САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 115
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Еве,мерси за закуската!



Ели, а незнам как ще я разделим тая малка, сладка Габи. Каква е кукла само.


 Joy Hug
Няма да делим снахичката! Naughty Отдавна я заплюх.smile3521Митко да се нареди на опашката. smile3513Ако трябва,ще пускам тежката артилерия. Twisted Evil Joy Joy

# 286
  • Мнения: 5
Бубе много е готино да си събираш фитнес принадлежности! В нас като се купи уред и мерака е първите 2 седмици и после отиват на тавана. И аз и М предпочитаме да ходиме в зали, май така сме по-постояни.

Clavena ще се споразумееме, ние ще вземеме Радостинка, а вие вземете Габи! Hug Пазарлъка е направен.

# 287
  • Мнения: 0
Здравейте мами как сте всички.Ех тази мама Дани колко много фитнес уреди пък щом не ги ползвате дайте някой под-наем да ползваме ние не можем с мъжлето да си позволим частен фитнес.ОСВЕН ТОВА ЩЕ ИМАМ УСПЕХ В ОТСЛАБВАНЕТО, ЗАЩОТО ТОЗИ ПЪТ СЪМ СЕ ЗАПЪНАЛА. Hug newsm10 А ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС НИКОЙ НЕ КАЗА НИЩО ЗА ТАНЦИТЕ.

# 288
  • Мнения: 4
Кафето е готово.Ставайте поспалани.katia6q.bgТанците са латиноамерикански в събота в 19ч в залата.

# 289
  • Мнения: 68
ДОБРО УТРООО И МЕРСИ ЗА КАФЕТО!!! newsm51 днес при нас времето е страшно мрачно и подтискащо ,направо е ужасно и едно кафе определено освежава обстановката

# 290
  • Мнения: 0
здравейте всички!
бубе мерсе за кафенцето!!! Hug
времето е гадно навън и е ужасно подтискащо ние досега нямахме ток Sad

# 291
  • Мнения: 24
Опитах се да пусна нова тема, но съм забравила как става Embarassed

# 292
  • Мнения: 22
Ами сега ooooh! Ани ,Силве къде сте кой ще прави новата тема  newsm12 загубени сме без вас ако някой знае как става бързо да си признава Laughing

# 293
  • Мнения: 228
БЪРЗО ЗДРАСТИ - СЕГА ЩЕ ПУСНА НОВАТА ТЕМА

# 294

Общи условия

Активация на акаунт