Спинкане по корем

  • 2 519
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
Здравей.
Често спеше върху мен по корем. Не мисля, че трябва да се притесняваш.
От седем месечна спи както си иска. Въобще не можех да я намеря през ноща в леглото.
Усмивки

# 31
  • Мнения: 4 335
Никога не сьм го оставяла да спи по корем,аз лично се притеснявах.
А след като започна да се вьрти на него не му харесва тази поза.

# 32
  • Мнения: 3 929
Докато не можеше да се движи, Тони спеше по гръб или на една страна. По корем съм го слагала, само когато спи върху моя корем, за да го усещам, а и когато аз съм будна. Права е baibibi, че майчиният ти инстинкт не спи, но имай едно на ум, защото това не е общовалидно. Нашумяха доста случаи на задушени бебета от майките си, докато са спели до тях с семейното ложе.

# 33
  • Мнения: 89
Откакто бебо се научи да се върти във всички посоки, започна и да спи във всички посоки. Забелязвам, че най-любимата му поза за спане е по корем. Притеснявах се, но той вече е на 6 месеца и спокойно си вдига главичката и спокойно си крещи като е недоволен  Rolling Eyes
Само дето всяко наместване е свързано с будене - трябва да го вдигнеш, гушнеш и наместиш в желаната нова поза... вие имали ли сте подобен проблем, на нощ се гушкаме по десетина пъти?
Нашия бебко като го слагаме в леглото му го слагаме на една страна защото още се дави от време на време, освен това и сложихме матрачето под наклон по съвет на докторката. Като го слагам да спи е цял ритуал. Първо след като се е наял го оригвам което го разбужда та се приспиваме на ръце. Като се унесе достатъчно дълбоко с много внимателно придвижване го оставям в креватчето като не го пускам а симулирам гушкане както ми показа една акушерка в родилното. Изчаквам няколко минутки да заспи по дълбоко и го пускам.Ако някъде избързам следва рев и всичко почва от начало   Twisted Evil

# 34
  • Мнения: 1 629
Като беше по-малък го обръщах, ама сега вече на 7-8 месец зарязах, обръща си се сам вече без проблеми. Peace Трябва да го усетиш, че може само бебето да се оправя Grinning

# 35
  • Мнения: 90
Цитат
Само дето всяко наместване е свързано с будене - трябва да го вдигнеш, гушнеш и наместиш в желаната нова поза... вие имали ли сте подобен проблем, на нощ се гушкаме по десетина пъти?
Моята се обръща и намества сама-никога не се е будила за да я намествам

# 36
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз никога не съм го намествала, ако си е променил позата за сън или се еобърнал някак си. Само го позавивам, ако се е отвил и толкова!

# 37
  • Мнения: 104
Откакто бебо се научи да се върти във всички посоки, започна и да спи във всички посоки. Забелязвам, че най-любимата му поза за спане е по корем. Притеснявах се, но той вече е на 6 месеца и спокойно си вдига главичката и спокойно си крещи като е недоволен  Rolling Eyes
Само дето всяко наместване е свързано с будене - трябва да го вдигнеш, гушнеш и наместиш в желаната нова поза... вие имали ли сте подобен проблем, на нощ се гушкаме по десетина пъти?
ние имаме същия проблем - има моменти през нощта,когато не може да си намери място, върти се,обръща се по корем,настрани,даже тръгва да става и е непрекъснато отвита. може би и повече от 10 пъти на нощ я намествам,гушкам,завивам. от скоро(тя е на 7,5 мес) спи само настрани или по корем.сега като чета че не сме само ние и се успокоих-бях решила че нещо й  има.

# 38
  • Мнения: 292
Откакто бебо се научи да се върти във всички посоки, започна и да спи във всички посоки. Забелязвам, че най-любимата му поза за спане е по корем. Притеснявах се, но той вече е на 6 месеца и спокойно си вдига главичката и спокойно си крещи като е недоволен  Rolling Eyes
Само дето всяко наместване е свързано с будене - трябва да го вдигнеш, гушнеш и наместиш в желаната нова поза... вие имали ли сте подобен проблем, на нощ се гушкаме по десетина пъти?
ние имаме същия проблем - има моменти през нощта,когато не може да си намери място, върти се,обръща се по корем,настрани,даже тръгва да става и е непрекъснато отвита. може би и повече от 10 пъти на нощ я намествам,гушкам,завивам. от скоро(тя е на 7,5 мес) спи само настрани или по корем.сега като чета че не сме само ние и се успокоих-бях решила че нещо й  има.

И ние сме така, и не само че спи по корем, а ми спи и надупена. А да неспоменавам какви врътки си прави на цялото легло ....  Joy

# 39
  • по света
  • Мнения: 1 587
Децата ми винаги са спали по корем до момента в който те не започнат да си избират позата,така че за мен изобщо не е опасно.

# 40
  • Мнения: 1 554
Синът ми беше на 20 дни,когато почнах да го слагам да спи по корем,нито колики усетих ,ни нищо Peace

# 41
  • Мнения: 280
И ние спим по корем - на мен, до мен или когато е под наблюдение  Peace  Коремчето я боли и тази поза и е най-удобна за момента.

# 42
  • Мнения: 2 111
Започна да спи по корем от 7 месец.Преди това не е спала така.Сега това е любимата й поза.
Откакто бебо се научи да се върти във всички посоки, започна и да спи във всички посоки. Забелязвам, че най-любимата му поза за спане е по корем. Притеснявах се, но той вече е на 6 месеца и спокойно си вдига главичката и спокойно си крещи като е недоволен  Rolling Eyes
Само дето всяко наместване е свързано с будене - трябва да го вдигнеш, гушнеш и наместиш в желаната нова поза... вие имали ли сте подобен проблем, на нощ се гушкаме по десетина пъти?
ние имаме същия проблем - има моменти през нощта,когато не може да си намери място, върти се,обръща се по корем,настрани,даже тръгва да става и е непрекъснато отвита. може би и повече от 10 пъти на нощ я намествам,гушкам,завивам. от скоро(тя е на 7,5 мес) спи само настрани или по корем.сега като чета че не сме само ние и се успокоих-бях решила че нещо й  има.

И ние сме така, и не само че спи по корем, а ми спи и надупена. А да неспоменавам какви врътки си прави на цялото легло ....  Joy
Скоро би трябвало да се оправят нещата  Simple Smile
До 7 месец всяка нощ ставах по 6-7 пъти през интервал  40-60 минути,за да я обръщам.Започваше леко да мрънка и като й сменях позата заспиваше пак.Спеше само в количката.На 7 месеца започнах вечер да я прехвърлям след като заспи от количката в леглото и  нещата коренно се промениха,все едно нямам бебе,заспива в 21.30 и става в 08.00 часа,сама се върти,обръща,намира си бибата и не се обажда цяла нощ.Спи в спален чувал,за да не е отвита.

# 43
  • Мнения: 1 484
И  моя  спи от  малък по  корем.Никога не  съм  се притеснявала.

# 44
  • Мнения: 2 803
Никога не е спала по корем, не искаше.

Общи условия

Активация на акаунт