peace
Това конкретно не съм го пробвала, но ние имахме такива моменти, когато го тормозят зъбите. Педиатърката ми препоръча Chamomilla 9 CH да му го давам преди лягане! Определено имаше ефект. Но аз го комбинирах и с Calcarea phosphorica 9 CH, което си е принципно за зъби!

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви за отговорите Hug,
Сега само се надявам да го има тук Praynig

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дано го намериш.Моя приятелка,която живее в Германия каза,че там не могла да го открие,а нали е произведено лекарството там. Н може и да не е търсила където трябва.

# 12
  • Мнения: 105
Ей голям кошмар и тази нощ. Заспа в 11ч. Ревна в 12:30 носих го, оставих го, задрямах. После същото се повтори в 1:30, 2:40, 3:50 горе долу през час, докато най накрая стана в 5 и взе да си играе и така до 6:30ч. После слава богу спахме до 11ч. без прекъсване. Колкото и да не ми се иска ще го вземем това лекарство да го пробваме. Направо съм разбита!

# 13
  • Мнения: 89
При дъщеря ми има ефект.При всяко вадене на зъб,започва кошмарен период.Комбинирам  дормикинд с калкарея фосфорика и чай от маточина.Дано и на вас да помогне Flutter

# 14
  • Мнения: 23
Е, момичета, приемате ли нов член в отбора на неспящите майки? Ние пием Дормикинд от 2 седмици и само 1 нощ е спала моята принцеса. Тя е на годинка и сме така от над 2 месеца - заспиваме в 9-9.30, мир до 2, после купон до 4 и след това през час пробуждане до към 7.30. Направо бях разбита и прибегнах до това лекарство, но не съм очарована от резултата. Сега ще ходя при хомеопат, щото вече съм в почти истерия. Аз се върнах на работа и неспането ми излиза през носа.
Пожелавам хубав ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт