Le petit bateau

  • 6 377
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Според мен са прекалили с цените .
И аз съм на мнение , че са доста семпли дрешките им .

# 16
  • Мнения: 367
Е,не винаги семплото е лошо?В изчистените форми и цветове също има нещо привлекателно,но това е въпрос на вкус! Grinning Важно е цените да не са шокиращи,а така като слушам май не са "семпли"  Peace
От извесно време попадам май само на такива магазини! newsm78

# 17
  • Мнения: 4 668
Е,не винаги семплото е лошо?
В никакъв случай  Stop
Но цените наистина са  Crazy

# 18
  • Мнения: 165
Цените са високи, но качеството е уникално. Подарявали са ни такива дрешки. Не са мръднали.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 715
90 % от дрешките на дъщеря ми са със страхотно качество и не са мръднали - предимно английски, американски, дори турски (не масовите). Има и някои много скъпи, но повечето са на прилични цени.
Мисълта ми е, че дори тези да са толкова качествени, което не оспорвам, цената им е неоправдана Naughty

# 20
  • Мнения: 3 993
Първо да кажа (за който не знае), че се произнася "Пти Бато"  Simple Smile Друго  интересно, марката има и дамски дрехи, не само детски. Например да имаш бяла изчистена дамска тениска на "Пти Бато" е ценно, заради високото качество на памука и отличната репутация на марката.
Второ, марката е скъпа във Франция, какво остава за България  Wink Във Франция "Пти Бато" е символ на високо качество, отразено в съответните високи цени. Няма такова нещо като "неоправдана цена" - за всяка стока си има купувачи. Дъщеря ми носи дрехи на "Пти Бато", купувани във Франция от любящия й чичо, живеещ там - качеството на тези дрехи е безупречно и може да се мери единствено с качеството на "Кензо Кидс". Даже съм склонна да мисля, че "Пти Бато" са по-добри, но "Кензо Кидс", които има дъщеря ми, са купувани в София, а това има голямо значение (не съм напълно убедена в произхода им) . Магазина на "Пти Бато" в София продава на цени, същите като във Франция (нормални, не на разпродажба).

# 21
  • Мнения: 86
Мисля че магазина в София не продава на същите цени като във Франция / говоря от лични впечатления  Peace/ Също така политиката на франчайз специално при дрехите има изследване според което консуматора не забелязва разлика от между 10%-20% увеличение на цената - така че винаги когато се взима франчайз се търси максимума който може да се "изстиска"от пазара. Примерно в САЩ Petit Bateau са по-скъпи - може да се сравнят двата сайта за он-лайн пазаруване - френския и щатския  Peace Примерно една и съща торба за спане във Франция е от 40Евро нагоре а в САЩ е 145 долара  Mr. Green - веднъж и братята американци да са прецакани  Laughing

# 22
  • Мнения: 367
За качеството съм съгласна,преди доста години от Париж си купих за мен блуза с две лица,не е мръднала а доста пране е минало през нея и то не деликатно,та затова ми се искаше да взема и на децата.....Бях очудена като видях че имат магазин тук,и много се зарадвах,защото знаех че ще става въпрос за качествени дрехи...Но повечето майки казаха че е с високи цени,всеки мери според себе си,е и аз да имах кой да ми подарява,не би било зле  Mr. Green
Може би ще отида да видя на мен тези цени как ще ми се сторят и ще пиша пак
А он-лайн има ли сайт който ги предлага? newsm78
А "Кензо Кидс" от къде ги купуваш и техните цени какви са,като казваш че качеството е добро?

# 23
  • Мнения: 3 993
Пти Бато има сайт, но мисля че не доставят до България.
Кензо Кидс се продават в бутик на ул. Леге малко след този на Версаче (ъгъла на Леге с Алабин). Бутика е изцяло детски на Кензо и Ескада. Кензо са по-скъпи от Пти Бато, а Ескада са по-скъпи от Кензо. Пускат намаления там, до 30% мисля. Иди и разгледай.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 367
 Crazy Първо ще разгледам Пти Бато,и ще следвам градацията! Hug

# 25
  • Мнения: 967
извинявам се за офа, ама мен не ми звучи като "пти"

ето вижте истинското произношение

http://dict.leo.org/frde?lp=frde&lang=de&searchLoc=0& … tit&relink=on

като кликнете на микрофончето! Та аз продължавам да си го наричам "пети"!  Peace

Дъщеря ми има някой неща на Пети Бато, но най-много си заслужава бодита и бельо... в смисъл, че има много скъпи марки дрехи (и качествени естествено), но качествено бельо е много трудно да се намери.

# 26
  • Мнения: 116
най-добрата френска марка си е!!!!!!!!и много си струва парите!!не притежавам,нищо тяхно,сина ми имаше,като бебе,приятелка испанка обличаше децата си само с това-винаги съм и завиждала Sick

Общи условия

Активация на акаунт