Финансовата криза и вие

  • 6 651
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 634
Милиардерите бяха 5 или 6.

Единият още преди няколко месеца ни беше споделил, че е усетил кризата. Мъжът ми твърди, че големите компании я усещат повече. Аз, мишката няма за какво да се тревожа. Дали?!  Thinking

Да, аз чувам за 3-4-ма с много милиони, които силно пострадаха, защото инвестициите им са точно в сфери, които страдат от кризата. Например частните самолети...

Виж как се разбираме!  Laughing

# 151
  • Мнения: 7 837
Повечето щатски фирми все още изнасят софтуерната поддръжка навън. Само че, скоро ще трябва да си я връщат в Щатите и да наемат американци.
Не знам, дали поддръжката на Gateway е в БГ, но ако тук чете дамата Ани, която ме държа 1 час на тел. миналата седмица и не успя да ми помогне, да ме извини, че не бях особено щастлива накрая  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 5 370
Повечето щатски фирми все още изнасят софтуерната поддръжка навън. Само че, скоро ще трябва да си я връщат в Щатите и да наемат американци.
Не знам, дали поддръжката на Gateway е в БГ, но ако тук чете дамата Ани, която ме държа 1 час на тел. миналата седмица и не успя да ми помогне, да ме извини, че не бях особено щастлива накрая  Mr. Green
Ще трябва да се "внесат" обратно от Индия, Филипините и къде беше още.....там са англоговорящите. Но дали компаниите няма да играят картата "така пестим разходи, криза е"? newsm78
Ох, лелче Ог, ще я потърся в "Нашите деца".

# 153
  • Мнения: 106
не е медиен шум

# 154
  • София
  • Мнения: 204
На собствен гръб не я усещам(да чукна на дърво),но знам че я има за доста хора

# 155
  • София
  • Мнения: 8 109
http://prikachi.com/files/555179c.jpg

Сигурно вече е било публикувано, но ми хареса много Laughing

Общи условия

Активация на акаунт