САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 114
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
браво на ачо!
дано и моята елиза е така! Praynig
мили мами от кога започнахте да слагате децата си на гърне
как се справяте
елиза не го иска
има го за играчка
иначе знае че е пиши и аки обаче не вършим работа
в момента тя е на 1 г и 5 мес
какво да правя??? newsm12

# 31
  • Мнения: 0
ние още не сме ходили в пикадили и нямам наблюдения!
иначе обожавам да ходя в билла
това ми е любимия магазин!  love001
а сега да ходим да спим
 smile3524
чао!

# 32
  • Мнения: 577
стискам палци за детенцето , но съм оптимист и вярвам, че ще се оправи.
само се  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig  да не го боли милото много и да се грижат добре за него в болницата.

# 33
  • Мнения: 3
 Praynig Praynig Praynig :pray:И АЗ СТИСКАМ ПАЛЦИ И СЕ МОЛЯ ЗА ДЕТЕНЦЕТО Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 24
Олелееееее дано се оправи детенцето Praynig Praynig Praynig. Толкова ме е страх от такива неща ooooh! Милото cry
Цвети не иска залъгалка вече от 4 месеца. От както стана на годинка и някакси започна да не я иска. Но и преди това той само заспиваше с нея, през другото време не я търсеше. А на гърне го слагам от както стана на 10 месеца и от тогава все там си върши голямата работа. Даже напоследък взе и да си казва, но само за акането. С пишкането май ще е по нататък.
Пикадили е готин, но тук в София, за самоковския нищо не мога да кажа, но не вярвам да е различен. Мен лично по ме кефи от Била Peace

# 35
  • Мнения: 22
[quote author=clavena link=topicАз,откакто започнаха намаленията в Ларедут,вече две поръчки пуснах,и за още се оглеждам,голяма краста е това интернет пазаруването.И как то казах пазаруването,някой ходи ли вече в Пикадили,да сподели впечатленията.
[/quote]

И аз се заразих по манията ларедут ooooh!тя Ани знае напоследък редовно я тормозя с въпроси обаче хич нямам късмет не иска да ми приеме поръчката и от много пробване се оказа че съм си блокирала картата Crazy
Ани дано да се размине леко деденцето Praynig
И аз ходих в пикадили много е спокойно и приятно за пазаруване хареса ми Peace
А за нощното будене не ми се говори ние вече цяла година сме така ooooh! действа ми много изморително вече.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 15:30 от mamok

# 36
  • Мнения: 79
ЧРД на Яни,да расте,здрава,умна и красива,и да граби с пълни шепи от живота!!!
Ани,дано това детенце се оправи скоро Praynig Praynig Praynig,и пиши като имаш инфо.
Аз също много съм зарибена по Ларедута,но в момента не поръчвам,че имаме други разходи.
За "Пикадили"ще кажа,че не е много по-различно от другите големи супермаркети,но се радвам че,откриха големи магазини в Самоков.
Майче,бързо да се оправяш.
Момичета,да ви кажа днешния 13януари,ми е много каръшки ден.Първо излях чаша с кола,после бутнах на детето супата,изля се в/у килима и познайте.Малко ми другата домашна работа,ами и килим прах. ooooh!

лека вечер на всички.

# 37
  • Мнения: 228
Поли,последния път като прах килим познай защо беше и кога....точно последния ден преди коледните празници,защото Радостинка се....из... върху него.

А детенцето на моята приятелка е спокойно и в съзнание и на пръв поглед очичките са добре.Направо си отдъхнах малко.Доколкото разбрах е с втора степен на изгарянето.

# 38
  • Мнения: 70
Ани ще се молим за детенцето Praynig

Мая имаш ли пъпки днес

Свуити имате страшен график

# 39
  • Мнения: 0
здравейте много благодаря на всички пойелания за момата ми да ви се връща всичко по 2 и както аз се радвам на моите деца така и вие да се  радвате на вашите рожби Hug Дани виждам че си на линия мила пожелавам ти много щастие и много радост и да бъдеш най щастливата маика на света.как се чувстваш вече

# 40
  • Мнения: 70
утре ще изписват Даниел ,вече наддава добре Laughing

как си ти ? Как пишеш със счупена ръка? Имали малкато Яничка много гости? Сигурно още празнувае?

# 41
  • Мнения: 0
добро утро!ставайте!
днес кафето е от мен!

# 42
  • Мнения: 0
стискам палци с детенцето всичко да е наред Praynig
радвам се че даниел вече ще си бъде вкъщи newsm07
сега ще бъдете най щастливото семейство family
ние тази нощ спахме newsm10
лек и приятен ден на всички  love001

# 43
  • Мнения: 24
Мерси за кафенцето  bouquet! Тъкмо и аз сега пийвам моето  food010. Дани радвам се че скоро всички ще сте заедно. Всички много стискахме палци fingerscrossed и нещата бързо се оправиха, видя ли!!! Тук като се съберем толкова мами с добри сърца и стискаме палци за нещо и правим чудеса. Не веднъж сме го доказвали. Нали мамииииии?
Мая и за теб стискаме палци и за детенцето което се е изгорило Praynig
Дано вече няма инциденти и болести, че напоследък ми омаляхя ръцете от стискане. Само здрави мами, татковци, дечица, баби, дядовци, лели, чичовци, вуйни, вуйчовци и т.н  Peace

# 44
  • Мнения: 18
Добро утро от мен!   food010
Никак не съм редовна тук, но да си призная с бебето и ученика  не ми остава време за форума - уж съм опитна мама..........  Blush

Първо - да честитя бебчето на Дани! Да расте здраво и спокойно, за радост на мама и тате! Гледам по снимките и другите човечета много са порастнали - да са ни живи и здрави всичките! Привет и на новитв мами   bouquet

Имам едно бързо въпросче към мамите с  беб4ета - срещали ли сте в Самоков някаде пюретата на Bebivita и Sunwal? Много ми ги препоръ4аха, но не мога да ги открия тук. Мойта беба вече се захранва има и 2! зъба  tooth А днес за първи път съм и обула едни миниатюрни обувчици и ще си счупи врата да си гледа в краката ... мацката...обожава да стои пред огледалото - дали от суета или защото там вижда Две "Мами"  Laughing...
Хайде изчезвам да я приспивам че съвсем не сме от самостоятелните.

Хубав и топъл ден на жсички желая!

Общи условия

Активация на акаунт