ех, тази "топла"/ "гореща" ножица

  • 46 973
  • 138
  •   1
Отговори
Съжалявам, ако темата е била обстойно разглеждана, но поне аз не открих нужната ми информация   newsm78

Моля, споделете салони в София, които да са снабдени и подстригват с тази прословута електрическа ножица ?
Ако имате и лични впечатления, ще се радвам да ги чуя   Hug

Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 11:57 от bambarbia

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За София не мога да дам информация за съжаление.
От 5 години ме подстригват с гореща ножица,по думите на фризьора ми, запечатва косъма и косата става по жива.
Прави ми впечатление ,че расте бързо.

# 2
  • Мнения: 140
zа пръв път 4увам zа такова не6то  newsm78
6те се радвам ако дадете малко пове4е информация каква е таzи електри4еска ножица

# 3
  • Мнения: 158
с моята фризиорка коментриахме точно това миналата седмица и тя ми каза че подстригването е доста по скъпичко,но наистина запечатвало косъма

# 4
zа пръв път 4увам zа такова не6то  newsm78
6те се радвам ако дадете малко пове4е информация каква е таzи електри4еска ножица
 
 "ТОПЛА НОЖИЦА СПИРА ЦЪФТЕЖА "
"Най-новата технология във фризьорството, която бе представена по време на салона на прическите в Пловдив, е подстригване, което спира цъфтежа на косата.Продуктът представлява професионална ножица, която се зарежда с топлина от преносим акумулаторен апарат. Освен че подстригва косата, системата запечатва края на косъма и така му придава здрав и блестящ вид." 

Това е общо взето техническата информация налична в интернет пространството. Темата е дискутирана по много форуми, но конкретни адреси
и салони, работещи с нея (освен няколко във Варна) не са споменати.  newsm78

# 5
  • Мнения: 140
mm blagodarq za infoto 6te se razrovq da vidq kude go prodavat tova 4udo i kolko struva

# 6
  • Мнения: 38
Във салон "Мадлен" Ина Михова подстригва с такава ножица. Относно цените - най-добре се обади и питай.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 708
И аз за първи път чувам за това чудо на техниката  Grinning
Колко по-скъпо е такова подстригване?

# 8
  • Мнения: 454
И аз за първи път чувам за това чудо, но много ме заинтригувахте. Моля, ако някой знае, къде в Пловдив разполагат с такава ножица, да каже.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Аз се подстригвам от една година само с такава и наистина има ефект. подстригването във Варна струва 8 лв. Не е скъпо, даже е за без пари   bouquet

# 10
  • Мнения: 123
Моля ви споделете в София къде подстригват с такава ножица Embarassed

# 11
  • Мнения: 765
От известно време и аз се опитвам да намеря в Плевен някой да работи с такава ножица, но уви.
Препоръчаха ми я вече доста познати от други места.

# 12
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Аз се подстригвам от една година само с такава и наистина има ефект. подстригването във Варна струва 8 лв. Не е скъпо, даже е за без пари   bouquet
да ми кажеш къде по точно подстригват с такава ножица във Варна. Може и на лини.

# 13
Във салон "Мадлен" Ина Михова подстригва с такава ножица. Относно цените - най-добре се обади и питай.  Peace


Въпреки повечето негативни отзиви, които съм чувала за "Мадлен",
отчаянието ме накара да се обадя и да попитам за въпросната ножица и цените.
Явно фиксирана цена няма, защото ми беше съобщена след няколко въпроса относно дължината, типа
и степента на "цъфтеж". Така че, ако вие сте "с дълга, къдрава и доста нацъфтяла коса" сумата е почти трицифрена.  Shocked

Мисля, че такава цена е фрапираща на фона на 8лв. във Варна. Thinking 
Съмнявам се, че въпросния салон е единственото място, където се предлага този тип подстригване,
имайки впредвид, че очевидно системата не е толкова голяма новост...

Та пак на въпроса ... "Гореща" ножица в София - къде    newsm78

# 14
  • Мнения: 338
Във Варна съм се подстригвала с такава ножица в салоните "Красен стил". Струваше 8 лв. преди няколко месеца (нормалното подстригване беше към 5 лева), но по принцип в тези салони е евтино. Чувала съм , че на други места "горещата ножица" е към 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт