Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик - 2

  • 19 009
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 941
Ива, не ти знам скайпа  Blush
Аз бях около 11.15ч. в кабинета на първият етаж, до родилното...


Муцунка, моята кръвна група с отрицателен резус фактор е доста рядка група, а при операция е напълно възможно да има нужда от кръвопреливане, особено както съм и с анемия...
Уговорката на СЕЛЕНА е Окръжна болница да ги снабдяват с кръв, при нужда, но и в Пазарджик за да вземеш от кръвната банка кръв, трябва някой да е дарил...за това има толкова роми, които така си изкарват прехраната...все са пред кръвната банка и чакат някой човек в нужда, чийто близък се нуждае от кръвопреливане да го изнудят и да си продадат кръвта...

# 46
  • Мнения: 1 938
ОООООО, ама то на 21 освен Катето, празник има и Нелинка! tooth

     Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 47
  • Мнения: 941
Aз за това не я и очаквам на курса   Crossing Arms - ще спести една почерпка   Whistling

# 48
  • Мнения: 1 938
Aз за това не я и очаквам на курса   Crossing Arms - ще спести една почерпка   Whistling


 smile3534

# 49
  • Мнения: 529
Ива, какво те учуди в анестезиолога, аз бях при него  Grinning

# 50
  • Мнения: 941
Днес нали беше хубаво времето - и Сончето видях с Вяра  (винаги с кеф и казвам името - много ми харесва  Heart Eyes )  и Нелчо с Митачето, която каза че ще се опита да дойде на курса, в сряда  Peace
Ама Митето такъв хубавец пу, пу и ми се усмихна  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 483
Уф, всеки ден съм навън и никога никой не мога да видя пъъъъъъъък  Twisted Evil Cry

Майка ми се казва Верка, много исках второто ми дете да се казва Вяра, и аз умирам за това име, но пък първото трябваше в този случай да е на свеки Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 938
    Гери, как си? Нямаше те снощи на скайп.  Sad

    Нинка, ние до последно не можехме да измислим име. Embarassed Все имахме разногласия.
Като родих, просто на момента реших - Йоана. Така я и записах. Peace

# 53
  • Мнения: 163
Това с именната е много тъпо ,че трябва да се кръщават на бабите и дядовците всеки сам трябва да реши какво име ще носи детето му което на него да му харесва.

# 54
  • Мнения: 529
Благодаря, аз много го харесвам това име. Добре, че мъжа ми е Васил и я кръстих уж на него, заради първата буква  Wink
Ние и днес бяхме,но никой не видях  Grinning

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Ние и днес бяхме,но никой не видях  Grinning

Аз те видях  Peace - минахте покрай Дионис. И Гери мина оттам  Mr. Green .

Като родих, просто на момента реших - Йоана.

И аз се надявах уж като се роди и го видя, че ще ми дойде името в главата, но не би  Tired - мислих още един ден и добре, че дойде жената с бумагите да ми даде зор, че щях още да се чудя  Mr. Green .

# 56
  • Мнения: 529
 Naughty и се спотайваш.....

# 57
  • Мнения: 941
Ване, защо се спотайваш  Naughty

Нелка...доде влезна в банята и т.н. и ми се приспа - а сега се възполвам от всяка минута сън, че като се събудя в 4ч. през ноща и до 8 сутринта само се въртя  Tired
Аз пък днес видях Ели и Митко от курса  Grinning  - нали помните семейството, което идваше заедно на курса. Видях и мъничката Ани. Попитаха кога ще има пак курс, и казаха че ще се опитат да дойдат в сряда.....

Ееее, ако се съберем повече мами и от родилите...точно на деня на акушерите,  Катя ще е много доволна   Hug

При мен и двете ми деца си имаха нарочени и избрани от МЕН имена, още преди да бъдат ЗАЧЕНАТИ..
Знаех, че първото ми ще е момиче и тогава дори не съм и имислила за име за момче...а сега бях 99% сигурна че ще имам момче, ама и то си имаше име, години преди да бъде заченато..

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 18:49 от mother-of-pearlS

# 58
  • Мнения: 1 938
    Мацки, мисля че всички сте получили моите ЛС.  Ще ви чакам утре в 14.00 часа.  bouquet
Ако е хубаво времето, ще седнем отвън, за да не ви е задимено, а и за да могат мамите с количките да дойдат.    bouquet

# 59
  • Мнения: 163
Тайна срещичка ще има майче утре  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт