Гласуване за корица на книга с вълшебни приказки

  • 2 780
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Гласувайте за ЕДНА от кориците, която най-много ви харесва

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 15 яну 2009, 08:37

# 30
  • Мнения: 25 447
Браво, Zelenika, много красива корица!   bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
Честито Зеленика  bouquet наистина много красива и с настроение корица!
моята е 1

# 32
  • София
  • Мнения: 771
Зеленика, честито и тук! Всъщност поздравления и за тримата автори, защото и трите корици бяха много добри.

# 33
  • Мнения: 25 447




MiRa_55, беше абсолютно права!  Laughing

# 34
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито на Зеленика! Всъщност голямо Браво и на трите участнички! И трите корици бяха много добри!
Зеленика, ти си на ход - трябва да определиш условията за ретуш на снимка! Ако имате някакво друго предложение за конкурса може да го споделите в темата!

# 35
  • Мнения: 156
Момичета, какво ще кажете да правим ретуш на една или две зададени снимки, да оправяме тен, бръчки, нещо като пълна промяна, аз досега не съм правила подобно нещо, тъкмо ще имам повод да попрочета някой и друг урок, ако някой разполага с подходяща за това снимка- да удари едно рамо Praynig, сега отивам и аз да  търся Peace

# 36
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Зеленика, нямам подходящи снимки, но мисля, че "разкрасяване" на някоя баба е добра идея!

# 37
  • Мнения: 2 818
Гласувах за 1 - чудесни цветове, харесва ми как излизат от книгата приказните герои, изобщо наистина прилича на книга с приказки!
2 - Наистина чудесно подбрана картинка  Peace , но графичното оформление според мен не е много добре. Облачето не е на хубаво място, имената на авторите се сливат с фона и като цяло текста не е подравнен наникъде.
3 - Шрифта отгоре е много тежък и не си подхожда особено, но ми харесва как буквите са като златни. Колажа е сполучлив определено!


За ретуша аз лично бих избрала някоя не много млада жена, а не чак баба.

# 38
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За ретуша аз лично бих избрала някоя не много млада жена, а не чак баба.
Peace

# 39
  • Мнения: 2 270
Браво момичета.Мисля си,че при следващия конкурс задължително трябва да има изходни файлове за да преценим и степента на трудност.
За ретуша може проста да преобразим някой до неузнаваемост Joy

# 40
  • Мнения: 3 634
Момичета, какво ще кажете да правим ретуш на една или две зададени снимки, да оправяме тен, бръчки, нещо като пълна промяна, аз досега не съм правила подобно нещо, тъкмо ще имам повод да попрочета някой и друг урок, ако някой разполага с подходяща за това снимка- да удари едно рамо Praynig, сега отивам и аз да  търся Peace

Имам страшно много ретро снимки на моето семейство от 1900 - 1950 год., но са по-подходящи за оцветяване. Ако решите ще ви ги кача.  Hug

# 41
  • Мнения: 1 884
На кой е номер 3?

# 42
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Как`Сийка е автор на третата корица

Общи условия

Активация на акаунт